Kakva nam je odbrana......................

Дишљенковић не брани, Стојковић нема клуб. Само да буде здрав и да набијемо Французе.

Meni nije jasno što on nije prvi golman u nekom prosečnom francuskom, portugalskom, ili holandskom klubu. Realno, to je za njega neki minimum. On je verovatno naš najbolji golman u poslednjih desetak i više godina, a kad se pogleda kakvi su sve čobani, budale branili za nas, a imali klub... :roll:
 
onda smo pukli
jer kod nas je odbrana najbolji deo napada

image-1-for-manchester-united-2-0-inter-milan-gallery-612015582.jpg
 
Meni nije jasno što on nije prvi golman u nekom prosečnom francuskom, portugalskom, ili holandskom klubu. Realno, to je za njega neki minimum. On je verovatno naš najbolji golman u poslednjih desetak i više godina, a kad se pogleda kakvi su sve čobani, budale branili za nas, a imali klub... :roll:

Јесте, ал је проблематичан у том смислу што за Србију гине и има и превише мотива док га у клубовима мрзи да тренира. Проблем у глави, ал за нас је одличан. Тако се прича.
 
ma nasha reprezentacija objektivno je go *****
ima par extra igracha ali nazalost sva trojica igraju u odbrani
ovo ostalo je bash onako za nashe pashnjake meridijan lige
jedina je nada da shto vishe zvizdimo francuskim chamugama na marseljezu pa se mozda dovoljno uvrede da se pokupe i fifa ih kazni sluzbenim rezultatom 2:0 lol
 
ma nasha reprezentacija objektivno je go *****
ima par extra igracha ali nazalost sva trojica igraju u odbrani
ovo ostalo je bash onako za nashe pashnjake meridijan lige
jedina je nada da shto vishe zvizdimo francuskim chamugama na marseljezu pa se mozda dovoljno uvrede da se pokupe i fifa ih kazni sluzbenim rezultatom 2:0 lol

Не бамбусај... Са вером у Жигу.

 
Не бамбусај... Са вером у Жигу.


ja jesam zvezdash al objektivno...da je izabrao basket imali bi rasnog krilnog centra da odmeni novicu
to shto u nekom bezveznom rasingu onim jadnim ganciskim spanskim odbranama la lige uvalja golchine nama ne vredi puno
kad treba za reprezentaciju,zna se- ivanovic ili vidic
pantelija je tu da se krsti,ziga da popije karon
 
ja jesam zvezdash al objektivno...da je izabrao basket imali bi rasnog krilnog centra da odmeni novicu
to shto u nekom bezveznom rasingu onim jadnim ganciskim spanskim odbranama la lige uvalja golchine nama ne vredi puno
kad treba za reprezentaciju,zna se- ivanovic ili vidic
pantelija je tu da se krsti,ziga da popije karon

Ма јесте Жиле дрво, ал кад му наместиш даће га 99% посто. Ту посао треба да одраде Красић, Јовановић ил овај мали Обрадовић. А плус Жигу прати нека харизма, изгинуће французи ко под Москвом :D Добро би нам дошао Вучинић потурица, маму му милогорску.

Ал објекивно бољи смо сад у фудбалу него у баскету.
 
Ne bih ja to tako decidno tvrdio. Duda pravi čuda. Ne bi me čudilo da iznenadimo sad u Poljskoj.

Ti bi eventualno mogao da budeš u pravu ako bi govorio o centaršutevima, pošto Žigiću noge služe samo za stajanje, i eventualno neko trčkaranje po terenu. Kad se samo setim koliko sam ga puta video da mu lopta ide na visinu kolena, a on se baca da je udari glavom...

Imajući u vidu tu igru glavom, Žigić bi bio odlično rešenje za centarfora kad bi nama krilo igrao Dragan Džajić, a ne ove vezare što pogode šesnaesterac jednom nedeljno. Meni inače uopšte nije jasno zašto se u našem fudbalu i dan danas toliko insistira na centaršutevima kad je očigledno da nam je to možda najslabija strana već godinama. Majka mu stara, kad vidiš da ti nešto ne ide pa ne ide, valjda pređeš na plan B, a ne ponavljaš jednu te istu grešku iz situacije u situaciju.
 
Ал објекивно бољи смо сад у фудбалу него у баскету.

u jbte. shto me podseti
pa jeste al samo zato shto nam je basket umro
da nije bili bi slabiji
shto ste bre tolki mazohisti?
nema od fudbala sretje na ovim prostorima,samo sekiracija i chir
gledajte tenis,vaterpolo,odbojku
negde gde bar nema shanse za ponizenje
 
Кошарка је за мене спорт број 1, ал никад гори нисмо били у историји, а Дуда је превише матор да би ушао и играо уместо Радуљице, Косте, Ерцега, Кецмана и сличних дрва.

Ми никад нисмо ни пробали да играмо на центаршутеве, то нам је стран појам, него ко европски бразилци идемо директно кроз средину ил трпамо на прекиде. Ал мења Антић то, а Жига свој посао солидно ради.
 
Poslednja izmena:

Back
Top