Najblesavija stvar koju ste uradili/le?

jelen.co

Veoma poznat
Poruka
12.914
Znate ono:
-Ušmrkavanje coca-cole kroz nos
-Grickanje čipsa u pozorištu
-Kresnete, pre podne, komšinu ženu dok je on na poslu, pa popodne odete kod čoveka na kafu
-Zaljubite se u oženjenog muškarca (sad sve jedno 'el ste žensko ili muško)
-Pozovete lift pa pobegnete
-Čačkanje mečke (naravno dizel i koja ima alarm)
Pa da čujemo vas...........
 
Kada smo bili u osnovnoj skoli tek su se pojavili interfoni...kako je to bilo zabavno,pozivati po nekoliko njih i pobeci :lol: Ili kada na velikom odmoru odemo u radnju pored skole pa kad upadne ceo razred jadne prodavacice neznaju sta ih je snaslo.Pa pocne trpanje sladoleda leti,a cokolada zimi...nikada nismo bili gladni,a uvek imali za cigare ;) :lol:
 
Ja nisam tinejdzher al se osecam mlado u dushi :mrgreen:

sinoc je mom kobajagi muzhicu bio rodjendan, i rekao mi je da ce me chekat u parku. I tako podjem ja, svirkam ulicom, pete mi se u krila pretvaraju i stignem tamo, vidim ga, cheka me, iz pantalona mu viri macheta a u rukama TORTA. Lalallalala, onda smo seli na neki izlog neke prodavnice i sekli tortu machetom i mazali se i stavljali ogromne parchice u usta. Ta macheta, pitala sam mog muzha milana, nije bila chista. Reko mi je 'pa chista je, josh iz prodavnice'. A on je posle toga sekao reku. Pa je bila kod njegovog druga u shpajz. Pa mu je bila u pantalone, a on je mnogo chist.
Onda, kad smo pojeli pola torte, poshli smo u kafanchugu da pijemo rakiju. Mi pijemo samo za nash rodjendan, koji nam je u stvari nerodjendan. Gledao se grand, i unutra je samo bila konobarica, ona stalno pije. Dobili smo rakiju, onda je doshao njen muzh i stalno je psovao kad je htela da peva i tako su se svadjali a ja i moj muzhic smo se smeshkaliiii.

slichice: macheta , moj muzhic se smeshka u kafani sa machetom i tortom, machetica, kuc kuc, pikchrs on d vol
 
:rumenko: Još dok nisam znala da skijam,pre par godina,sela sam na žičaru,iz koje nisam umela da izađem pa su spasilačke ekipe zaustavile celu žičaru zbog mene(a kažu da se žičara nikad nije zaustavljala) :rumenko: pa kad su me izvukli,objasnili su mi da žičara ne ide nazad već da moram da se spustim...:)
A kako nisam znala da skijam...bolje da vam ne pričam šta je bilo dalje :rumenko:
I ni više,ni manje,popela sam se na Pančićev vrh...
 
Poslednja izmena od moderatora:
Znate ono:
-Ušmrkavanje coca-cole kroz nos
-Grickanje čipsa u pozorištu
-Kresnete, pre podne, komšinu ženu dok je on na poslu, pa popodne odete kod čoveka na kafu
-Zaljubite se u oženjenog muškarca (sad sve jedno 'el ste žensko ili muško)
-Pozovete lift pa pobegnete
-Čačkanje mečke (naravno dizel i koja ima alarm)
Pa da čujemo vas...........

Podignem ja vaucer, misleci nece vise rasti.
Ooooooj on porasre duplo.:roll:
 

Back
Top