hitno
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: hitno

milja
    Guest

Podrazumevano hitno

koristim Outlook Express,primala sam veoma vazan e-mail sa attachmentsom ali nemogu nikako da ga otvorim jer kad kliknem na njega opcija save attachments je bleda,pokusala sam i sama sebi da posaljem e-mail i isti je slucaj,zna li neko mozda sta treba da podesim u Outlook Express da bi mogla da pogledam poruku

Domaćin
    Učlanjen
    21.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    92

Podrazumevano

Pa, nemoj ni da ga čuvaš na disku - SAMO GA OTVORI!

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Nemam nekoh pretjeranog iskustva sa autlokom ali onoliko koliko znam da atacment koji zelis da otvoris u stvari nije ni stigao na tvoj racunar iz prostog razloga sto je sadrzavao virus te je antivirusni sistem tvog provajdera ocistio virus iz tvoje poste te ti poslao preciscen mail.. Naravno samo mozes da vidis o cemu se radi jer ti je poslata slicica atacmenta a sam atacment je izbrisan jer je sadrzavao virus.. Okoliko je u atacmentu bilo nesto vazno zamoli onog ko ti je poslao da ponovo posalje samo bez virusa.. Toliko... Poz.

milja
    Guest

Podrazumevano

nije u pitanju slika vec neki tekst u wordu,kako da otvorim taj word,kad pogledam velicinu e maila ona iznosi 300k,isto tako sam i ja sama sebi poslala email sa takvim attacmentom i opet nisam mogla da otvorim inace imam norton i zone alarm

DIOGEN1
    Guest

Podrazumevano hitno

Citat Original postavio milja
    nije u pitanju slika vec neki tekst u wordu,kako da otvorim taj word,kad pogledam velicinu e maila ona iznosi 300k,isto tako sam i ja sama sebi poslala email sa takvim attacmentom i opet nisam mogla da otvorim inace imam norton i zone alarm
    Otvori alatke U IE-u, pa internet opcije pa bezbednost tu stavi na srednje pa u prilagodjenom nivou cekiraj da omogucis otvaranje i prijem atacmenta!

Iskusan Кулиража (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano

Ako ti provajder dozvoljava web mail, jednostavno otidji na njegov sajt i skini odatle zeljeni mail, a posle mozes baciti outlook i preci na nesto pametnije za prijem poste.

Aktivan član Leka (avatar)
    Učlanjen
    29.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

Ovo bi trebalo da ti resi problem,otvori Outlook i idi na:

Tools>Options>Security i unchekiraj stavku "Do not allow attachments to be saved or..."
    Pa onda stisni Apply i OK.Zatvori Outlook i ponovo ga otvori i mocices da otvoris
    attachment.

Poz.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Citat Original postavio Leka
    Ovo bi trebalo da ti resi problem,otvori Outlook i idi na:

Tools>Options>Security i unchekiraj stavku "Do not allow attachments to be saved or..."
    Pa onda stisni Apply i OK.Zatvori Outlook i ponovo ga otvori i mocices da otvoris
    attachment.

Poz.
    Ja nekoristim outlook ali od ranije znam cekirano ti je da ne otvara attachment.

Slične teme

1. 90te upomoc hitno hitno
    Autor mare-91 u forumu Istorija
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 05.06.2007., 15:43
  2. HITNO HITNO Problem sa BIOS-om i maticnom
    Autor chichko u forumu Hardver
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 13.11.2006., 00:06
  3. HITNO!SIEMENS!JOIN MEDIA!HITNO :?
    Autor E537A6 u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 2