da li ima mesta za paniku?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sofke_01

Početnik
Poruka
13
Juce sam imala odnos sa deckom.Koristili smo kondom, i to je sve proslo ok, ali kad je trebalo da ejakulira on skinuo kondom to uradio po mojim nedjima...Ja sam bila u nekom polu-stojecoj pozi pa je sperma pocela da mi malo curi niz noge...Da li ima sanse da je uspela da iscuri i dodje do vagine?Treba li da popijem neku tabletu? AKO MOZE BRZ ODGOVOR,MALO SAM I UPLASENA...HVALA:sad2:
 
Juce sam imala odnos sa deckom.Koristili smo kondom, i to je sve proslo ok, ali kad je trebalo da ejakulira on skinuo kondom to uradio po mojim nedjima...Ja sam bila u nekom polu-stojecoj pozi pa je sperma pocela da mi malo curi niz noge...Da li ima sanse da je uspela da iscuri i dodje do vagine?Treba li da popijem neku tabletu? AKO MOZE BRZ ODGOVOR,MALO SAM I UPLASENA...HVALA:sad2:

Imas neku pilulu posle 72 sata, ali sta ce ti to? Deca su ukras sveta.
 
Mislim uopste nisam bila pripremljena da ce to da uradi...A ja sam malo panicar tako da me to dosta brine..ali deluje mi malo tesko da kapi toliko cure i stignu "tamo gde ne treba" i da udju...zaista ne znam,nisam uopste pre o tome razmisljala...Ne znam da li postoji neki rizik?
 
Ako je bash tako kako si isprichala, verovatnoca je minimalna...
Ako si neku "kapljicu" izostavila, bice bolje da popijesh tabletu...
Ne shkodi...
CIm ne shkodi, znaci da koristi...

I ubuduce, ako decko ne zeli da provede mladost uspavljujuci bebu i menjajuci smrdljive pelene, nek svog djoku bez kondoma drzi dalje od rupice....
 
Ako je bash tako kako si isprichala, verovatnoca je minimalna...
Ako si neku "kapljicu" izostavila, bice bolje da popijesh tabletu...
Ne shkodi...
CIm ne shkodi, znaci da koristi...

I ubuduce, ako decko ne zeli da provede mladost uspavljujuci bebu i menjajuci smrdljive pelene, nek svog djoku bez kondoma drzi dalje od rupice....

ne skodi?bravo za tebe
ne skodi kad drugi piju naravno:zper:
 
Devojko mora da svrsi U tebe da bi dobila dete,cak ako svrsi i na vaginu spolja nemozes da dobijes dete nikako!

Gluposti nikad kraja :dash: :dash:


ne skodi?bravo za tebe
ne skodi kad drugi piju naravno:zper:

A izvini, jesi ti jedna od onih sto misle da pilule goje, da se od njih dobija brada i povecava rizik od steriliteta?
Poshto ako jesi, onda je rasprava o neophodnosti pilula besmislena...

Devojka ne zna da li je sperma dospela u nju... kaze da joj menzis kasni...
Mozda je lazna uzbuna, mozda je prava stvar....
Moj savet je da dok josh ima vremena popije pilulu, i prebrinula je sve brige...
 
Poslednja izmena:
Gluposti nikad kraja :dash: :dash:




A izvini, jesi ti jedna od onih sto misle da pilule goje, da se od njih dobija brada i povecava rizik od steriliteta?
Poshto ako jesi, onda je rasprava o neophodnosti pilula besmislena...

Devojka ne zna da li je sperma dospela u nju... kaze da joj menzis kasni...
Mozda je lazna uzbuna, mozda je prava stvar....
Moj savet je da dok josh ima vremena popije pilulu, i prebrinula je sve brige...

o kojoj ti piluli pricas dete?
mislim da nemam vise strpljenja:neutral::sad2:
 
Nisam dete, a pricam o piluli koja se provlachi kroz temu, i na koju si mislila kad si citirala moj post i napisala "ne skodi kad je drugi piju, naravno". ;)

Sto se strpljenja tice, voleo bih da mogu da pomognem, zaista...
Ali sa tim ces morati da se izboris sama. Za pocetak, disi duboko. :D
 
Poslednja izmena:
nisam rekla da mi sada kasni...treba 19. da dobijem..kazem uopsteno mi cesto kasni.ne znam da li da cekam ili nesto da preduzmem...ne znam da li je besmisleno razmisljati da je moglo da dodje do necega ili tu ima istine...

Besmisleno je. Panicar si. Prekini sa tim glupostima.
Sanse da zatrudnis su nikakve. Ne pij nista, sacekaj ciklus i smiri se.
Kad bi se deca tako pravila, kud bi nam kraj bio
 
Ako je bash tako kako si isprichala, verovatnoca je minimalna...
Ako si neku "kapljicu" izostavila, bice bolje da popijesh tabletu...
Ne shkodi...
CIm ne shkodi, znaci da koristi...

I ubuduce, ako decko ne zeli da provede mladost uspavljujuci bebu i menjajuci smrdljive pelene, nek svog djoku bez kondoma drzi dalje od rupice....


ako vec nisi upoznat sa tbl o kojoj se prica ( osim sto znas da je zovu "tbl za dan poslije"), nemoj ni davati ovako glupe savjete,
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top