OTKUD VI NA ROMANTICI???

zeljena

Poznat
Poruka
9.293
Zanima me otkud vi na romantici?

Posto ovo pitam,red je da prva odgovorim...
Potpuno slucajno...Trazila sam nesto sasvim deseto i otvorio mi se ovaj forum.Svideo mi se i par meseci sam citala ono sto drugi pisu i mogu reci da ima prelepih tekstova i pesama.
Onda sam dobila zelju da odgovorim na jedan post i evo me ostadoh ovde celu vecnost...
I divno se osecam ovde,ovde sam nasla i svoju srecu i neke meni jako drage prijatelje i sigurno cu jos dugo ostati ovde...
Zato dragi gosti,vi koji samo citate ovo,registrujte se i dodjite da se druzimo.
Zivela nam romantika!
I na kraju sve pohvale nasem Bunti,najboljem,najbrzem ,najekspeditivnijem i najromanticnijem moderatoru!
 
Davno bese kada sam dolazio i posecivao pricaonicu Krstarice, polovinom 2003. godine.
Negde usput, povremeno bih otvorio forum ali mi onda to nije bilo toliko interesantno.
A ipak resih da se registrujem ali ne sa ovim nickom. Posle nekog vremena i promena u zivotu resio sam da promenim i nick koji koristim i danas.
Nezainteresovanost za chat i samo pisanje, kuckanje po tastaturi ucinilo je da sve vise budem prisutan na forumu i piskaram.
Privukla me je tadasnja ekipa koja je bila prisutna na Romantici. Dosta pozitivne energije. Steta je sto 90% tih ljudi danas vise nije na forumu.
Ljubav prema pisanoj reci je ucinila da ostanem ovde vise od 5. godina, a bilo je momenata kada sam pozeleo da napustim forum.

I tako...sve ostalo je istorija.

@zeljena
hvala na lepim recima :)
 
Došao sam na romantiku da ispričam ono što nikome nisam smeo da kažem, da otvorim srce zbog toga što je bolelo i nije imalo drugog izlaza sem da tu bol podeli sa nepoznatim ljudima. Ostao sam zbog toga što sam pronašao osobu koja me razume, nastaviću da dolazim zbog toga što je volim....
 
Dok sam na nekom drugom sajtu trazila slike za temu -trenutno osecanje otvorila mi se tema sa ovog foruma ovog pdf-a i gledajuci slike,citajuci postove nakon par meseci resila sam da se i ja prikljucim i postanem deo neceg ovako lepog i iskrenog :D:heart:
 
Zanima me otkud vi na romantici?

Posto ovo pitam,red je da prva odgovorim...
Potpuno slucajno...Trazila sam nesto sasvim deseto i otvorio mi se ovaj forum.Svideo mi se i par meseci sam citala ono sto drugi pisu i mogu reci da ima prelepih tekstova i pesama.
Onda sam dobila zelju da odgovorim na jedan post i evo me ostadoh ovde celu vecnost...
I divno se osecam ovde,ovde sam nasla i svoju srecu i neke meni jako drage prijatelje i sigurno cu jos dugo ostati ovde...
Zato dragi gosti,vi koji samo citate ovo,registrujte se i dodjite da se druzimo.
Zivela nam romantika!
I na kraju sve pohvale nasem Bunti,najboljem,najbrzem ,najekspeditivnijem i najromanticnijem moderatoru!


Lepo si ovo srocila draga...:heart:
Ja sam na Krstaricu dosla zbog astrologije i jedno vreme sam bila na tom pdf,pa na Lj i S,,Svastari,Forumskim igrama,Zurka u pidzamama...Ovde sam cesto svracala i citala lepe stihove,jednom sam se osmelila i postavila pesmicu....Proslo je neko vreme,opet sam svratila i ostala...Ovde mi je divno,volim ljude koji ovde postuju,mozes da iskazes svoje emocije,a da ti niko ne zameri i ne popljuje,kao na nekim drugim pdf....A i ja sam bila i ostala veciti romantik....
 
Nije bilo tako davno kad sam dosla na romantiku, a eto ne sicam se kako san dosla :confused:.ali znam zasto sam ostala!:D
Nisam neka THE romanticna dusa, ali kad dodjem ovdje opustim se, uzivam, pustim mislima na volju, ne osjecam se sputana...nekako se iskljucim od svega i iz svega i uzivam.U ludom vrimenu u kojem zivimo, dnevnim obavezama, ovo mi dodje kao mala, slatka, moja,oaza mira:heart:


Hvala sto postojite:heart:
 
Zanima me otkud vi na romantici?

Posto ovo pitam,red je da prva odgovorim...
Potpuno slucajno...Trazila sam nesto sasvim deseto i otvorio mi se ovaj forum.Svideo mi se i par meseci sam citala ono sto drugi pisu i mogu reci da ima prelepih tekstova i pesama.
Onda sam dobila zelju da odgovorim na jedan post i evo me ostadoh ovde celu vecnost...
I divno se osecam ovde,ovde sam nasla i svoju srecu i neke meni jako drage prijatelje i sigurno cu jos dugo ostati ovde...
Zato dragi gosti,vi koji samo citate ovo,registrujte se i dodjite da se druzimo.
Zivela nam romantika!
I na kraju sve pohvale nasem Bunti,najboljem,najbrzem ,najekspeditivnijem i najromanticnijem moderatoru!

iju je nasxla si i decka :roll:
@tema malo mi tragokomicxan owaj forum, jer znam kako stwari rade u real lifu
 

Back
Top