Dokazivanje

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Zasto se kod nas muskarci stalno dokazuju zenama, a zene nikad muskarcima, zasto tipovi jednostavno nisu, ako oces tako kako je uzmi, ako neces sta cu ti ja?:)

Pitanje za muske. Sta mislite da li te zahtevne zene treba istorbat ko krave, da bi snizile kriterijum prema vama?

Ja se u ovo sve ne racunam, jer imam super curu.:heart:
 
Zasto se kod nas muskarci stalno dokazuju zenama, a zene nikad muskarcima, zasto tipovi jednostavno nisu, ako oces tako kako je uzmi, ako neces sta cu ti ja?:)

Pitanje za muske. Sta mislite da li te zahtevne zene treba istorbat ko krave, da bi snizile kriterijum prema vama?

Ja se u ovo sve ne racunam, jer imam super curu.:heart:

pa ne ko krave, krave me asociraju na tromost, pre kao zdrebice el neke druge zivotinje, al svakako zivotinjski :cool:
 
hm, ne
jer ako si bolji, onda i očekivanja vremenom porastu
traži se poboljšanje
stagnacija i ostajanje na istom ovde ne dolaze u obzir
jer je ipak reč o zahtevnim ženamama, jel
treba se mudro prikrivati, ne mareći za tuđa očekivanja
valjda : )
 
Zasto se kod nas muskarci stalno dokazuju zenama, a zene nikad muskarcima, zasto tipovi jednostavno nisu, ako oces tako kako je uzmi, ako neces sta cu ti ja?:)

Pitanje za muske. Sta mislite da li te zahtevne zene treba istorbat ko krave, da bi snizile kriterijum prema vama?

Ja se u ovo sve ne racunam, jer imam super curu.:heart:

pa ne ko krave, krave me asociraju na tromost, pre kao zdrebice el neke druge zivotinje, al svakako zivotinjski :cool:

Треба овако како наша искусна НоваИста каже, али не да би оне снизиле критеријум, јер је добро торбање најбитније код свих жена, тако да и код оних са највишим критеријумима сигурно пролазиш ако их исторбаш тако да сав комшилук изађе на балконе да слуша шта се дешава.
Кад их тако релативно редовно исторбаш, онда им више није битно што си понављао трећи разред гимназије, ни што ти је мала плата, ни што прљаве чарапе остављаш на сред собе...
 
Zasto se kod nas muskarci stalno dokazuju zenama, a zene nikad muskarcima, zasto tipovi jednostavno nisu, ako oces tako kako je uzmi, ako neces sta cu ti ja?:)

Pitanje za muske. Sta mislite da li te zahtevne zene treba istorbat ko krave, da bi snizile kriterijum prema vama?

Ja se u ovo sve ne racunam, jer imam super curu.:heart:

Opet lažeš..
 
Zasto se kod nas muskarci stalno dokazuju zenama, a zene nikad muskarcima, zasto tipovi jednostavno nisu, ako oces tako kako je uzmi, ako neces sta cu ti ja?:)

Pitanje za muske. Sta mislite da li te zahtevne zene treba istorbat ko krave, da bi snizile kriterijum prema vama?

Ja se u ovo sve ne racunam, jer imam super curu.:heart:
Не знам, нисам никад торбао краву па не знам какви су ефекти. А и искрено за мене не постоји презахтевна девојка. Увек сам био изнад очекивања сваке девојке ;)
U principu ako dobro izgledash i pristojno stojish sa parama imacesh uvek bar 4-5 koje ce se lepiti za tebe.
Не бих се сложио.
 
Greska.. Imaces mnogo vise i zapravo mozes da izaberes kao u samoposluzi. I za to ne zezam..

Ali to je druga prica..

Под претпоставком да изгледам екстра и добро стојим с парама, шта КОНКРЕТНО треба да урадим да би се толико девојака залепило за мене?
 
Под претпоставком да изгледам екстра и добро стојим с парама, шта КОНКРЕТНО треба да урадим да би се толико девојака залепило за мене?

Ako imas dobra kola, pazi dobra ne nesto jeftino ili srednje, provozaj se pored mesta koja su onako in. Nesto upadljivo vidljivo..
Najbolje dobaci nesto nekoj koja je u grupi, jer je onda jos vaznija pred svima i male su sanse da te odbije, kao pitaj za nesto, i onda direkt, hajde sa mnom..

E sad to ne bi trebalo raditi po svim logickim zakonima.
Ali iznenadices se..

E sad koja mesta, to vec vidi..

Cek da nadjem opet onaj video iz Zagreba. Malo je drugacije ovde ali to je to..
 
Па то нисте рекли одмах. Рекли сте (ти и етернал дреам) да ако изгледам добро и имам кеша обавезно имам 4-5 риба које ме јуре, па сам се мало запитао ако је то стварно тако дај да и ја набавим нека добра колица и нешто кеша, али сте накнадно у реченицу додали ''...4-5 дебилних риба...'', па ми је онда прича постала мање занимљива ;)
 
Па то нисте рекли одмах. Рекли сте (ти и етернал дреам) да ако изгледам добро и имам кеша обавезно имам 4-5 риба које ме јуре, па сам се мало запитао ако је то стварно тако дај да и ја набавим нека добра колица и нешто кеша, али сте накнадно у реченицу додали ''...4-5 дебилних риба...'', па ми је онда прича постала мање занимљива ;)

Ja se nadovezah cisto za broj. Pa debilnih, sta znam, verovatno i tu ima razlika, bistrije, manje bistrije, neke koje imaju dugorocnije planove da obezbede sta zele u zivotu, sto im nuzno muskarac mora biti prioritet kad moze i novac, neke krajnje inteligentne koje u tome nalaze neki tril, sve je to samo drugaciji pristup..

E dobro izgledajucih to da. Opet to se i podrazumeva..
Ne dobijaju nesto zarad lepih ociju prepostavljam..
 

Back
Top