Sah

izblamirala sam se, nije za mene :(
za mene je elektronika 2!
e idem da vidim shta radi.
imamo lepog profu. to je predmet koji nije bash lak
tj ne dobijaju se visoke ocene
i sad kad bih ja zablistala uuuuuuuu ;)
a poshto ga mrljavim jedno godinu i kolko mozhda bih i mogla.
 
Ok, ja pa ja pa ja pa ja... Jasno nam je da je ovo tvoja tema, da tvoj nick govori bas o tome da su nasi komentari, nasa pitanja, bilo sta napisano na ovu temu, uzaludni, jer necemo dobiti odgovor... I ti, tj.'ja pa ja'... nastavljas sa svojim pisanijama, prica ide u nedogled, zar ne? Ali dokle? I nemoj nam samo reci da si zaista egoista... Okreni se malo oko sebe, suvise je kratak dan za sebicnost :wink:

Poz!

P.S. A mozda samo zelis da nam das sah-mat svojim pricicama 8)
 
Bacam prljav čaršav.
Uzimam ti ruku. Povesnicu.
Nisam završio pripreme. U drvenoj šupi
planove.
Slutim
da ćeš poleteti. Na
crnom čaršavu. Bacam te u plodnu njivu.
Okrećem leđa.
Pališ vatru. Otišao si
u dim.
I pucam.
 
Vitlam. Da preotmem početni udarac. Čvor. Bio si u raznim službama. Zečeve gonio prolećem. Nisam mogao da utvrdim tvoje poreklo. Živište. Mladac raskuvan.
Bio tvoja žrtva. Krupnina.
Nosiš me za pojasom. Nikome pokazivao. Krio. Od proizvođača pamuka. Odvijao tople kože. Jariće.
Tada si digao ruku na mene. Šestoprst.
Obavio grudni koš.
Sa čengela sam te vukao u vir. Udruženim zmijama.
Čerečio.
 
*
Sedela sam i u slast prozdirala predjelo. Malo proje, malo sira, malo salate...Ne znam zasto potsetila sam sama sebe na Bob Rocka iz Alan Forda :lol:. Kad si me zamolio za ples vesto si izbegao moj izgladneli pogled koji je govorio: Bezi, ovo je moje! :shock:
Gledala sam te preko ramena, sa nabodenom viljuskom, dok si ti dostojanstveno cekao odgovor.
Nisam imala srca da te odbijem ni za sve salate ovog sveta.
Posle me je bilo sramota.

*
Plesali smo. Lagano si obavio svoju desnu ruku oko mog struka. Nikad nisam znala koja ruka gde ide. Ti jesi.

*
Dopratio si me do stola i izvukao stolicu. Sacekao da sednem i otisao.
Vise nisam bila gladna. :?
 

Back
Top