Vi ste iz Novog Sada??
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 94

Tema: Vi ste iz Novog Sada??

Aktivan član
    Učlanjen
    18.12.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    53

Smile Vi ste iz Novog Sada??

Ovo je prvi klip, malo kraci, ali procitajte poruku na kraju istog... https://www.youtube.com/watch?v=RgPbzkjarUM A ovo je puna verzija, onoga sto se desilo 1.avgusta.2009... https://www.youtube.com/watch?v=NmOGw57mr6Q

Nema fotomontaze, nema ni sumnje, ziva prica prijatelja koji su usnimili ovo sto se videlo nad Novim Sadom, gorepomenutog dana, e, sad, mislim da ima dooostaa materijala za diskusiju, ali ne i za skeptike, iako sam video na drugom klipu, u full verziji, da postoje skeptici na jutjujbu, cak i u ovoj prici, ali ajde, uvek se nadju takvi, ali se nadam da nece ni ovde... Interesuje me, posto je nekoliko klipova, sa razlicitim ljudima, iz Novog Sada, a citao sam u novinama, i iz Sremskih Karlovaca(Polako, do izvestaja u novinama cemo tek doci...!! ), dakle, ova pojava se, kako sam razumeo i video na jutjubu, desavala i nekoliko dana pre osvanjivanja u novinama i pojavljivanja ovog u punoj verziji, tako da bih voleo da saznam(Ja nisam iz Vojvodine, vec Pozarevca, ali me ovo jako interesuje ) od ljudi iz Novog Sada, jesu li I ONI videli ovaj klip, ili bar SVOJIM OCIMA!!!

Evo i natpisa iz danasnjih ALO! novina, koje mozete i procitati na ovoj adresi www.alo.rs ako niste kupili danasnji broj najvecih, najboljih i najobjektivnijih novina u Srbiji!

Srbiju trese NLO groznica

Ponedeljak - 17.08.2009
    Srbiju ovog leta trese NLO groznica. Samo tokom jula i avgusta zabeleženo je desetak viđenja nepoznatih letećih objekata, a ovih dana na internet portalu „jutjub“ vide se i snimci svetlucavih letelica iznad Sremskih Karlovaca i Novog Sada.

Svetleće lopte koje se tokom poslednjih nedelja vide na nebu gotovo po pravilu formiraju V formaciju, čime dodatno izazivaju čuđenje i nevericu kod građana.
    „Da, ovo je neka flota, pitanje je samo koja su rasa. Biće? ovoga sve više i u još jasnijem obliku, u smislu ne samo pojedinačnih letelica, već i ogromnih matičnih brodova“, piše na pomenutom sajtu korisnik sa nadimkom 2tancentral o avgustovskom preletu NLO nad Novim Sadom.
    „Sateliti, avioni, helikopteri, meteorološki baloni, laseri, meteoriti, padobranci, ptice, zvezde nisu sigurno! Ovo se zove NLO i tu nema boga!“, još je sigurniji Ivandrix.

Čudnu formaciju zvezda tačaka, u obliku latiničnog slova V video je u Pančevu i informatičar Marjan Dimov, dok je Beograđanin Stefan Stepanović, elektrotehničar po zanimanju, svoje prvo „viđenje“ imao 16. juna sa grupom prijatelja ispred restorana „Košuta“.
    - Formacija četiri leteća objekta, sa crveno-žutim svetlima, udaljenih jedan od drugog na nekoliko sekundi, i bez zvuka, letela je iz pravca grada prema Vidikovcu. Prvo smo pomislili da su avioni, međutim, toliko su blizu leteli jedan za drugim da je prosto nemoguće da su avioni, a i svetla su bila identična na sva četiri objekta. Kretali su se relativno sporo tako da smo mogli lepo da ih vidimo - tvrdi Stepanović.
    Naravno, u celoj priči postoje i skeptici koji umesto NLO vide svetleće lampe ili „nebeske svetiljke“, izvorno nastale u Kini, ali poslednjih godina su sve popularnije na ovim prostorima.

J. S. - B. R.
    Poslednji put ažurirao/la Miloš KS : 17.08.2009. u 17:08

Veoma poznat Džek svih zanata (avatar)
    Učlanjen
    28.03.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    32
    Reputaciona moć
    317

Podrazumevano Re: Vi ste iz Novog Sada??

Ja sam iz NS-a i nisam video nista. Cak nisam ni cuo da je iko video ista.
    A te novine ALO!...ma daj molim te..
    Moj Kung Fu je jači od tvog Kung Fua!

Ističe se AleX (avatar)
    Učlanjen
    21.07.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    60

: Ju, ne mogu da verujem...

: Tata.....

:: Ju, ne mogu da verujem...

Aktivan član
    Učlanjen
    18.12.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    53

Smile Re: Vi ste iz Novog Sada??

Citat Original postavio Sal Pogledaj poruku
    Ja sam iz NS-a i nisam video nista. Cak nisam ni cuo da je iko video ista.
    A te novine ALO!...ma daj molim te..
    Hehe, Sale, brate, tebe sam cekao...

Vidi, nije bitno toliko(Ustvari jeste, da danas nisam procitao u novinama, ne bih ni saznao za ovo! ), sto je informacija izisla iz novina, procitaj prvi deo mog prvog posta, a ne tekst iz novina i, ako ti nije mrsko, mogao bi i pogledati, tj. kliknuti na linkove ovih klipa, pa onda prokomentarisi, ja da nisam video klipove ne bih ni postavljao...

Uzgred, Sal, ili bilo ko, ako znate, mozes li mi reci kako tacno da postavim opcije, da bi se klipovi mogli NA TEMI gledati, dakle, kako da postavim direktan pregled, a da se ne mora ulaziti na jutjub??

Aktivan član
    Učlanjen
    18.12.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    53

Citat Original postavio AleX Pogledaj poruku
    : Ju, ne mogu da verujem...

: Tata.....

:: Ju, ne mogu da verujem...
    Alex, koja je poenta ovog tvog posta, objasni mi/nam ??
    Inace, sta mislis o ovome...??

Evo jos jednog klipa, sa druge strane grada, drugi ljudi usnimili, ali isti dogadjaj i pokazanje! https://www.youtube.com/watch?v=iZsSBcLaXuM

Učlanjen
    28.03.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    32
    Reputaciona moć
    317

Ja samo kazem da nisam nista video, niti sam cuo ista od mojih kolega, poznanika i prijatelja.

Ne bih ti znao pomoci oko youtube cirkusa, jer ja to ne koristim.

Aktivan član
    Učlanjen
    18.12.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    53

Sal, mozda zato sto nosis naocare usred veceri..

Ok, mozda si u drugom delu grada, ok, ako mi ne mozes pomoci, ali jer si video klipove??

Učlanjen
    28.03.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    32
    Reputaciona moć
    317

Cvikere nikad ne nosim, cak ni po najzescem suncu, a kamoli uvece.

Nisam pogledao klipove, ali mozda ih nekad i pogledam.

Aktivan član Parkeriss (avatar)
    Učlanjen
    11.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Prema tvrdnjama očevidaca, i 12. juna u pet srpskih gradova viđeni su NLO.
    http://www.mtsmondo.com/news/vesti/text.php?vest=143771

Elita
    Učlanjen
    30.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio mjovic95 Pogledaj poruku
    Evo i natpisa iz danasnjih ALO! novina, koje mozete i procitati na ovoj adresi www.alo.rs ako niste kupili danasnji broj najvecih, najboljih i najobjektivnijih novina u Srbiji!
    mislim stvarno a evo sta jos kazu "najvece, najbolje i najobjektivnije novine u srbiji..
    Bijonse maznula Sekinu pesmu!
    Ponedeljak - 17.08.2009
    Folk zvezda Seka Aleksić (28) može da bude ponosna s razlogom. Naime, posle Grkinje Antzi Samion, koja je obradila pesmu „Aspirin“ od početka do kraja, na poslednjem albumu svetske zvezde Bijonse Nouls (27) nalazi se pesma „Radio“, koja neverovatno podseća na veliki hit koji su komponovali Miloš Roganović i Filip Miletić.

Učlanjen
    11.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

I Politika je to objavila kao i Mondo takodje.

Elita
    Učlanjen
    30.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Parkeriss Pogledaj poruku
    I Politika je to objavila kao i Mondo takodje.
    i sta kazu? jel se seka ljuti?

Aktivan član
    Učlanjen
    18.12.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    53

Cvikere nikad ne nosim, cak ni po najzescem suncu, a kamoli uvece.

Nisam pogledao klipove, ali mozda ih nekad i pogledam.
    A cekaj, a ciji je avatar?
    E, pa, kada se odlucis da pogledas, onda prokomentarisi, mislim da i ti vise neces biti tako skeptican....

Prema tvrdnjama očevidaca, i 12. juna u pet srpskih gradova viđeni su NLO.
    http://www.mtsmondo.com/news/vesti/text.php?vest=143771
    A cekaj, jel ova slika prava?
    Ihh, kako Pozarevac nije interesantan ovim kuglicama, kuglama, sta sve...

Citat Original postavio milica cobanica Pogledaj poruku
    mislim stvarno a evo sta jos kazu "najvece, najbolje i najobjektivnije novine u srbiji..

Milice, za mene jesu, e, sad, oni uvek pisu istinu i ono sto treba, kao o Rtnju, gde su se videle tzv. "svetlece kugle", videle su se i u, kao sto pise na MONDU, u jos pet gradova u Srbiji, a mozes i pogledati klip, pa da te vidim!

Učlanjen
    28.03.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    32
    Reputaciona moć
    317

Avatar prikazuje Mr Andersona, u RL-u poznat pod imenom Neo. Heroj i junak Ciona, ljuti neprijatelj masina i nikad konzumirana ljubav Triniti....

A odabrao sam taj ava, jer se divim njegovom liku i delu.
    Narocito kada slep upravlja visetonskim hoover-om i ebe keve masinama u masingradu....

Moram ga pozvati da se pridruzi nama, Mocnim Rendzerima....
    http://forum.krstarica.com/group.php?groupid=613

Učlanjen
    11.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

E, pa, kada se odlucis da pogledas, onda prokomentarisi, mislim da i ti vise neces biti tako skeptican....

Milice, za mene jesu, e, sad, oni uvek pisu istinu i ono sto treba, kao o Rtnju, gde su se videle tzv. "svetlece kugle", videle su se i u, kao sto pise na MONDU, u jos pet gradova u Srbiji, a mozes i pogledati klip, pa da te vidim!
    uz duzno postovanje Sala i Milice, samo da ti kazem da to sa njima ne prolazi. Njih ne zanimaju dokazi vec su tu da negiraju i ismevaju sve sto je paranormalno. Tako ti je to na ovom forumu ako vec nisi upoznat.

Aktivan član
    Učlanjen
    18.12.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    53

E, sada sam na jednom klipu procitao da je neko napisao da su te svetlece stvari, ustvari neke lampice, tj. svetleci baloni koji su se pustali s drugog kraja grada, a da je taj, kao "licno to video", ali pogledajte ovaj klip, sve stoje, a jedna se krece! https://www.youtube.com/watch?v=iZsSBcLaXuM

A u OVOM klipu snimatelj istog sa drustvom raspravlja o tome kako ih je nekoliko puta video, na istom mestu! https://www.youtube.com/watch?v=NmOGw57mr6Q

Elita
    Učlanjen
    30.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

aha, eto pogledah i snimak a i komentare na tubi

HAHAHA. Bio sam na Petrovaradinskoj tvrđavi kad su ovo lansirali i baš sam prokomentarisao kako će neko skontati da su NLO-i. U suštijni su puštali jedan po jedan... kao neki balon. Možda od najlona. A u dnu gori vatra. I kad izgori jednostavno padnu ili šta već. Ali super izgleda. Tačno prepoznajem formaciju i redosled kojim su lansirali.
    a da te nije mrzelo izmedju ostalog bi procitao objasnjenje i uputstvo od osobe koja je takodje komentarisala snimak. malo sam proguglala i...
    http://www.skycandle.co.uk/video.html

Aktivan član
    Učlanjen
    18.12.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    53

Avatar prikazuje Mr Andersona, u RL-u poznat pod imenom Neo. Heroj i junak Ciona, ljuti neprijatelj masina i nikad konzumirana ljubav Triniti....

A odabrao sam taj ava, jer se divim njegovom liku i delu.
    Narocito kada slep upravlja visetonskim hoover-om i ebe keve masinama u masingradu....

Moram ga pozvati da se pridruzi nama, Mocnim Rendzerima....
    http://forum.krstarica.com/group.php?groupid=613
    Ok, Sal, znam ko je Neo....

No, ako nisi, i ne nameravas pogledati temu, a posto znam da si uvek bio na strani "cvrstih dokaza" i sve ti je bilo fotosop, na ovim klipovima, NE POSTOJI NI 0.01 % DA JE OVO NEKI FOTOSOP, COVECE, ZIVI SNIMAK, ZIVI LJUDI!!!!
    No, ako ne zelis, molim te nemoj spamovati temu i svrati kod "Mocnih Rendzera" ...

Parkeriss, znam ja sta se desava odaavno na ovom pdf-u, pogledaj moj datum prijavljivanja, samo nisam bio previse "pricljiv", ali sam vas pratio.. Jesi li ti video??

Elita
    Učlanjen
    30.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

aha, pogledao si i ti...
    opet, sve zavisi kakav je vetar bio to vece opusti se, nece oni u novi sad zent ih je od sala

ps. nikad ne dovodi izgled avatara u pitanje u rl. to nema veze sa zivotom

Aktivan član
    Učlanjen
    18.12.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    53

Zao mi je sto na ovom podforoumu ima toliko skepticizma, a malo normalnih ljudi koji bi pored ovakvih dokaza i poverovali, pa ispada da samo ja verujem u ovo, nema, moram prebaciti ovo u neki drugi podforum, inace, ovde....

aha, eto pogledah i snimak a i komentare na tubi

a da te nije mrzelo izmedju ostalog bi procitao objasnjenje i uputstvo od osobe koja je takodje komentarisala snimak. malo sam proguglala i...
    http://www.skycandle.co.uk/video.html
    E, vidis, COBANICE, covek koji objasnjava na ovom klipu, odakle si videla onaj komentar, objasnjava da je 11 GODINA PROVEO U AVIJACIJI, A DA NIKADA NESTO SLICNO NIJE VIDEO, dakle, sigurno zna sta su te sprave koje su se bacale u nebo, kao sto je taj na jutjubu objasnio, jer se po prici vidi da je ozbiljan covek i znalac za te stvari, znaci, takodje, AMA uopste nemaju slicnosti, ni po boji, ni po obliku, PO NICEMU sa tim spravama koje se bacaju u nebo, a te iste se pokrecu, a na OVOM klipu, sve staju, a samo se jedna BRZO KRECE! https://www.youtube.com/watch?v=iZsSBcLaXuM

aha, pogledao si i ti...
    opet, sve zavisi kakav je vetar bio to vece opusti se, nece oni u novi sad zent ih je od sala

ps. nikad ne dovodi izgled avatara u pitanje u rl. to nema veze sa zivotom
    Znaci, ja sada trebam da mislim kakav je vetar bio te veceri, pa mozda je ovako, pa mozda onako....

P.S. Nisam ni dovodio u pitanje, valjda znas da razlikujes ozbiljnost i salu u postu, ako ne shvatas, tu su bili smajliji....

Elita
    Učlanjen
    30.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

preporucujem ti da uradis isto sto i ta tri smajlica na kraju poruke. posle ces biti ki nov

Iskusan NICS (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    113

Da nisi mozda video azdaju
    http://thumbnails113.imagebam.com/47289/07764f472886413.jpg

Učlanjen
    28.03.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    32
    Reputaciona moć
    317

Budjav lebac....

Učlanjen
    11.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Zao mi je sto na ovom podforoumu ima toliko skepticizma, a malo normalnih ljudi koji bi pored ovakvih dokaza i poverovali, pa ispada da samo ja verujem u ovo, nema, moram prebaciti ovo u neki drugi podforum, inace, ovde....
    Daj nemoj tako, ja sam na tvojoj strani i isto dozivljavam stalno da mi ispamuju svaku temu. Ima nas jos koji nismo ovde samo da spamujemo i ismevamo. Sto kaze Buudala koji je takodje na nasoj strani: "Ovo nije forum Natprirodne pojave i misterije, ovo je forum Protiv Natprirodnih pojava i misterija"

Elita
    Učlanjen
    30.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Daj nemoj tako, ja sam na tvojoj strani i isto dozivljavam stalno da mi ispamuju svaku temu. Ima nas jos koji nismo ovde samo da spamujemo i ismevamo. Sto kaze Buudala koji je takodje na nasoj strani: "Ovo nije forum Natprirodne pojave i misterije, ovo je forum Protiv Natprirodnih pojava i misterija"
    ne bih rekla. ti si jedan od onih koji kad nemaju vise argumenata pocnu sa spamovanjem i optuzivanjem na sve strane. ja te jos cekam da mi odgovoris u vezi onog "fizicara" ali ti ocigledno imas bitnija posla

Slične teme

1. Odgovora: 143
    Poslednja poruka: 22.01.2012., 17:28
  2. Sa Novog Sada...
    Autor Peta W. u forumu Žene
    Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 16.02.2008., 11:12
  3. Transformacija Novog Sada
    Autor underwater u forumu Srbija
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 19.01.2006., 11:56
  4. LEPOTE NOVOG SADA