I moja natalna karta...valjda...

a ja uopste ne znam na sta ti mislis...nasla sam neke linkove na forumu,to bi trebalo da bude neka literatura,ali je sve to,za nas neupucene,prilicno zbunjujuce.... i,imam jos neko pitanje....sta predstavljaju cvorovi,inace,a i sta je to na karti....fizicki...kako nastaju...?
 
ima li ikoga ko je raspolozen za neko tumacenjeee....:(

Znak Devica, Sunce u 12. polju
ASC ili podznak Devica
Mesec u Raku u 10. polju
Vladar znaka i podznaka~ Merkur, nalazi se u 1. polju,
i daje ti osobine prvog znaka Zodijaka, tj. Ovna.

O svemu ovome je na Forumu pisano i objasnjeno, ako te zanima vise...da se sad ne dupliramo. OK?

Fakultet si upisala?

Znas da je Saturn u tvom znaku?
 
da....citala sam nesto,hvala :)
upisala sam fakultet,filoloski....a imam i jos jedno pitanje....kako je saturn u devici....? nisam sigurna da sam to razumela....zar nije u jarcu.... :D


Jeste!
Tako ti stoji u natalnoj...i to je OK.
Medjutim,
ovaj tranzitni Saturn, na svom putu...poslednje 2,5 godine se nalazi u znaku Devica,
gde se tebi nalazi Sunce, pa si osetila njegov uticaj krajem 2007 i prve polovine 2008,
a kasnije i njegov tranzit preko natalnog Marsa...
...mozda kroz KRENI~Mars STANI~Saturn situacije...

Vec pri samom ulasku u Vagu,
tranzitni Saturn ce graditi konjunkciju sa natalnim Merkurum,
gde ce verovatno uticati da o nekim stvarima razmisljas na drugaciji,
mozda ozbiljniji nacin?

Realno je moguce da je vec doslo do nekih promena u izgledu, ili ponasanju, ili....
jer ti Saturn prelazi preko ASC pa si "ozbiljnija"?
Hm?

 
...sada razumem... :)

Sto se tice "kreni-stani" situacija,neko vreme je upravo tako i bilo....mogu reci da je bilo problema iz razloga koje bi upravo to moglo da opise...

Poslednja godina(poslednjih 12 meseci) mi je donela primetne promene,i na fizickom,i na psihickom planu....a sto se razmisljanja tice...to zaista ne znam,valjda to i vremenom dolazi samo (odredjena ozbiljnost),mada se trudim da budem sto opustenija,da vise uzivam(u svemu) i da sto manje razmisljam...nadam se da mi nesto nece pokvariti te planove :)
 

Back
Top