evo neko je pohvalio moje ucesce

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
V

Vedrana

Gost
pa da onda otvorim novu temu.
Ja imam velikih ljubavnih problema, probala sam da udjem u ZK tamo je nekakva racija i nisu me pustili evo sad ovde da vam se izjadam, mozda i bude lakse
Ja sam u vezi vec vishe od 10 godina sa mojim deckom, dakle stvarno dugo smo zajedno, volimo se ali imali smo i prekida i malih svadja ipak nismo se razilazili ali sada mi se desila nova uzasna i katastrofalna situacija i sve to bezveze, uzas iz onog cistog zenskog kaprica i revolta.
Bili smo se posvadjali , jedno vreme smo kao prekinuli , ja sam jedno vece setala sa drugaricama gradom i videla sam njega kako seta sa jednom visokom zanosnom plavusom, on se "pravio" da me ne vidi a ja umao nisam dobila infarkt tu na licu mesta, neznam ni sama kako sam iskulirala posle sam kod "drugarica" proverila i saznala da je on poceo ozbiljnu vezu sa njom. Nisam mogla da verujem tako lako da me zaboravi da baci nasih deset godina tek tako? Pre svega to je onaj osecaj kad znash coveka, kad znash sta neko misli, bre....Bila sam vam sebe, besna , ocajna nisam mogla da dodjem k sebi i da poverujem da mi je "on" to mogao uraditi. Drugarice su me tesile ali uzalud morala sam nesto da uradim morala sam da mu se osvetim, morala sam iako sam ZNALA da ne treba, da to ne moze biti istina pa i da jeste ne treba se svetiti ,osveta je znak nemoci, ali kako drugacije covek da rezonuje kada mu padne mrak na oci?
Skockala sam se i sa drugaricama izasla u grad, sedeli smo u jednom kaficu i prisao mi je "divan" decko dodushe bio je to mladic sa sela ali cool lepo smo pricali i pozvao me je i sutra da izadjemo ja sam naravno pristala mada nisam ni obracala paznju kako izgleda valjda je izgledao solidno pojma nemam vec na drugom sastanku on mi se zagledao duboko u oci rekao mi da me voli i da bi hteo da obavimo zaruke ako se slazem, bila sam bash zatecena brzinom njegove odluke (pa on me nije ni poznavao mnogo?) ali kao iz topa sladeci se ukusom ciste i vrhunske osvete rekla sam DA!
Decko je bio presrecan inace je bio iskren i dobrica pa neiskvaren sa sela a ja sam se osecala divno i mocno.
I tako sam nastavila da izlazim sa njim "slusajuci" kakve on planove pravi za svadbu, samo sam odgovarala potvrdno a i dalje se raspitivala za mog sada eto i bivseg decka i zamislite saznala sam i to iz pouzdanih izvora da su ga te noci nakon sto je raskinuo sa mnom drugovi na silu napili tako da nije znao za sebe i onda mu podmetnuli tu ribu samo da ga otkace od mene koja ga navodno samo zezam svih ovih godina. Naravno kad se dobro rastreznio a trebalo mu je i vremena i obloga da bi uspeo odmah je raskinuo sa tom ribom i poceo da trazi mene a kad me je nasao imao je sta i da vidi.
Ocajna zbog ovoga sto sam uradila htela sam prvo da se ubijem a onda ni sama neznam zasto nisam, raskinula sam veridbu sa deckom sa sela kojem sam ujedno I NAJVEROVATNIJE UPROPASTILA ZIVOT jer u tom selu su ljudi jako konzervativni i on ce se verovatno jako tesko posle ozeniti, ako se ikad i ozeni jer svi u njegovoj okolini sada sigurno znaju da je bio veren i da mu je verenica raskinula veridbu. Upropastila sam tog seljaka najverovatnije, naravno prema njemu ne mogu osecati nista a narocito ne ljubav ali ipak ne zelim takvu odgovornost za neciju sudbinu!
I tako posle svega nas dvoje smo ostali opet sami ali sada odvojeni volim ga naravno i kajacu se do krajeva svih zivota sta sam uradila sebi i njemu a on je najdublje povredjen i sada nismo zajedno, znam da i on mene voli ali tu su principi i zato vas sve pitam sta mislite da li bi on to meni mogao da oprosti?
 
Cao, Vedrana. Lepo od tebe da podelis svoje muke sa nama. Mada, nije mi jasan ovaj kraj. Za kim na kraju zalis? Za seljakom ili onim prvim? Verovatno ce adv. Matic znati pravi odgovor jer se tu mozda kriju i neke pravne implikacije-raskinula veridbu, pa jos sa seljakom-ko zna, mozda ce te zakonski teretiti za povredu, dusevni bol...Razmisli dobro sta si uradila.
 
Draga Vedrana
Laknulo nam je kad smo culi da si se jedva spasila od racije na Zenskom Kutku. Strasno je to kako tamo tretiraju fin svijet.
Inace odmah na pocetku da te zamolim da pozdravis Zivku i Mirku sa sedmog a takodjer i advokata Matica kao i gospodina x sa deveteg. Zivota ti,jeli istina da se njih dvojica kresu :shock: . Riba mi je pricala da je cula od nevine da oni pored toga sto su cimeri opale jedan drugog ponekad. Isto takodjer mi je rekla da se nzena smuvala sa lazom19 koji je dobio nagradno odsustvo iz kruga bolnice. Eh taj soliter je ko javna kuca! Ali drago mi je za beskucnicu, kazu da se dobro snasla, uhvatila ne samo bogatog nego jos ima i raskosan primjerak u gacama, a pri tom ga gacice ne zuljaju.
Ali da se vratim na tvoj problem. Moras mi dati vise detalja posto je u pitanju veoma teska psiholoska drama. Prvo me zanima koliko je bila zanosna ta plavusa s kojom si ga vidjela... ovo je vrlo bitan detalj za cijelu pricu
pozdrav za tebe i cijelo drustvo iz solitera :wink:
 
argonaut:
Draga Vedrana
Laknulo nam je kad smo culi da si se jedva spasila od racije na Zenskom Kutku. Strasno je to kako tamo tretiraju fin svijet.
Inace odmah na pocetku da te zamolim da pozdravis Zivku i Mirku sa sedmog a takodjer i advokata Matica kao i gospodina x sa deveteg. Zivota ti,jeli istina da se njih dvojica kresu :shock: . Riba mi je pricala da je cula od nevine da oni pored toga sto su cimeri opale jedan drugog ponekad. Isto takodjer mi je rekla da se nzena smuvala sa lazom19 koji je dobio nagradno odsustvo iz kruga bolnice. Eh taj soliter je ko javna kuca! Ali drago mi je za beskucnicu, kazu da se dobro snasla, uhvatila ne samo bogatog nego jos ima i raskosan primjerak u gacama, a pri tom ga gacice ne zuljaju.
Ali da se vratim na tvoj problem. Moras mi dati vise detalja posto je u pitanju veoma teska psiholoska drama. Prvo me zanima koliko je bila zanosna ta plavusa s kojom si ga vidjela... ovo je vrlo bitan detalj za cijelu pricu
pozdrav za tebe i cijelo drustvo iz solitera :wink:

Na sve ovo ja bih da se nadovezem svojom tuznom pricom...
Boraveci na ovom forumu eto i ja sam jelte neko zenso, pa sam se zaljubila.Nije ono pravo ali eto zaljubila sam se.Isad ne znam kako da resim posto jelte on ne zna za to. A i ne znam kako da zna jer nema gde da ga nadjem. Toje znate onaj adv.Matic iz onog solitera sto ja ne znam ni gde ja da ga trazim samo sad ovaj ovde kaze da je on *****.I to sad kad sam ja skupila hrabrosti a hrabrosti nam uvek treba a tesko je naci. I sta ja sad da radim?
 
smeh:
argonaut:
Draga Vedrana
Laknulo nam je kad smo culi da si se jedva spasila od racije na Zenskom Kutku. Strasno je to kako tamo tretiraju fin svijet.
Inace odmah na pocetku da te zamolim da pozdravis Zivku i Mirku sa sedmog a takodjer i advokata Matica kao i gospodina x sa deveteg. Zivota ti,jeli istina da se njih dvojica kresu :shock: . Riba mi je pricala da je cula od nevine da oni pored toga sto su cimeri opale jedan drugog ponekad. Isto takodjer mi je rekla da se nzena smuvala sa lazom19 koji je dobio nagradno odsustvo iz kruga bolnice. Eh taj soliter je ko javna kuca! Ali drago mi je za beskucnicu, kazu da se dobro snasla, uhvatila ne samo bogatog nego jos ima i raskosan primjerak u gacama, a pri tom ga gacice ne zuljaju.
Ali da se vratim na tvoj problem. Moras mi dati vise detalja posto je u pitanju veoma teska psiholoska drama. Prvo me zanima koliko je bila zanosna ta plavusa s kojom si ga vidjela... ovo je vrlo bitan detalj za cijelu pricu
pozdrav za tebe i cijelo drustvo iz solitera :wink:

Na sve ovo ja bih da se nadovezem svojom tuznom pricom...
Boraveci na ovom forumu eto i ja sam jelte neko zenso, pa sam se zaljubila.Nije ono pravo ali eto zaljubila sam se.Isad ne znam kako da resim posto jelte on ne zna za to. A i ne znam kako da zna jer nema gde da ga nadjem. Toje znate onaj adv.Matic iz onog solitera sto ja ne znam ni gde ja da ga trazim samo sad ovaj ovde kaze da je on *****.I to sad kad sam ja skupila hrabrosti a hrabrosti nam uvek treba a tesko je naci. I sta ja sad da radim?
Ta ne veruj nishta, te zemske samo olajavaju ... krivo im shto ih ich ne zarezuje... bice on tvoj...kad-tad!
 
argonaut:
Draga Vedrana
Laknulo nam je kad smo culi da si se jedva spasila od racije na Zenskom Kutku. Strasno je to kako tamo tretiraju fin svijet.
Inace odmah na pocetku da te zamolim da pozdravis Zivku i Mirku sa sedmog a takodjer i advokata Matica kao i gospodina x sa deveteg. Zivota ti,jeli istina da se njih dvojica kresu :shock: . Riba mi je pricala da je cula od nevine da oni pored toga sto su cimeri opale jedan drugog ponekad. Isto takodjer mi je rekla da se nzena smuvala sa lazom19 koji je dobio nagradno odsustvo iz kruga bolnice. Eh taj soliter je ko javna kuca! Ali drago mi je za beskucnicu, kazu da se dobro snasla, uhvatila ne samo bogatog nego jos ima i raskosan primjerak u gacama, a pri tom ga gacice ne zuljaju.
Ali da se vratim na tvoj problem. Moras mi dati vise detalja posto je u pitanju veoma teska psiholoska drama. Prvo me zanima koliko je bila zanosna ta plavusa s kojom si ga vidjela... ovo je vrlo bitan detalj za cijelu pricu
pozdrav za tebe i cijelo drustvo iz solitera :wink:
Umrecu od smeha! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
argonaut:
Draga Vedrana
Laknulo nam je kad smo culi da si se jedva spasila od racije na Zenskom Kutku. Strasno je to kako tamo tretiraju fin svijet.
Inace odmah na pocetku da te zamolim da pozdravis Zivku i Mirku sa sedmog a takodjer i advokata Matica kao i gospodina x sa deveteg. Zivota ti,jeli istina da se njih dvojica kresu :shock: . Riba mi je pricala da je cula od nevine da oni pored toga sto su cimeri opale jedan drugog ponekad. Isto takodjer mi je rekla da se nzena smuvala sa lazom19 koji je dobio nagradno odsustvo iz kruga bolnice. Eh taj soliter je ko javna kuca! Ali drago mi je za beskucnicu, kazu da se dobro snasla, uhvatila ne samo bogatog nego jos ima i raskosan primjerak u gacama, a pri tom ga gacice ne zuljaju.
Ali da se vratim na tvoj problem. Moras mi dati vise detalja posto je u pitanju veoma teska psiholoska drama. Prvo me zanima koliko je bila zanosna ta plavusa s kojom si ga vidjela... ovo je vrlo bitan detalj za cijelu pricu
pozdrav za tebe i cijelo drustvo iz solitera :wink:
Odakle ti ovolika masta...moram da se pridruzim chokoladi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Vedrana:
pa da onda otvorim novu temu.
Ja imam velikih ljubavnih problema, probala sam da udjem u ZK tamo je nekakva racija i nisu me pustili evo sad ovde da vam se izjadam, mozda i bude lakse
Ja sam u vezi vec vishe od 10 godina sa mojim deckom, dakle stvarno dugo smo zajedno, volimo se ali imali smo i prekida i malih svadja ipak nismo se razilazili ali sada mi se desila nova uzasna i katastrofalna situacija i sve to bezveze, uzas iz onog cistog zenskog kaprica i revolta.
Bili smo se posvadjali , jedno vreme smo kao prekinuli , ja sam jedno vece setala sa drugaricama gradom i videla sam njega kako seta sa jednom visokom zanosnom plavusom, on se "pravio" da me ne vidi a ja umao nisam dobila infarkt tu na licu mesta, neznam ni sama kako sam iskulirala posle sam kod "drugarica" proverila i saznala da je on poceo ozbiljnu vezu sa njom. Nisam mogla da verujem tako lako da me zaboravi da baci nasih deset godina tek tako? Pre svega to je onaj osecaj kad znash coveka, kad znash sta neko misli, bre....Bila sam vam sebe, besna , ocajna nisam mogla da dodjem k sebi i da poverujem da mi je "on" to mogao uraditi. Drugarice su me tesile ali uzalud morala sam nesto da uradim morala sam da mu se osvetim, morala sam iako sam ZNALA da ne treba, da to ne moze biti istina pa i da jeste ne treba se svetiti ,osveta je znak nemoci, ali kako drugacije covek da rezonuje kada mu padne mrak na oci?
Skockala sam se i sa drugaricama izasla u grad, sedeli smo u jednom kaficu i prisao mi je "divan" decko dodushe bio je to mladic sa sela ali cool lepo smo pricali i pozvao me je i sutra da izadjemo ja sam naravno pristala mada nisam ni obracala paznju kako izgleda valjda je izgledao solidno pojma nemam vec na drugom sastanku on mi se zagledao duboko u oci rekao mi da me voli i da bi hteo da obavimo zaruke ako se slazem, bila sam bash zatecena brzinom njegove odluke (pa on me nije ni poznavao mnogo?) ali kao iz topa sladeci se ukusom ciste i vrhunske osvete rekla sam DA!
Decko je bio presrecan inace je bio iskren i dobrica pa neiskvaren sa sela a ja sam se osecala divno i mocno.
I tako sam nastavila da izlazim sa njim "slusajuci" kakve on planove pravi za svadbu, samo sam odgovarala potvrdno a i dalje se raspitivala za mog sada eto i bivseg decka i zamislite saznala sam i to iz pouzdanih izvora da su ga te noci nakon sto je raskinuo sa mnom drugovi na silu napili tako da nije znao za sebe i onda mu podmetnuli tu ribu samo da ga otkace od mene koja ga navodno samo zezam svih ovih godina. Naravno kad se dobro rastreznio a trebalo mu je i vremena i obloga da bi uspeo odmah je raskinuo sa tom ribom i poceo da trazi mene a kad me je nasao imao je sta i da vidi.
Ocajna zbog ovoga sto sam uradila htela sam prvo da se ubijem a onda ni sama neznam zasto nisam, raskinula sam veridbu sa deckom sa sela kojem sam ujedno I NAJVEROVATNIJE UPROPASTILA ZIVOT jer u tom selu su ljudi jako konzervativni i on ce se verovatno jako tesko posle ozeniti, ako se ikad i ozeni jer svi u njegovoj okolini sada sigurno znaju da je bio veren i da mu je verenica raskinula veridbu. Upropastila sam tog seljaka najverovatnije, naravno prema njemu ne mogu osecati nista a narocito ne ljubav ali ipak ne zelim takvu odgovornost za neciju sudbinu!
I tako posle svega nas dvoje smo ostali opet sami ali sada odvojeni volim ga naravno i kajacu se do krajeva svih zivota sta sam uradila sebi i njemu a on je najdublje povredjen i sada nismo zajedno, znam da i on mene voli ali tu su principi i zato vas sve pitam sta mislite da li bi on to meni mogao da oprosti?
Evo, ja ti oprashtam, ako ce ti biti lakse.
Pridruzujem se pozdravu za sve vesele stanovnike solitera :lol:
 
Voli te decko ali sad je kasno. Zivot vas je rastavio. Desava se.
Najbolje ti je da se ipak udas za ovog decka sa sela. Godine idu i ko zna kada ces opet imati priliku za udaju. Njemu bi isto unistila zivot i sebi na vrat navukla losu reputaciju. Uostalom ne bi se ti s njim vidjala da je bas tako ruzan! Zaboravi prvog ali udaj se bices srecna kad se udas. Javi se kako je proslo!
 
smeh:
argonaut:
Draga Vedrana
Laknulo nam je kad smo culi da si se jedva spasila od racije na Zenskom Kutku. Strasno je to kako tamo tretiraju fin svijet.
Inace odmah na pocetku da te zamolim da pozdravis Zivku i Mirku sa sedmog a takodjer i advokata Matica kao i gospodina x sa deveteg. Zivota ti,jeli istina da se njih dvojica kresu :shock: . Riba mi je pricala da je cula od nevine da oni pored toga sto su cimeri opale jedan drugog ponekad. Isto takodjer mi je rekla da se nzena smuvala sa lazom19 koji je dobio nagradno odsustvo iz kruga bolnice. Eh taj soliter je ko javna kuca! Ali drago mi je za beskucnicu, kazu da se dobro snasla, uhvatila ne samo bogatog nego jos ima i raskosan primjerak u gacama, a pri tom ga gacice ne zuljaju.
Ali da se vratim na tvoj problem. Moras mi dati vise detalja posto je u pitanju veoma teska psiholoska drama. Prvo me zanima koliko je bila zanosna ta plavusa s kojom si ga vidjela... ovo je vrlo bitan detalj za cijelu pricu
pozdrav za tebe i cijelo drustvo iz solitera :wink:

Na sve ovo ja bih da se nadovezem svojom tuznom pricom...
Boraveci na ovom forumu eto i ja sam jelte neko zenso, pa sam se zaljubila.Nije ono pravo ali eto zaljubila sam se.Isad ne znam kako da resim posto jelte on ne zna za to. A i ne znam kako da zna jer nema gde da ga nadjem. Toje znate onaj adv.Matic iz

onog solitera sto ja ne znam ni gde ja da ga trazim samo sad ovaj ovde kaze da je on *****.I to sad kad sam ja skupila hrabrosti a hrabrosti nam uvek treba a tesko je naci. I sta ja sad da radim?

Dragi Smeh,
Dirnuo me je vas problem pa cu pokusati da vas posavjetujem. Jutros kada sam isao po kruh i mlijeko sretoh advokata matica u liftu. Kakva muskarcina, znate sta, je mislim da su to samo zli jezici koji olajavaju. Isto je tako onomad i ona nedevojka izisla na zao glas samo zato sto je na casu fiskulture slucajno prdnula dok je pokusavala da napravi spagu.Ajde sto su joj se svi smijali ali poslije su svasta pricali o njoj te naprso joj himen, te *****... boze sacuvaj.Ja mislim da je riba sve to izmislila. Htjela da uhvati ni manje ni vise nego advokata ali ovaj nije vesla sisao pa je ladno odbijo. Ipak svi znaju da je riba olako isla od ruke do ruke. Nema nista grdje od povrijedjene zenske sujete. Zato je riba krenula da izmislja.
Ipak malo mi je cudno sto advokat matic u svojim najboljim godinama nije zenjen, a tolike mu se nabacuju. Ali da mi ne razglabamo sada napamet predlazem sljedece, kada sretnes advokata matica ti mu otvori srce pa kom obojci kom opanci. U medjuvremenu ja cu da ti pomognem. Popricat cu sa Zivkom. Znas kakva je ona, takve sise i takva guza, ziva vatra, nju nijedan pravi muskarac ne bi odbio. Nagovorit cu je da startuje gospodinax, to joj nece tesko pasti jer je ionako nimfomanka. E pa ako je odbije onda je stavarno *****.
Pozdravljam te, pamet u glavu i javi nam sta je bilo
 
neiskvarena:
Voli te decko ali sad je kasno. Zivot vas je rastavio. Desava se.
Najbolje ti je da se ipak udas za ovog decka sa sela. Godine idu i ko zna kada ces opet imati priliku za udaju. Njemu bi isto unistila zivot i sebi na vrat navukla losu reputaciju. Uostalom ne bi se ti s njim vidjala da je bas tako ruzan! Zaboravi prvog ali udaj se bices srecna kad se udas. Javi se kako je proslo!
Draga vedrana, ova neiskavarena je malo morgen neiskvarena kad moze ladno da ti da ovakav savjet, ne slusaj. Laze te da ces biti srecna kad se udas. Ona je jedna od onih sto bi samo da se udaju, nema veze protiv koga. Slusaj samo svoje srce i neces pogrijesiti. Ajde srecno, pamet u glavu pa nam javi sta je bilo...
 
Ti si muskarac i razvratan si i gledas Sex i grad i ne osecas zene. Zato ne razumes kako je divno udati se. Svaka zena to zeli. Ima i muskaraca koji to zele. Nemoj ovu devojku da zameces na krivi put. Ali svako ponekad pogresi. NAdam se da ces shvatiti. Pozdrav!
 
Sto vam je sada interesantan seljak ali dobro ubacicu i njega u pricu ako vam je tako lakse, evo i imena, o boze stvarno me niste shvatili.
On se zove Nenad i on ima curu sa kojom se josh duze zabavlja nego mi ona se zove Tamara i zabavljaju se zamislite punih dvadeset godina, da ,da to sam zapamtila da mi je rekao kad me je prosio. E sad kod njih je isti slucaj ali obrnut on je mislio da je njega cura prevarila a nije samo je bila "narkomanka" jedno vreme dok se nije skinula a zna se da "narkomani" ni pred zakonom cak ne odgovaraju za svoje postupke, ali on koji nije bio siguran da li je bila na "drogi" ili stvarno onda kada je video u drustvu sa nekim "tipom", normalno osecajuci se povredjeno iako je lako mogao poznavati svoju levojku i ZNATI da mu ona to NIKAD ne bi uradila, dakle on je tada brzopleto resio da se osveti i zaprosio mene, posle su i oni ostali tako odvojeni a vole se ,isto kao i mi.
Eto to je pricha valjda sad shvatate bolje i moci cete pomoci meni, a evo i njima, sto da ne.
Prethodni komentari zbog nerazumevanja padaju u vodu.
 
argonaut:
Uh majku mu zaplet postaje sve zesci izesci. A koliko on ima godina kada se zabavljaju vec dvadeset godina - 50?
i ona je tu negde njegovo godiste ali je mnogo zrelija, ozbiljnija i hrabrija od njega, dusa joj je cista ko suza i prava ko svetja i on je to morao da oseca i zna, sad uopste ne znam kako ce da se izvadi pred njom jer je svima vishe jasno da on ne moze da zazmuri na njenu "drogu" kao savrseno! opravdanje za sve a on gde je njemu "droga" ili neshto slicno?
Inace riba je beogradjanka a i on poreklom samo su se njegovi roditelji preselili na selo.
 
jagodica:
vedrana mislim da mogu da ti pomognem ali volela bih o tome uzivo. vidimo se kod konja sutra u 17.00 kod repa. imam bele grubin sandale. caos pusa
Vazi! nema problema. Uvek sam bila za to, nadju se brate ljudi popricaju a ovako po forumu dok neshto reshis skrckash citavu vecnost.
Mene ces lako prepoznati drugacija sam od svih ostalih, i pusica i tebi.

SUUUUPEER E nisam bila u gradu od ko zna kad a i nadam se da ces mi reci neshto korisno jer je ozbiljna stvar u pitanju a i uvuceno je mnogo ljudi i sudbina, nije zezanje.

Caos!
 
Nemojte da mislite da sam ja glupa. I mala deca znaju da je ovaj Argonaut ustvari Ancika, divlja_u srcu, Jagodica, Cokolada, Queen ... sve je to jedna ista osoba a i reci su vam ko, kad me vec vucete za jezik, to vam je glavom i bradom Mister X - e jeste i to znam sigurno a znate sta je on uradio zakupio je ceo sajt kao svoju privatni prostor za zezanje, zabavu, salu i uopste relaksaciju i sada se prestavlja razno raznim nickovima jer to ga pali, tip ima para i jednostavno se ovako napaljuje i citav forum je ustvari on a posto su me izbacili i sa zenskog jer sam i tada propovedala istinu mogu slobodno da kazem da mislim i da je Gazdarica cak on, jer ga ja dobro poznajem i to poodavno, znam njegov stil napamet i bar mene ne moze da predje nikako jer je on josh pre punih 20 godina isto uradio i sa nashim soliterom, zakupio je citavu desnu stranu kao njegovo vlasnistvo a sta je sve radio na desnoj strani niko pouzdano nezna osim sto je procurelo u javnost da je ova Vedrinka ili kako se vec zove zivela u jednom stanu na nekom od spratova cak joj je posle poklonio citavih pet i po spratova ali su se nesto razisli i ona se iselila zasad toliko znam a sa znacu i vishe ne zvala se ja ndevojka ako ne sa znam.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top