Pokloni za razne namene

stefanelli

Aktivan član
Poruka
1.531
Smatram da nas forum treba da ima i ovakvu temu.Torte koje pravimo, vezane su i za poklone koje nosimo, bilo da je to rodjendan, svadba, krstenje...
Zato otvaram ovu temu, da razmenimo i iskustva i ideje po ovom pitanju, sta kupiti, gde kupiti, kako upakovati itd.
Nadam se da se slazete... :bye: :bye: :bye:
 
evo kako ja to radim...

picture.php


picture.php


picture.php
 
Ha haha kakva fora ! Svaka ti cast! I ovako idem na Babine ovih dana i uvek obavezno nosim pakovanje Pampersa, ali nikad se nisam ovoga dosetila! Bravo jos jednom!

Evo malog priloga, ima i kod nas pakovanja u balonima al meni ova sluzi kao reper kad trazim sta da naprave.

Inace trake nisu najjeftinije u Cvet Dekoru na Brdu nego kod Kineza, stari deo, na spratu, mala radnja pri kraju .. ako treba nekom detaljno obavestenje potrudicu se da vidim tacno.
 

Prilozi

  • 62.jpg
    62.jpg
    33,7 KB · Pregleda: 63
Evo i ja da dam svoj prilog...U Krabelu su najjeftinije trake, to je prva ruka, a kod njih svi kupuju...imaju sve i svasta od trakica, satena, tila, ripsa, cipke, dugmica...prava velika pozamanterija...
A na buvljaku na Novom Beogradu u 12 redu imate jeftine masne i trake, velika masna je 50 din, a 100 m siroke trake je 150 din...da se ne nabrajam uglavnom mislim da su i jedni i drugi jeftiniji i od kineza...
 
Teta Iro, Krabel je kada krenete od Maksima Gorkog ka autokomandi Južnim bulevarom, na prvi semafor desno, pa prva levo.To je jedna mala kucica sa malom kapijom, niko i ne zna za to, Dacu vam tacnu adresu i telefon samo da nadjem...To je ustvari veleprodaja, zato je i nepoznata, ali ja ne bi bila ja, kada ne bih sve provalila...Ali slobodno možete da kupite šta god želite...
Ostavicu vam kasnije tacnu adresu...
Pozdrav :bye: :bye: :bye:
 
Djordja Vajferta 28
011/38-35-201
А кад сте већ ту, навратите и у улицу Чернишевског, књиговезница "Врачар", ручно коричене свеске, књиге, албуми за слике или корице за CD, каталози, менији. Није баш јефтино, али може да вам да идеју.
 
Синоћ сам видела "памперс торту" у ТЦ "Ушће", на штанду са поклонима. Раније то нисам ни примећивала. Ово дружење са вама је феноменално.
Да ли се неко сећа или зна да прави оне шестоугаоне кутије обложене тканином? Продавала их је једна жена на Булевару, али је сад већ дуго нема. Комбинацијом тканина може чудо да се направи. Ја имам неколико кутијица и могла бих да пробам да их копирам, али можда буде лакше уз малу помоћ пријатеља.
 
Pampers tortu sam prvi put videla na slici ovde na forumu. Gagiguja (iliti Maja) je postavila slikicu svoje pampers torte na ukrasavanju torti, ali nije bas prosla zapazeno, verovatno zato sto smo svi mislili da je skinula slikicu sa neta, a ona se bas potrudila da to izgleda onako super. A uzivo sam i ja videla ovde na tortijadi, onu koju je Marija donela...
 

Back
Top