Kakvo gorivo kupujemo
Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: Kakvo gorivo kupujemo

Domaćin
    Učlanjen
    25.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    130

Buduća legenda sinnke (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Podrazumevano Re: Kakvo gorivo kupujemo

Iskustva vozača u Srbiji pokazuju da gorivo na pumpama nije evropskog kvaliteta.

A sta je u Srbiji evropskog kvaliteta.

paja1408 nije na forumu
    ucim istoriju kako bi sagledao sadasnjost i predvideo buducnost
    Buduća legenda paja1408 (avatar)
    Učlanjen
    03.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    562

dok god bude sprege mafije,politike,kriminala,politikanstva,strancaren ja po srbiji bice mnogo problema ne samo sa gorivom nego sa mnogim stvarima......kad svest gradjana naraste toliko da tuze opstinu za naknadu stete jer su unistili gumu ili tocak u nekoj rupcagi na teritoriji te opstine,ili sleteli s puta,ili saobracajna policija podnela prijavu za ugrozavanje saobracaja zbog rupe i slicno ..pa to opstina plati....ili kad sudski vestak utvrdi da je zbog loseg goriva auto crko pa posle tuzbe vlasnik pumpe plati stetu...ili kad strada elektro uredjaj u kuci zbog slabog napona,a gradjanin tuzi EPS i dobije spor i naknadu stete....primera je mnogo...znacemo da smo se primakli evropskim vrednostima do tada....????

Domaćin
    Učlanjen
    25.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    130

Citat Original postavio paja1408 Pogledaj poruku
    dok god bude sprege mafije,politike,kriminala,politikanstva,strancaren ja po srbiji bice mnogo problema ne samo sa gorivom nego sa mnogim stvarima......kad svest gradjana naraste toliko da tuze opstinu za naknadu stete jer su unistili gumu ili tocak u nekoj rupcagi na teritoriji te opstine,ili sleteli s puta,ili saobracajna policija podnela prijavu za ugrozavanje saobracaja zbog rupe i slicno ..pa to opstina plati....ili kad sudski vestak utvrdi da je zbog loseg goriva auto crko pa posle tuzbe vlasnik pumpe plati stetu...ili kad strada elektro uredjaj u kuci zbog slabog napona,a gradjanin tuzi EPS i dobije spor i naknadu stete....primera je mnogo...znacemo da smo se primakli evropskim vrednostima do tada....????

neeeeeeee
    ne treba nama to
    nama treba rusija

Zainteresovan član Against the wall (avatar)
    Učlanjen
    26.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    41

Citat Original postavio paja1408 Pogledaj poruku
    Tocno, svijest gradjana je presudan faktor, bez njenog rasta nece se nista drugo pomjeriti s mjesta.

Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Citat Original postavio Against the wall Pogledaj poruku
    Tocno, svijest gradjana je presudan faktor, bez njenog rasta nece se nista drugo pomjeriti s mjesta.

Zato se i govori. "Svaki narod zasluzuje svoju vlast"

Primećen član Pauflek (avatar)
    Učlanjen
    23.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

Citat Original postavio sinnke Pogledaj poruku
    Iskustva vozača u Srbiji pokazuju da gorivo na pumpama nije evropskog kvaliteta.

A sta je u Srbiji evropskog kvaliteta.
    Glupost nam je evropskog kvaliteta

Učlanjen
    26.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    41

Zato se i govori. "Svaki narod zasluzuje svoju vlast"
    A cuj ako ih sami biraju onda je tako, ali koja je alternativa? Mislim da je kvaliteta ponudjenih stranki na izborima katastrofalna i pored ogromnog broja njih, medjutim imam osjecaj da ako medju njima i ima neka koja bi uvjetno receno bila bolja po narod od dosadasnjih vladajucih te se uopce i ne primjecuju, a zasto? Jer ljudska svijest jos nije dosegla taj stupanj kod nas kad ce vlast morati da se prema svojim glasacima ophodi sa strahopostovanjem umjesto da ih manipulira u svakom zamislivom obliku.

Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

A cuj ako ih sami biraju onda je tako, ali koja je alternativa? Mislim da je kvaliteta ponudjenih stranki na izborima katastrofalna i pored ogromnog broja njih, medjutim imam osjecaj da ako medju njima i ima neka koja bi uvjetno receno bila bolja po narod od dosadasnjih vladajucih te se uopce i ne primjecuju, a zasto? Jer ljudska svijest jos nije dosegla taj stupanj kod nas kad ce vlast morati da se prema svojim glasacima ophodi sa strahopostovanjem umjesto da ih manipulira u svakom zamislivom obliku.
    Da ali da bi dobio strahopostovanje od nekog, to neces dobiti ako ga budes mazio.

Poznat Крагуј (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    634

ko je od vas imao problema sa gorivom

Učlanjen
    26.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    41

Da ali da bi dobio strahopostovanje od nekog, to neces dobiti ako ga budes mazio.
    Mislila sam na strahopostovanje u smislu da se vlast treba plasiti svog naroda zbog eventualnih zloupotreba vlasti umjesto da se prema svom narodu postave na najarogantniji nacin i da ga svedu na prosjacki stap dok su sebe i svoje materijalno osigurali za nekoliko generacija, konkretno mi je u mislima sad Sanader i kompletna struktura HDZ a, dok narod jednostavno apaticno raegira slijeganjem ramena.

Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Mislila sam na strahopostovanje u smislu da se vlast treba plasiti svog naroda zbog eventualnih zloupotreba vlasti umjesto da se prema svom narodu postave na najarogantniji nacin i da ga svedu na prosjacki stap dok su sebe i svoje materijalno osigurali za nekoliko generacija, konkretno mi je u mislima sad Sanader i kompletna struktura HDZ a, dok narod jednostavno apaticno raegira slijeganjem ramena.

Sanader je otisao, ali je ekipa lopova i dalje ostala. Bolje je sto je otisao, samo treba njih jos jako puno otici da bi stvari legle.

Domaćin Lomnica_city (avatar)
    Učlanjen
    17.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    89

Otkud sad i gorivo Rusko cim NE VALJA, da je valjalo nasli bi izgleda neku vezu sa USA, stvarno mi neki nisu jasni, to gorivo je deco NASE, braca Rusi nama prodaju SIROVU naftu, kako je NIS preradi je stvar opremljenosti ili tacnije zastarelosti opreme, Ruje su relativno skoro kupile NIS pa ocekujem da krenu uskoro u zamenu dotrajalih postrojenja pa da se i mi vozimo na kvalitnIJE gorivo!
    Namerno sam napisao kvalitetnIJE jer znam iz iskustva sta mi je auto priredjivao sa cuvenim CEL svetlom zbog lambda sonde svaki put kad bih uzeo gorivo sa"nase"pumpe, prostom eliminacijom samo dosao do toga da prepotopske pumpe, znaci napravljene odavno i trulih rezervoara/punih sljama iz doba 90-ih, treba izbegavati, tako da LUKOIL nova pumpa (nekad NIS-ova ali komplet obnovljena) u Jagodini ne pravi nikakve probleme autu dok kupovina u OMW koja je pre promene vlasnistva (a bez promene icega sem naziva) postojala tu bar 10-15 godina isto pravi problem, jel znaci sad Pecoli i Austrijanci ne valjaju, tacno sam znao da je ta siptarcina neki saboter Srpskih vozila!
    Pozdrav

Iskusan
    Učlanjen
    07.09.2008.
    Pol
    muški
    Nisam u Škotskoj, al' znam jednog matorog koji živi tamo
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    0

Po jednom istraživanju javnog mnenja o kvalitetu goriva na pumpama po Srbiji u koje sam imao uvid, ispitanici su se žalili na sve osim na MOL pumpe...od tad sam njihov redovni kupac

Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    361

Citat Original postavio avan-turista Pogledaj poruku
    Po jednom istraživanju javnog mnenja o kvalitetu goriva na pumpama po Srbiji u koje sam imao uvid, ispitanici su se žalili na sve osim na MOL pumpe...od tad sam njihov redovni kupac

Tako i treba, drzi se onoga sto je za tvoj auto zdravo.

Stara legenda Тихи (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2091

rafinerije su nam srpske

rusi tek treba dau loze pare i izgrade moderne rafinerije ove su sto sad imamo pod demokratama najgore...

recimo u srpskom brodu u republici srpskoj rusi su zavrsili modernizaciju rafinerije i sad oni tamo proizvode najmodernije gorivo euro5 kvaliteta

nas to tek ceka....
    Идите по свему свету и проповедајте Јеванђеље сваком створењу. Ко поверује и крсти се, биће спасен, а ко не поверује биће осуђен.

Učlanjen
    26.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    41

Sanader je otisao, ali je ekipa lopova i dalje ostala. Bolje je sto je otisao, samo treba njih jos jako puno otici da bi stvari legle.
    Otisao je ali samovoljno, ne zbog pritiska javnosti vec vjerojatno jer je ostvario davno zacrtane ciljeve i u tome je poenta, to govori dovoljno koliko je narod voljan da ucini konkretne korake po pitanju kriminala u drzavnim institucijama.

Elita
    Učlanjen
    04.12.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Hvala bogu gorivo na je daleko kvalitetnije od kad su rusi preuzeli nis,ko drugacije kaze jednostavno nema kola.

Domaćin
    Učlanjen
    11.06.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    68

Gorivo ?
    Jok ,nikakvo.
    Greje nas ljuuubaaavvv !

Pravila za slanje poruka