mJešoviti Brak

Dupont

Domaćin
Poruka
4.644
Pre neko vece slusam ja neku pricu mog poznanika....prica on da je njegov komsija u "svadji" sa sinom i snajkom!:eek:

Naime njegovog komsije sin,mlad,lep,zgodan,pametan(kakav bi inace mogao da bude Srbin danasnjice) ozenio Muslimanku!Voleli se mladi i resili da se "uzmu".
Prvih mesec-dva sve bilo u redu,ali to je izgleda kratko trajalo....jer ovaj LEP i Zgodan mladic poceo je da biva sve "ruzniji"...terao je godinu dana njegovu zenu da jede svinjsko meso...a ako nije htela znala je i po "njusci" da dobije:eek::eek:
Prestala je i ramazan da "slavi",da jede svinjsko meso i to sve za "ljubav" (iz ove price se vidi JEDNOSTRANU)....znaci presla ona preko "svega" i tako se iz "njihove ljubavi" rodi Sin....pravi mali...hmmmmm....Srbin!
I sad dete napunilo 6 godina.....i kaze otac-zeno mi moramo ovo dete da krstimo!?Njoj "puche" film i kaze-e pa dragi dosta je bilo po tvome(jos mu je "naznacila" da ako je jos jednom pipne ona uzima sina i seli se kod "svojih") ....da li sam ja od tebe trazila da se nas sin sunechi(obreze)?Nisam...e pa znaci da ni krstenje ne dolazi u obzir!:eek::eek:
I tako,jadno dete,osta "neobrezano" ili "nekrsteno" i to sve zbog tog "mJesovitog braka"

I sad sta vi mislite da li to dete treba da se "obreze" ili da se krsti?
 
postoji cifra, nedokazana, da je na teritoriji ex yu u mesovitom braku 1.000.000 ljudi.

naravno da je svaki nacionalizam iskljuciv.
naravno da se na teritoriji vecinskog naroda manjine u takvim brakovima lakse adaptiraju u vecinu.
naravno da je na ovim prostorima prosuta zla krv i da sve dobija drugu dimenziju.

ali, jedna od malo pozitivnih osobina demokratije je sloboda, pa prema tome iskoristimo je.
ja bih zbog ljubavi prave bio spreman na sve
 
Nebitno i jedno i drugo.
Evo, ja sam krstena, ali ne vredi... Ne verujem ni u sta osim u coveka.
I da se nadovezem... da je vise mesanih, bilo bi manje nacionalista.
То и јесте био циљ, некада (а видим и у данашњој Србији), "братство и јединство" :super:
:roll:

Можда би требали и да се мешамо са црнцима, да добијамо неку светлију варијанту па да се и по том питању не разликујемо... :roll::dash:
 

Back
Top