Svi po jedan savjet napisat cemo knjigu...

duska.vodolija

Buduća legenda
Poruka
29.335

"Na zapadu nista novo", roman danas razmisljam bi li ono da ga napisa Remark.
Temu otvaram za ljude dobre volje,dati savjet drugom po svom iskusenju.
Pa da pocnem prva.
Moj savjet je , sve knjige koje procitate zapisite u jednom bloku i sacuvajte za podsjecanje nije na odmet.Naslov i ko ga je napisao.:)
Necemo se zausravljati, bar savjeta nikad dosta,iz raznih zivotnih situacija.
Kad se nakupi materijala odabrane da neko sakupi za jednu malu knjigu bilo bi lijepo .:)
 
Evo, nudim se unapred, da tu knigu ukoričim,....napišem uvod, ako se niko drugi ne prihvati, da je umnožim u dva primerka, ako ne bude više od 500 strana, da u loše savete zapakujem svoj burek,....da dam najmanje pedeset saveta, da bi ste me konačno mogli čitati, al, samo kao, knjigu!
 
Evo, nudim se unapred, da tu knigu ukoričim,....napišem uvod, ako se niko drugi ne prihvati, da je umnožim u dva primerka, ako ne bude više od 500 strana, da u loše savete zapakujem svoj burek,....da dam najmanje pedeset saveta, da bi ste me konačno mogli čitati, al, samo kao, knjigu!

Drzim te za rijec.Necu te za sad opterecivati sto to znaci u mom okruzenju.
Knjigu cu pisati i sve sto ovdje procitam bice njena sadrzina pa i ovo sto si ti napisao.
Uvod ces napisati ako te forumasi izglasaju ,a to ces zasluziti najboljim savjetom,dakle savjet mora biti NAJ.
Cekamo tvoje savjete pocni.:D
 
Kolko meni treba da ukapiram,.....Poplavio sam od muke, dok sam ovo shvatio,...mala sprama diplomski iz sociologije,...a ovo će joj biti, kao se mlogo trudila, slabo nešto dežura, sve joj odradismo. pogledaj bre gde je i šta radi,...dal možda ne zabrlja,...da se ne bi ,,ustrudnila,,
 
Kolko meni treba da ukapiram,.....Poplavio sam od muke, dok sam ovo shvatio,...mala sprama diplomski iz sociologije,...a ovo će joj biti, kao se mlogo trudila, slabo nešto dežura, sve joj odradismo. pogledaj bre gde je i šta radi,...dal možda ne zabrlja,...da se ne bi ,,ustrudnila,,

Plavo plavlje, nikad nebo.Kad ja poplavim nebo mi ne treba.
Sova na grani nije u ruci,kad je cujes neces je vidjeti.;)
 

Back
Top