Sex, 14 godina ...hhh.....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Mr. Jingles

Zainteresovan član
Poruka
268
Ukratko, imam 14, upoznao sam jednu extra devojku (u svakom pogledu) .... Ona isto kao i ja ima 14, i hoce sex, a nevina je ! Inace, fizicki gledano, po meni je ona hah, nmg da kazem spremna, ali naprednija od svojih vrsnjakinja ... Sad, pitanje .... Da ili Ne ????
 
jos nismo oformirali strucni kadar za seksualne odnose izmedju tinejdzera, ali ako bismo verujem da bi na celu bila moja draga carapova, tako da sta god te interesuje slobodno se obrati njoj.

uostalom nama je izuzetno draga da ste izabrali nas kao vaseg savetodavca. hvala na poverenju
 
Ljudi, to je misljenje svakog muskarca, sta mislite, sta je meni bilo u glavi kad mi je to rekla ?
WEEEEEE sad cu da je karam ! Ali ove devojke pricaju da im nije dobro, da ne valja, sa 14 itd. ...
Uglavnom ce ga biti, ali hteo bih da cujem misljenje neke devojke ...:D i da, carevi ste !!! :D zzz
 
Ljudi, to je misljenje svakog muskarca, sta mislite, sta je meni bilo u glavi kad mi je to rekla ?
WEEEEEE sad cu da je karam ! Ali ove devojke pricaju da im nije dobro, da ne valja, sa 14 itd. ...
Uglavnom ce ga biti, ali hteo bih da cujem misljenje neke devojke ...:D i da, carevi ste !!! :D zzz

Ti nevin ona nevina...BOLE TE Ki.a...Ako budes los ona nece to znati jer je i njoj prvi put....Srecno mali...
 
Ljudi, to je misljenje svakog muskarca, sta mislite, sta je meni bilo u glavi kad mi je to rekla ?
WEEEEEE sad cu da je karam ! Ali ove devojke pricaju da im nije dobro, da ne valja, sa 14 itd. ...
Uglavnom ce ga biti, ali hteo bih da cujem misljenje neke devojke ...:D i da, carevi ste !!! :D zzz

Al' ako ti je mala ćuna onda ćeš da se obrukaš :(
******, uzmite litar vina, kutiju cigara i biće vam super, ima da se osjećate kao veliki :D

I da, moraš da je redovno karaš, inače ode kod drugog.
 
Al' ako ti je mala ćuna onda ćeš da se obrukaš :(
******, uzmite litar vina, kutiju cigara i biće vam super, ima da se osjećate kao veliki :D

I da, moraš da je redovno karaš, inače ode kod drugog.
:eek: kakav savet
Samo koristi zastitu. To je sve sto cu ti ja reci.
:ok:
"mrciti" se u 14 je mnogo rano ::..
@osoba koja je otvorila temu

ako ona hoce ne razumem zasto si otvarao temu
I ja se pitam...
Izvinite ako je ovo hiljadita ovakva tema, ali nisam bio skoro godinu dana na ovom forumu, tako da sam se sve pogubio ...xD

Nije hiljadita ali je peta najmanje:zag:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top