Najgore ženske osobine...

>Annabel Lee<

Veoma poznat
Poruka
12.505
Ne mislim samo na osobine, nego i na neke ruzne navike, gestove... :roll:
Sta vam je ruzno videti na zeni?
Zene koje se preglasno smeju?
Glasno podriguju?
Pljuju na ulici?
Psuju?
Prenasminkane su i neukusno obucene?
Itd, itd...
Naravno, ovo se ne odnosi na forumasice... :lol::heart:
Jer prava forumasica ne podriguje, ne govori glasno, ne pije, ne pusi, ne psuje i nema viska dlacica po telu... :mrgreen:
 
Ne mislim samo na osobine, nego i na neke ruzne navike, gestove... :roll:
Sta vam je ruzno videti na zeni?
Zene koje se preglasno smeju?
Glasno podriguju?
Pljuju na ulici?
Psuju?
Prenasminkane su i neukusno obucene?
Itd, itd...
Naravno, ovo se ne odnosi na forumasice... :lol::heart:
Jer prava forumasica ne podriguje, ne govori glasno, ne pije, ne pusi, ne psuje i nema viska dlacica po telu... :mrgreen:

Sve ovo sto si navela :p
 
pa, to podrigivanje, prdenje na ulici, pljuvanje...to nisam ni videla...ne volim da vidim previše našminkanu žensku sobu, ako doba dana nije odgovarajuće (dnevne i noćna šminka su različite) i ne volim one koje ogovaraju....njih se odričem javno.
ne volim kad vidim da žena (devojka) puši na ulici i to dok hoda....to mi je neshvatljivo.
ne volim način na koji devojke provociraju mladiće - jer sve to čujem u busu, dok se vraćam s posla....
toliko za sad.
 
Mogu swe to da rade ako su lepe.
Jedino sto ne wolim da widim na zxeni jeste da je ruzna :lol:.
To je swe sto ima
Znaci
Lepa dewojka moze da radi sta god hotje, i bitje uwek lepa is latka
ruzna dewojka je gadna i kada ne radi takwe stwari, a kamoli kad ih radi
 
joj jesam i stipsa
al ovo je cela istina, da znaš
sa kojim god forumašima da sam igde bila ispalo je da na kraju il ne platim ništa ili platim mizerno malo
otkako sam uočila tu pravilnost izbegavam da se upoznajem sa novim forumašima, pitanje je kad će da pukne bruka =)
 
Sujeta je difinitivno najgora zenska osobina i prouzrokuje najgore posledice.
Tu je i srebroljublje.
Ne smeta mi kad zena opsuje,ali ne volim kada to radi iz navike i ne volim kada opsuje onako po muski,nek se drzi univerzalnih i zenskih psovki.
I ne volim kad se preglasno smeju,pre svega im ne stoji i kvari im nekako lepotu,a da ne govorim da je nepristojno.
 

Back
Top