NLO oslobadja inteligentnu pomerajucu sferu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nemoj,ne teram te.

Ali weruj mi,ti likowi sa tog foruma su medju prvima bili koji su saznali za swinjski grip.
Mislis napravili svinjski grip? Svinjski grip ne moze tek tako da se pojavi preko noci. Kao ni pticiji. I sada oni odmah znaj ko je "prenosilac" gripa, kao ptice i svije. To su bolesti iz laboratorije. Stvoreno je da debili koji u sve to veruju kupuju onaj "Tummyflu" koji unistava organizam, a ne radi nista, samo da se "naucnici" obogate na patnji drugih ljudi. Gluposti u sta i kome ti verujes.
 
Carick235,e jesi kralj xD


I ja mogu isto da kazem,znaci i da se kladim da Sal,Vragana i ti Milice,da ste gladni znanja owe nauke,i da ste medju prvima koji prouce i procitaju swaku temu na owom forumu. A onda pricate da to nije istina.

Ne, nismo gladni budalastina...i ajde da se opkladimo. Bas bi voleo.

I kazi mi, sta znaci to "w", majke ti?
Neki znak raspoznavanja tvoje sekte? Ili reptiloidi, kao Seselj, ne znaju napisati "v", pa pisu "W".
:)
 
Net rukopisa? Swasta.... ne smeta mi, nego je nekako...vanzemaljski.. :):)

A da prekinem sa reposima STA? Ne odrzavam ja veze sa njima, pa da prekinem. Vise volim nase ljudske zene nego gusternjace ili drakonke.

A ti? Kladim se da i ti volis nase zene, narocito ako su plave, imaju mozak velicine plivadona i kikocu se svaki put kad podrignes ... :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top