dečije sobe

U

uprolazu

Gost
Molim za pomoć!
Trebaju mi ideje za opremanje dve dečije sobe (dečko i devojčica):sajtovi,prodavnice,majstori,iskustva, i sl...Stvar je prilično hitna.Hvala!!!
 
uhvati me paranoja od tih petostrukih ličnosti. Možda sam i ja negde pod drugim nick-om a da ova ja to ne zna.
Ipak, koga zanima :www.bbc.co.uk onda link home decoration , ima šta god hoćete. Preko 500 ideja za jeftino nameštanje stana, a sajt je odlično urađen lako se snaći na njemu.
 
i privatni diznilend da napravim ali moj muz nije hteo da izgubi slobodni momacki zivot.
I sad ce me tzv. doktori verovatno kritikovati sto sam uopste ostala trudna u ovim godinama.
 
ne razumem zasto tracite vreme ( i svoje i tuđe)zar nemate "prave" prijatelje, mislim u realnom životu, sa kojima ćete razgovarati i ogovarati...
Samo sam ,zaista, u prolazu, pitala za savet,..Uostalom, snašla sam se i bez vas.
Zbogom.
 
prolazim:
ne razumem zasto tracite vreme ( i svoje i tuđe)zar nemate "prave" prijatelje, mislim u realnom životu, sa kojima ćete razgovarati i ogovarati...
Samo sam ,zaista, u prolazu, pitala za savet,..Uostalom, snašla sam se i bez vas.
Zbogom.
kako?
 
prolazim:
ne razumem zasto tracite vreme ( i svoje i tuđe)zar nemate "prave" prijatelje, mislim u realnom životu, sa kojima ćete razgovarati i ogovarati...
ja imam jednog jeste pravi ali nije realan i ignorishe me stalno.
Samo sam ,zaista, u prolazu, pitala za savet,..Uostalom, snašla sam se i bez vas.
Zbogom.
 

Back
Top