Najbolji domaci muski vokal

najbolji domaci vokal svih vremena?

  • Milan Mladenovic

  • Dzoni Stulic

  • Bora Djordjevic

  • Arsen Dedic

  • Zeljko Bebek

  • Bajaga

  • Boris Arandjelovic (Smak)

  • Mladen Vojicic Tifa

  • Dado Topic

  • M. Andjelic (Bolero)

  • Zdravko Colic

  • Djordje Balasevic

  • Leo Martin

  • Ante Jankovic

  • Davorin Bogovic (Kazaliste)


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
A gde je tu Cipi iz Osvajaca, Gale iz Kerbera, Aki iz Parnog Valjka?? Pored njih, po nekom nepristrasnom gledanju, u uzi izbor ulaze Colic, Boris Arandjelovic, Bebek. Bora Corba???!!! Mislim sta reci....
Zaboravih i Zlatka Pejakovica, ex Korni grupa.
 
Poslednja izmena:
Dedic je vrhunski umetnik kojeg obozavam, bajaga takodje...ali oni nisu neki vokali.
S druge strane, mozda najbolji, jedini rodjeni dzezer u Srba je izostao - Saban Bajramovic.
Pa onda, ja bih dodao pod obavezno Akija Rahimovskog, Dusana Prelevica, Bobu Stefanovica, Lada Leskovara, Z.Pantovica Cipija, Toseta Proeskog, Miroslava Ilica ... Vidim da je ex-Yu, svi dolaze u obzir :)

Da je Saban Bajramovic tu glasao bih za njega, ovako Colic, teska srca jer Leo Martin je jedan od mojih vokalnih uzora.
 
Sta je smesno?Alenov glas je bio najbolji u celoj Jugi....Ja ne znam ni jednu dobru Tifinu pesmu iz Bijelog Dugmeta,sve Alenove i Bebekove...ipak Alen je najbolji

Ma daj da prichamo realno, to shto Tifa nije imao dobre pesme ne znachi da je losh vokal, mada ga je ne smatram nekim dobrim pevachem, samo kazem da to nije isto, dobra pesma i dobar vokal...A tvrdnja da je Alen bio bolji od Bebeka je stvarno vic...
 
Ajlavko Smorić (aka Zdravko Čolić) ... Jednom je Milić Vukašinović rekao da je Čola najbolji pevač u istoriji muzike jer da neko drugi peva onako glupe tekstove neko bi ga momentalno ubio :lol:

Šalu na stranu iako ne slušam Čolu od gore navedenih je najbolji.

Imajte na umu da nisam sudio po kvalitetu pesama nego po kvalitetu glasa i sposobnosti istog.

P.S: Džoni Štulić je pevač? Koje ti sine oštećenje sluha imaš ... :lol:
 
Poslednja izmena:
A što imaju tu maniju da prave ankete skoro uvek oni koji o osređenoj temi vrlo malo znaju? :roll:

Mnogi su ovde u svojim komentarima objasnili neke stvari i pomenuli pevače koji zaslužuju da se nađu na listi. Uz svo poštovanje i druge kvalitete koje poseduju na ovoj listi nemaju šta da traže Džoni Štulić, Bora Đorđević, Arsen Dedić, Bajaga, Đorđe Balašević, Davorin Bogović, pa ni ovaj pevač Bolera M. Anđelić. Koliko vidim nema ni velikog Serđa Blažića, preminulog pevača Atomaca! Da se ne lažemo i Đule iz Van Gogh-a je kvalitetan pevač.
Slažem se za Čipija i Galeta a dodao bih tu i Kepu.
Bubnjara Kepu iz Smaka? :confused:
 
A što imaju tu maniju da prave ankete skoro uvek oni koji o osređenoj temi vrlo malo znaju? :roll:

Mnogi su ovde u svojim komentarima objasnili neke stvari i pomenuli pevače koji zaslužuju da se nađu na listi. Uz svo poštovanje i druge kvalitete koje poseduju na ovoj listi nemaju šta da traže Džoni Štulić, Bora Đorđević, Arsen Dedić, Bajaga, Đorđe Balašević, Davorin Bogović, pa ni ovaj pevač Bolera M. Anđelić. Koliko vidim nema ni velikog Serđa Blažića, preminulog pevača Atomaca! Da se ne lažemo i Đule iz Van Gogh-a je kvalitetan pevač.

Bubnjara Kepu iz Smaka? :confused:

Iju, zajeba se :hahaha:
Hvala što si primetio, sad me sramota :lol:
Uvek zaboravim kako se čovek zove i onda ga pomešam s ovim.
 
Poslednja izmena:
Još jednom - lista je bez Šabana Bajramovića, Akija Rahimovskog i Tošeta Proeskog nepotpuna.
Na listi je 5-6 velikih muzičara, ali oni nisu vrhunski vokali.

E da, bravo za Cukića !!!!

Setio sam se i Saše Vasića.
A šta reći za Ivana iz Legendi,l pa pokojni Čobi.
 

Back
Top