Sta mislite o Mercury digitalcu..?
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Sta mislite o Mercury digitalcu..?

Misli
    Guest

Podrazumevano Sta mislite o Mercury digitalcu..?

Molim poznavaoce digitalnih fotoaparata da mi kazu o MERCURY digitalcu... Sta mislite da li vredi i za koju upotrebu vredi, s obzirom na njihovu nisku cenu prema drugim digitalcima a imaju slicne karakteristike, odn. opcije ili je to samo napisano...Dajem primer CyberPix E-460M koji je 150 evra 3X opticki 4x digitalni zoom, onda 3 MG, 16 MB....itd...Jedino ne znam koja je razlika u Imafe Formatu pa mi recite...npr, ovaj ima JPEG i AVI za video a drugi aparat ima EXIF 2.2 i SIF? U cemu je razlika izmedju ta dva formata i koji je bolji? Hvala...

MARINA 21
    Guest

Podrazumevano MERKJURI

JA GA IMAM GODINU DANA I ZADOVOLJAN SAM U POTPUNOSTI, NISAM IMAO NEKE PROBLEME

MARINA21
    Guest

Podrazumevano ODGOVOR

ZABORAVIH-SLIKE KOJE NAPRAVIM SU NA KOMPJUTERU ODLICNE ALI SU ZATO VEOMA LOSE KADA SE STAVE NA FOTO PAPIR, PA JE RAZLIKA IZMEDJU OVOG PROIZVODJACA I ONIH SKUPLJIH U TOME !

Senke
    Guest

Podrazumevano

I mene zanima taj aparat, i hvala Marini sto kaze iskreno, mada mi nesto nije jasno. Ako je slika na kompu odlicna i ako ti prebacis rezoluciju sa 72 na 200 ili 300 dpi zasto ne bi bila i na papiru pa bih te molio da mi odgovoris na to, jer sam i ja gledao taj aparat pa me zanima. U globalu ti kad prebacis slike na komp i stampas ih onda to nema veze vise sa aparatom..

Zainteresovan član ramzes022 (avatar)
    Učlanjen
    05.09.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

ljudi bre pa kupite canon za 180 eura sta se cimate sa mercury bree aparatima

Početnik
    Učlanjen
    12.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

I ja sam se dvoumio oko Mercury-ja. U pitanju je bio V-450 ili tako nesto. Sve je izgledalo super a onda sam naglo prelomio, dodao kintu i uzeo Canon A-75. I nisam se pokajao!
    Sto se tice formata, to je i mene bunilo. Ukratko, sve slike koje napravis su jpeg formata, a taj asif koji spominjes je samo Mercury-jeva oznaka za jpeg.

Slične teme

1. Mercury mail server
    Autor Petica u forumu Softver
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 06.02.2005., 13:35

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •