Humor

Nema zivota bez smeha, a samim tim ni ljubavi.
Ne mora da bude Minimaks (pu-pu) da prica viceve po ceo dan. Samo da nije neki namrsten, ozbiljan, onaj sto drzi predavanje kako je smeh odraz detinjastog ponasanja i neozbiljnosti... grozno... Neka hvala!
 
goodday:
humor je najvazniji....ok..moze i bez njega...ali teze....
ja se lichno osecam loshe ako nekoga ne umem da nasmejem...hm...nazovite to kako hocete

Nesigurnost? Manjak samopouzdanja? Zelja da se uvek dopadnes drugima? Potisnuta homofilija? Sta radis veceras u 8? :wink:
 
Steffan:
blacky80:
Ceo dan smaranja za neko mazenje sa dobrom ribom. Ne dolazi u obzir. Prevelika je cena!

hahahahaha.. ocajan bi bio svaler.. :wink: eh steta, a bas sam gajio velike nade prema tebi.. sta sad.. koga.. za zas za.. U QURAC!!!! :P
Pa j*ebiga, ali toliko nisam zagoreo. Da jesam verovatno bih i mnogo vise izdrazao za malo sexa ali ovako, neka hvala!
 
Princeza:
Nema zivota bez smeha, a samim tim ni ljubavi.
Ne mora da bude Minimaks (pu-pu) da prica viceve po ceo dan. Samo da nije neki namrsten, ozbiljan, onaj sto drzi predavanje kako je smeh odraz detinjastog ponasanja i neozbiljnosti... grozno... Neka hvala!

Zvucis kao da si imala posla i sa takvima? :wink: Lepo je kada covek zna sta ne voli.. :P Ja bih bas zeleo jednu dosadnjakusicu sa seksualnim apetitom nosoroga!! Pa svaki put kad me smori da je razbijem od qurca.. hahahaha :P E ali gde naci takvu devojku, sigurno ne ovde na forumu.. sve ste tako duhovite i sarmantne.. :cry: jedino bi mi mozda odgovarala ona Margot, ali tesko da bih mogao da izadjem na kraj sa takvom neuroticnom kuc%#$... :lol: verovatno bi htela da je bicujem i radim joj fisting, a tu vec podvlacim crtu.. :roll:
 
blacky80:
Steffan:
blacky80:
Ceo dan smaranja za neko mazenje sa dobrom ribom. Ne dolazi u obzir. Prevelika je cena!

hahahahaha.. ocajan bi bio svaler.. :wink: eh steta, a bas sam gajio velike nade prema tebi.. sta sad.. koga.. za zas za.. U QURAC!!!! :P
Pa j*ebiga, ali toliko nisam zagoreo. Da jesam verovatno bih i mnogo vise izdrazao za malo sexa ali ovako, neka hvala!

Ma molices ti mene vec.. :wink: na kolenima kao pokunjen ker sa nepodnosljivim svrabom na anusu... :P
 
Steffan:
blacky80:
Steffan:
blacky80:
Ceo dan smaranja za neko mazenje sa dobrom ribom. Ne dolazi u obzir. Prevelika je cena!

hahahahaha.. ocajan bi bio svaler.. :wink: eh steta, a bas sam gajio velike nade prema tebi.. sta sad.. koga.. za zas za.. U QURAC!!!! :P
Pa j*ebiga, ali toliko nisam zagoreo. Da jesam verovatno bih i mnogo vise izdrazao za malo sexa ali ovako, neka hvala!

Ma molices ti mene vec.. :wink: na kolenima kao pokunjen ker sa nepodnosljivim svrabom na anusu... :P
Jel ti to znas iz iskustva?
 
pa , ja negde merim humor sa inteligencijom. Ako je neko takav da se pored njega ludo zabavljaš, može svašta da mu se progleda kroz prste. Al ako nema smisla za humor, priča gluposti i još pri tom misli da je jako smešan( a ja se ustvari smejem što je glup)..dosadi mi i to smejanje za 2 dana...
 
Steffan:
blacky80:
Steffan:
Ma molices ti mene vec.. :wink: na kolenima kao pokunjen ker sa nepodnosljivim svrabom na anusu... :P
Jel ti to znas iz iskustva?

Ne, i iskreno se nadam da ces ti biti moje prvo tog tipa.. :oops:
Odmah da ti kazem, imam vrlo visoke kriterijume. Stvarno ces morati da se potrudis. Ali ono sto mozda dobijas, stvarno vredi!
 
goodday:
Steffan:
blacky80:
Ceo dan smaranja za neko mazenje sa dobrom ribom. Ne dolazi u obzir. Prevelika je cena!

hahahahaha.. ocajan bi bio svaler.. :wink: eh steta, a bas sam gajio velike nade prema tebi.. sta sad.. koga.. za zas za.. U QURAC!!!! :P
ebacu te skidaj gace.....oma sada, oma

hahahahahaah... skidaj gace ti! JA NE NOSIM GACE, NIKADA IH I NISAM... I TI TO DOBRO ZNAS BOBO!!!! BOOOBOOOO!!! Molim? SAD CU DA TE *****!!! hahahahahahahaha najaca scena!! :lol: Napokon neko da razume... cool si ti tip goodday, mada nije da te nisam primetio i ranije.. hehe.. :wink:
 
blacky80:
Odmah da ti kazem, imam vrlo visoke kriterijume. Stvarno ces morati da se potrudis. Ali ono sto mozda dobijas, stvarno vredi!

Nema potrebe da me izazivas, ionako sam poprilicno napaljen... :P Znas, kada tad izvuci cu ja vec neku emociju (smajli) iz tebe.. :wink:
 
Gledam i gledam hocete li prestati, ali jok...
Ako vam je do medjusobnog guzenja, imate pp ili chat pa opletite...
Ovdje prestanite, kako ne bih bila prisiljena da zakljucam ovu temu koja je lijepo zapocela...
 
Steffan:
Koliko vam je bitan humor u vezi? Da li biste mogli da budete sa nekim ko je jako zgodan i dobar ali pritom i dosadan?
Nikada, sta ce ti manekenka ako je ko kuvana noga, pravilo br.1 - zene koje nemaju smisla za humor obicno su u krevetu totalna nula, tj. ako nemate kompatibilan smisao za humor necete bit kompatibilni ni u krevetu
 
Steffan:
Koliko vam je bitan humor u vezi?

Jako, jako bitan. Ne samo u vezi, u zivotu uopste. :D Ma ti to vec dobro znas, zar ne? :wink:

Da li biste mogli da budete sa nekim ko je jako zgodan i dobar ali pritom i dosadan?

Pitanje je malo bezveze... Pa, naravo da je bitno da nije dosadan, da je pametan, dobar itd. Ako nema nista unutra yebes fizicki izgled...
 
Steffan:
Koliko vam je bitan humor u vezi? Da li biste mogli da budete sa nekim ko je jako zgodan i dobar ali pritom i dosadan?

ako je bas toliko dobar, razmislila bih..
generalno- smor tip ne bi stigao do nivoa upoznavanja na kome bih otkrila da je dobar kao osoba...
Humor je jako bitan :P
 
Steffan:
Koliko vam je bitan humor u vezi? Da li biste mogli da budete sa nekim ko je jako zgodan i dobar ali pritom i dosadan?
Ja sam naravno za to da bude humora ali u nekoj umerenoj dozi...Ipak nas dvoje nismo drugari koji ce da imitiraju one dedice iz "muppeta".Zaljubljeni ljudi se uvek smeju necemu sto mozzda obicnima nije smesno i to je neki humor koji je normalan...Nekako mi se cini da sam nekada iz licne nesigurnosti sve tersla na salu pa je druga strana gledala na mene kao na drugaricu sa kojom nikad nije dosadno..a gde je tu fluid :D
 
Steffan:
Koliko vam je bitan humor u vezi? Da li biste mogli da budete sa nekim ko je jako zgodan i dobar ali pritom i dosadan?

Kada sam pokusala da pronadjem zajednicku crtu svim onim najrazlicitijim tipovima koji su mi se ikad u zivotu svidjali i tako pomognem u definisanju "coveka mog zivota" jedino sto sam shvatila je da mi je uzasno vazno to da zna da me nasmeje...
 

Back
Top