outlook express

  • Začetnik teme verni pratilac
  • Datum pokretanja
Pogledaj u mail account-u koji koristiš - setovanje za Outgoing Mail Server! Ako nije - čekiraj My server requires authentication -> Settings -> (Logon Information) biraj Use same settings as my incoming mail server.
Mora da je to! Jednostavno te ne "poznaje" na izlazu...
 
verni pratilac:
cekirao sam to ali opet je sve po starom nemogu da posaljem poruku ali mogu da primim ,pa da nije neki port koji ne odgovara to nisam proveravao
Ako ti je broj serverskog porta za SMTP 25, a za POP3 110... :roll:
Čekaj, od kad ne funkcioniše prijem pošte? Jesi li je ikada preuzimao putem Outlooka ?
 
omene care sve je u redu sada bio je smtp port na losem broju setovan-hvala.--i ako mozes nesta da mi kaZes po pitanju konekcije kada se skinem sa neta pojavljuje automatcki ista konekcija pa moram da restartujem pc da bi posle sve bilo u redu.nisu daileri ako na to mislis.
 
verni pratilac:
omene care sve je u redu sada bio je smtp port na losem broju setovan-hvala.--i ako mozes nesta da mi kaZes po pitanju konekcije kada se skinem sa neta pojavljuje automatcki ista konekcija pa moram da restartujem pc da bi posle sve bilo u redu.nisu daileri ako na to mislis.
Siguran si da nije auto-dialer u pitanju? Komp ti je čist, što se virusa, crvića i ostalog šljama tiče?
Prvo to proveri!
Onda proveri kako je definisana konekcija i da li imaš neki softver sa automatskim net ažuriranjem! Ako se to ne dešava uvek, moguće je da auto-update proziva uspostavljanje konekcije kad si off-line.
Ja bih ipak prvo očistila komp! :roll:
 
verni pratilac:
omene care sve je u redu sada bio je smtp port na losem broju setovan-hvala.--i ako mozes nesta da mi kaZes po pitanju konekcije kada se skinem sa neta pojavljuje automatcki ista konekcija pa moram da restartujem pc da bi posle sve bilo u redu.nisu daileri ako na to mislis.
Nije CAR nego CARICA!!!
 
to se desava bas uvek kad se diskonektujem on odmah uspostavlja konekciju.nisu upitanju daileri ocistio sam sa spyboot i ad aware 6.181 --sta jos moze da bude..help help...
 
verni pratilac:
to se desava bas uvek kad se diskonektujem on odmah uspostavlja konekciju.nisu upitanju daileri ocistio sam sa spyboot i ad aware 6.181 --sta jos moze da bude..help help...
E, pa ako se dešava BAŠ UVEK... to isključuje (doduše ionako malo verovatnu) mogućnost da ponovno uspostavljanje konekcije proziva neki softver sa automatskim update-om.
Probaj da napraviš novu konekciju (staru, koju koristiš, briši) i pažljivo je definiši.
Nadam se da više neće biti problema.
 
"omene " ne pomaze ni nova konekcija to sam vec probao nekoliko puta ali nista .jedino razmisljam sta bi moglo da bude takav software sto sam poziva (uspostavlja)konekciju ..????????????????????????
 
Bice da je VIRUS - jos ako ti je instaliran NORTON - mada to rade i drugi antivirusni programi - sprecavaju slanje poruka sa zarazenog kompjutera.
Uradi upgrade i skeniraj. (u stvari desava se to da kad ti promenis incoming i outgoing mail server antivirus ih opet promeni da bi te sprecio da siris `zarazu`
 

Back
Top