Administrator Pasword

princ_92

Obećava
Poruka
89
Ovako imam problem sa jednim simensovim laptopom,ima sufru postavljenu na nalog administratora...osim tog naloga ne postoji ni jedan vise nalog..probao sam iz safe moda ali opet isto trazi sifru da bi se ulogovao...Zna li neko kako mogu da skinem tu sifru i kako?? Hvala unapred !
 
Ovako imam problem sa jednim simensovim laptopom,ima sufru postavljenu na nalog administratora...osim tog naloga ne postoji ni jedan vise nalog..probao sam iz safe moda ali opet isto trazi sifru da bi se ulogovao...Zna li neko kako mogu da skinem tu sifru i kako?? Hvala unapred !

Nemoj da nas bre foliraš :rotf:! Nas si našao da farbaš? :lol:
Ajde priznaj da želiš da uđeš u tatin računar kojeg je zaključao.

Pročitaj pravila foruma, ovde je zabranjeno davati uputstva kako provaljivati šifre, hakovati, itd...
Tema: lock.
Korisnik: ban.
 
Пронађи преко претраге на форуму. Јако доста смо о томе причали.
Није неки велики послић одрадити то, једноставно је.
 
Ovako imam problem sa jednim simensovim laptopom,ima sufru postavljenu na nalog administratora...osim tog naloga ne postoji ni jedan vise nalog..probao sam iz safe moda ali opet isto trazi sifru da bi se ulogovao...Zna li neko kako mogu da skinem tu sifru i kako?? Hvala unapred !

Ako neznaš šifru znači da nije tvoj laptop (a možda je i kraden) pa ovo ipak nebi trebalo da pitaš na forumu.Kao da pitaš kako da digneš pare iz bankomata sa tuđom karticom.
 
Ako neznaš šifru znači da nije tvoj laptop (a možda je i kraden) pa ovo ipak nebi trebalo da pitaš na forumu.Kao da pitaš kako da digneš pare iz bankomata sa tuđom karticom.

Када смо ми могли да причамо о томе раније, невидим зашто би био проблем да неко други прича о томе сада.
Електронски банкомати и лозинка унутар оперативног система на радној станици, нема везе са везом.
 
Poslednja izmena:

Back
Top