KAD VOZIM NE PIJEM!!!
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: KAD VOZIM NE PIJEM!!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano KAD VOZIM NE PIJEM!!!

... možda grešim, ali čini mi se da bi bilo logično da se akcija pokrenuta u cilju smanjenja broja povredjenih i pogunulih u saobraćaju zbog konzumiranja alkohola zove kao naslov ove teme.... da se prednost da vožnji bez uticaja alkohola, a ne opijanju...

.... da, možda bi i bilo logično, ali sadašnji naziv KAD PIJEM NE VOZIM je sasvim OK - kada se uzme u obzir da tu akciju MUP-a sponzoriše PROIZVODJAČ PIVA!!!!

Svaki dalji komentar je izlišan, sem mog ličnog mišljenja da se samo nama mogu dešavati ovakve gluposti...

Početnik Aftermathh (avatar)
    Učlanjen
    18.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: KAD VOZIM NE PIJEM!!!

Da, i ja sam mislio isto...

Primećen član VažnoJeZvatiSeFridrih! (avatar)
    Učlanjen
    15.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    43

Citat Original postavio Slučajni prolaznik Pogledaj poruku
    ... možda grešim, ali čini mi se da bi bilo logično da se akcija pokrenuta u cilju smanjenja broja povredjenih i pogunulih u saobraćaju zbog konzumiranja alkohola zove kao naslov ove teme.... da se prednost da vožnji bez uticaja alkohola, a ne opijanju...

.... da, možda bi i bilo logično, ali sadašnji naziv KAD PIJEM NE VOZIM je sasvim OK - kada se uzme u obzir da tu akciju MUP-a sponzoriše PROIZVODJAČ PIVA!!!!

Svaki dalji komentar je izlišan, sem mog ličnog mišljenja da se samo nama mogu dešavati ovakve gluposti...
    KAD PIJEM NE VOZIM. Kad pijem ne vozim al zato kad vozim mogu i da pijem. A ako pijem a u kolima sam za volanom a sebi sam zacrtao da ne vozim kad pijem onda će da bude baš z****ano ako dignem ruke sa volana. Pa za šta da se odlučim bre...!
    Možda nisam previše pričljiv, ali dobro je imati oko sebe one koji te podržavaju!

Domaćin
    Učlanjen
    02.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    75

Ja cu,posto je srpski raditi kontru,i da pijem i da vozim...Oni će mi kažu...

Slične teme

1. pijem na eks!
    Autor jiang u forumu Arhiva
    Odgovora: 14402
    Poslednja poruka: 31.10.2007., 08:48
  2. hocu da vozim motor!!!!!!!!!!!!
    Autor pit81 u forumu Automobilizam
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 20.06.2007., 04:45

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor