You Tube mi ne radi!!!

DJoxiii91

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.273
Kada pokusam da pustim neki snimak, pojavi mi se znak za cekanje na sredini ekrana, a snimak se ni ne ucitava, a protok mi je 1024Mb/s, a i nista ne skidam sa neta u tom trenutku sto bi kocilo rad. Sta da radim?:think:
 
Zavisno od toga kako taj znak izgleda, ako se vidi struktura playera, mislim dugmici i ostalo, a znak za cekanje je u sredini onda problem NIJE flash player, niti java player, vec internet konekcija koja ti je trenutno ukocena(provajder ti ne pusta stalno 1024, u odredjenim trenutcima zagusenja je sporije...) a nekad cak i youtube ima zagusenja tako da je lek pokusati kasnije.

Ako se struktura playera uopste ne ucitava(dugmici i tako to) onda problem najverovatnije jeste u Flashu, iako postoje druge mogucnosti koje nisu tako ceste.
 
Kada pokusam da pustim neki snimak, pojavi mi se znak za cekanje na sredini ekrana, a snimak se ni ne ucitava, a protok mi je 1024Mb/s, a i nista ne skidam sa neta u tom trenutku sto bi kocilo rad. Sta da radim?:think:

Ja imam isti problem, zvao sam tehnicku podrsku i oni su mi rekli da flash player reinstaliram sto sam uradiio i opet isto. Onda smo malo pingovali sve ukazuje da je protok ok ali snimak na you tube ni da mrdne. Znaci sve je frisko instalirano i XP i Java i FlashPlayer, Net Framework 2,IE8 imam i Operu ali ista stvar u oba browsera. Da li mi treba jos nesto da instaliram?
 
Neverovatna stvar. Na eksploreru (koji imam i na poslu) je proradio kad sam prvo sinuo flash pa ponovo instalirao. Ali sa Mozilom (koju inace preferiram) to ne radi.
E sad, probao sam da skinem mozilu pa da je ponovo instaliram ali nije uspelo. Mozda je problem i sto mi je posle deinstalacije ponudio da obrisem i zaostale delove, ali ja nisam smeo nista da diram da ne nesto ne zajebem (koristim advance uninstaler)
Komentar ?
 

Back
Top