Vi ste iz Novog Sada??

Miloš KS

Aktivan član
Poruka
1.950
Ovo je prvi klip, malo kraci, ali procitajte poruku na kraju istog...

Ponedeljak - 17.08.2009
Srbiju ovog leta trese NLO groznica. Samo tokom jula i avgusta zabeleženo je desetak viđenja nepoznatih letećih objekata, a ovih dana na internet portalu „jutjub“ vide se i snimci svetlucavih letelica iznad Sremskih Karlovaca i Novog Sada.


Svetleće lopte koje se tokom poslednjih nedelja vide na nebu gotovo po pravilu formiraju V formaciju, čime dodatno izazivaju čuđenje i nevericu kod građana.
„Da, ovo je neka flota, pitanje je samo koja su rasa. Biće? ovoga sve više i u još jasnijem obliku, u smislu ne samo pojedinačnih letelica, već i ogromnih matičnih brodova“, piše na pomenutom sajtu korisnik sa nadimkom 2tancentral o avgustovskom preletu NLO nad Novim Sadom.
„Sateliti, avioni, helikopteri, meteorološki baloni, laseri, meteoriti, padobranci, ptice, zvezde nisu sigurno! Ovo se zove NLO i tu nema boga!“, još je sigurniji Ivandrix.


Čudnu formaciju zvezda tačaka, u obliku latiničnog slova V video je u Pančevu i informatičar Marjan Dimov, dok je Beograđanin Stefan Stepanović, elektrotehničar po zanimanju, svoje prvo „viđenje“ imao 16. juna sa grupom prijatelja ispred restorana „Košuta“.
- Formacija četiri leteća objekta, sa crveno-žutim svetlima, udaljenih jedan od drugog na nekoliko sekundi, i bez zvuka, letela je iz pravca grada prema Vidikovcu. Prvo smo pomislili da su avioni, međutim, toliko su blizu leteli jedan za drugim da je prosto nemoguće da su avioni, a i svetla su bila identična na sva četiri objekta. Kretali su se relativno sporo tako da smo mogli lepo da ih vidimo - tvrdi Stepanović.
Naravno, u celoj priči postoje i skeptici koji umesto NLO vide svetleće lampe ili „nebeske svetiljke“, izvorno nastale u Kini, ali poslednjih godina su sve popularnije na ovim prostorima.




J. S. - B. R.
 
Poslednja izmena:
Ja sam iz NS-a i nisam video nista. Cak nisam ni cuo da je iko video ista.
A te novine ALO!...ma daj molim te.. :):):)

Hehe, Sale, brate, tebe sam cekao... :)

Vidi, nije bitno toliko(Ustvari jeste, da danas nisam procitao u novinama, ne bih ni saznao za ovo! ), sto je informacija izisla iz novina, procitaj prvi deo mog prvog posta, a ne tekst iz novina i, ako ti nije mrsko, mogao bi i pogledati, tj. kliknuti na linkove ovih klipa, pa onda prokomentarisi, ja da nisam video klipove ne bih ni postavljao... :)

Uzgred, Sal, ili bilo ko, ako znate, mozes li mi reci kako tacno da postavim opcije, da bi se klipovi mogli NA TEMI gledati, dakle, kako da postavim direktan pregled, a da se ne mora ulaziti na jutjub?? :dontunderstand:
 
Evo i natpisa iz danasnjih ALO! novina, koje mozete i procitati na ovoj adresi www.alo.rs ako niste kupili danasnji broj najvecih, najboljih i najobjektivnijih novina u Srbiji! :D

mislim stvarno :) a evo sta jos kazu "najvece, najbolje i najobjektivnije novine u srbiji..
Bijonse maznula Sekinu pesmu!
Ponedeljak - 17.08.2009
Folk zvezda Seka Aleksić (28) može da bude ponosna s razlogom. Naime, posle Grkinje Antzi Samion, koja je obradila pesmu „Aspirin“ od početka do kraja, na poslednjem albumu svetske zvezde Bijonse Nouls (27) nalazi se pesma „Radio“, koja neverovatno podseća na veliki hit koji su komponovali Miloš Roganović i Filip Miletić.

:zcepanje::zcepanje::zcepanje:
 
Cvikere nikad ne nosim, cak ni po najzescem suncu, a kamoli uvece.

Nisam pogledao klipove, ali mozda ih nekad i pogledam.

A cekaj, a ciji je avatar? :lol:
E, pa, kada se odlucis da pogledas, onda prokomentarisi, mislim da i ti vise neces biti tako skeptican.... ;)

Prema tvrdnjama očevidaca, i 12. juna u pet srpskih gradova viđeni su NLO.
http://www.mtsmondo.com/news/vesti/text.php?vest=143771

A cekaj, jel ova slika prava? :lol:
Ihh, kako Pozarevac nije interesantan ovim kuglicama, kuglama, sta sve... :(

mislim stvarno :) a evo sta jos kazu "najvece, najbolje i najobjektivnije novine u srbiji..


:zcepanje::zcepanje::zcepanje:

Milice, za mene jesu, e, sad, oni uvek pisu istinu i ono sto treba, kao o Rtnju, gde su se videle tzv. "svetlece kugle", videle su se i u, kao sto pise na MONDU, u jos pet gradova u Srbiji, a mozes i pogledati klip, pa da te vidim! :rtfm:
 
E, pa, kada se odlucis da pogledas, onda prokomentarisi, mislim da i ti vise neces biti tako skeptican.... ;)

Milice, za mene jesu, e, sad, oni uvek pisu istinu i ono sto treba, kao o Rtnju, gde su se videle tzv. "svetlece kugle", videle su se i u, kao sto pise na MONDU, u jos pet gradova u Srbiji, a mozes i pogledati klip, pa da te vidim! :rtfm:
uz duzno postovanje Sala i Milice, samo da ti kazem da to sa njima ne prolazi. Njih ne zanimaju dokazi vec su tu da negiraju i ismevaju sve sto je paranormalno. Tako ti je to na ovom forumu ako vec nisi upoznat.
 
E, sada sam na jednom klipu procitao da je neko napisao da su te svetlece stvari, ustvari neke lampice, tj. svetleci baloni koji su se pustali s drugog kraja grada, a da je taj, kao "licno to video", ali pogledajte ovaj klip, sve stoje, a jedna se krece! :D
 
aha, eto pogledah i snimak a i komentare na tubi

HAHAHA. Bio sam na Petrovaradinskoj tvrđavi kad su ovo lansirali i baš sam prokomentarisao kako će neko skontati da su NLO-i. U suštijni su puštali jedan po jedan... kao neki balon. Možda od najlona. A u dnu gori vatra. I kad izgori jednostavno padnu ili šta već. Ali super izgleda. Tačno prepoznajem formaciju i redosled kojim su lansirali.

a da te nije mrzelo izmedju ostalog bi procitao objasnjenje i uputstvo od osobe koja je takodje komentarisala snimak. malo sam proguglala i...
http://www.skycandle.co.uk/video.html
 
Avatar prikazuje Mr Andersona, u RL-u poznat pod imenom Neo. Heroj i junak Ciona, ljuti neprijatelj masina i nikad konzumirana ljubav Triniti....

A odabrao sam taj ava, jer se divim njegovom liku i delu.
Narocito kada slep upravlja visetonskim hoover-om i ebe keve masinama u masingradu....

Moram ga pozvati da se pridruzi nama, Mocnim Rendzerima....
http://forum.krstarica.com/group.php?groupid=613

Ok, Sal, znam ko je Neo....

No, ako nisi, i ne nameravas pogledati temu, a posto znam da si uvek bio na strani "cvrstih dokaza" i sve ti je bilo fotosop, na ovim klipovima, NE POSTOJI NI 0.01 % DA JE OVO NEKI FOTOSOP, COVECE, ZIVI SNIMAK, ZIVI LJUDI!!!! :rtfm:
No, ako ne zelis, molim te nemoj spamovati temu i svrati kod "Mocnih Rendzera" ... :)


Parkeriss, znam ja sta se desava odaavno na ovom pdf-u, pogledaj moj datum prijavljivanja, samo nisam bio previse "pricljiv", ali sam vas pratio.. :) Jesi li ti video??
 
Zao mi je sto na ovom podforoumu ima toliko skepticizma, a malo normalnih ljudi koji bi pored ovakvih dokaza i poverovali, pa ispada da samo ja verujem u ovo, nema, moram prebaciti ovo u neki drugi podforum, inace, ovde....

aha, eto pogledah i snimak a i komentare na tubi



a da te nije mrzelo izmedju ostalog bi procitao objasnjenje i uputstvo od osobe koja je takodje komentarisala snimak. malo sam proguglala i...
:rtfm: :rtfm: :rtfm:

aha, pogledao si i ti... :)
opet, sve zavisi kakav je vetar bio to vece ;) opusti se, nece oni u novi sad zent ih je od sala :)


ps. nikad ne dovodi izgled avatara u pitanje u rl. to nema veze sa zivotom :)

Znaci, ja sada trebam da mislim kakav je vetar bio te veceri, pa mozda je ovako, pa mozda onako.... :dash: :dash: :dash:

P.S. Nisam ni dovodio u pitanje, valjda znas da razlikujes ozbiljnost i salu u postu, ako ne shvatas, tu su bili smajliji....
 
Zao mi je sto na ovom podforoumu ima toliko skepticizma, a malo normalnih ljudi koji bi pored ovakvih dokaza i poverovali, pa ispada da samo ja verujem u ovo, nema, moram prebaciti ovo u neki drugi podforum, inace, ovde....
Daj nemoj tako, ja sam na tvojoj strani i isto dozivljavam stalno da mi ispamuju svaku temu. Ima nas jos koji nismo ovde samo da spamujemo i ismevamo. Sto kaze Buudala koji je takodje na nasoj strani: "Ovo nije forum Natprirodne pojave i misterije, ovo je forum Protiv Natprirodnih pojava i misterija"
 
Daj nemoj tako, ja sam na tvojoj strani i isto dozivljavam stalno da mi ispamuju svaku temu. Ima nas jos koji nismo ovde samo da spamujemo i ismevamo. Sto kaze Buudala koji je takodje na nasoj strani: "Ovo nije forum Natprirodne pojave i misterije, ovo je forum Protiv Natprirodnih pojava i misterija"

ne bih rekla. ti si jedan od onih koji kad nemaju vise argumenata pocnu sa spamovanjem i optuzivanjem na sve strane. ja te jos cekam da mi odgovoris u vezi onog "fizicara" ali ti ocigledno imas bitnija posla ;)
 

Back
Top