Neuživanje u sex-u
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 60

Tema: Neuživanje u sex-u

Početnik
    Učlanjen
    15.08.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Neuživanje u sex-u

Nakon završenog teškog faksa našla sam divnog dečka i odlučila mu se prepustiti. U fazi sam traženja posla, ništa konkretno ne radim osim što stalno razmišljam o svom problemu. Kao što sam naslov govori ne uživam u sex-u. Puno sam na to čekala, tražila odgovarajću osobu, našla je i kad je došlo do toga nisam nimalo uživala. Nije bilo loše niti bolno iskustvo, već što je najgore za mene monotono kao da obavljam bilo koju drugu aktivnost. Da li sam puno očekivala? Neka se jave iskusnije devojke, žene, muškarci. Da li se vama to u početku događalo a kasnije je postajalo sve bolje? Bojim se da će to kod mene i ostati. Zar postoje ovakvi kao ja koji ne uživaju?. I nije problem u mom dečku, on je iskusam, ima 31. godinu. Problem je u meni i glava me boli od razmišljanja pogotovo jer ni ja nisam neka balavica koja ne zna šta hoće. Puno sam očekivala od sex-a a malo dobila.

Veoma poznat Butterfly effect (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    22
    Reputaciona moć
    186

Podrazumevano Re: Ne uživanje u sex-u

Izgubila si nevinost skoro? Pa ti si pocetnica u sexu i to je normalno da sad ne uzivas preterano. Moras istraziti svoje telo, shvatiti sta ti malo sta vise prija, mastrubacija je najbolja za to
    Eksperimentisi, menjajte poze , opusti se i prepusti bez zadrske. Nemoj se opterecivati ocekivanjama

Ja ne znam sta najvise volis da za tebe obucem, ali znam sta najvise volis da sa mene skines... by La petite Maggie

Obećava
    Učlanjen
    31.07.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Tvoj problem je mali libido.To je bilo povoljno za tebe dok si bila na fakultetu,jer su te kao takvu propustili,medutim vidis sad !

Veoma poznat
    Učlanjen
    09.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Moja drugarica nije osecala nikakvo zadovoljstvo prva tri puta. Onda ju je decko sledeci put dooobro napalio u predigri, pa je bukvalno jedva docekala da spavaju. Mozda tvoj problem lezi u tome sto previse brines, ja prva imam problem sa opustanjem... Tako da, ne mislim da si usamljen slucaj medju devojkama koje ne uzivaju prilikom prvih puta... Sigurno ce kasnije sve biti ok

Početnik
    Učlanjen
    15.08.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Probavamo mi već mesec dana, nije bilo samo jednom.

Elita Violetna (avatar)
    Učlanjen
    29.06.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1138

Citat Original postavio Darianaa Pogledaj poruku
    Nakon završenog teškog faksa našla sam divnog dečka i odlučila mu se prepustiti. U fazi sam traženja posla, ništa konkretno ne radim osim što stalno razmišljam o svom problemu. Kao što sam naslov govori ne uživam u sex-u. Puno sam na to čekala, tražila odgovarajću osobu, našla je i kad je došlo do toga nisam nimalo uživala. Nije bilo loše niti bolno iskustvo, već što je najgore za mene monotono kao da obavljam bilo koju drugu aktivnost. Da li sam puno očekivala? Neka se jave iskusnije devojke, žene, muškarci. Da li se vama to u početku događalo a kasnije je postajalo sve bolje? Bojim se da će to kod mene i ostati. Zar postoje ovakvi kao ja koji ne uživaju?. I nije problem u mom dečku, on je iskusam, ima 31. godinu. Problem je u meni i glava me boli od razmišljanja pogotovo jer ni ja nisam neka balavica koja ne zna šta hoće. Puno sam očekivala od sex-a a malo dobila.
    Možda te taj dečko dovoljno ne pali
    Saper vedere
    "Људи који не могу владати својим срцем, још мање могу владати својим језиком"

Veoma poznat Error (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    159

Opusti se... prepusti se... ne razmišljaj unapred o tome... mesec dana nije merilo
    Što te ne ubije... to te rani...

Početnik
    Učlanjen
    15.08.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Dok nije došlo do sexa želala sam to, bila napaljena i sve normalno a kad smo počeli nema zadovoljstva, dečko vidi da ne dopire do mene, ja ko da sam zamrla, trudim se ali nema leptirića u stomaku, ništa!

Elita Violetna (avatar)
    Učlanjen
    29.06.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1138

Dok nije došlo do sexa želala sam to, bila napaljena i sve normalno a kad smo počeli nema zadovoljstva, dečko vidi da ne dopire do mene, ja ko da sam zamrla, trudim se ali nema leptirića u stomaku, ništa!
    Onda kad su snovi napokon počeli da se realizuju, ništa specijalno,
    nezainteresovanost kada si to napokon dobila, malodušnost...
    treba samo da se maksimalno opustiš, ne očekuješ
    ništa spektakularno i biće ok.
    Saper vedere
    "Људи који не могу владати својим срцем, још мање могу владати својим језиком"

Elita
    Učlanjen
    15.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Trgni jedno dve ljute da se opustis.

LindaLee nije na forumu
    Stop vlaznom predstavljanju,obmanjivanju i zastitilazljivaca
    Elita LindaLee (avatar)
    Učlanjen
    03.09.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    4036

tek mesec dana se ***** a vec bi rezultate
    e pa cekaj,iskustvo praksa a mozda i tvoj decko nije spretan(iako ima 31)
    meni nije jasno da si cekala da zavrsis faks a zelela si sve vreme,otkud to?

katka nije na forumu
    Strast je lavina srca,samo jedan dasak je dovoljan da je pokrene
    Obećava katka (avatar)
    Učlanjen
    12.08.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    31

Ako se on maksimalno trudi,ako mislis da sve dobro radi a ti ponovo ne uzivas tada on mozda jeste dobar ali nije pravi za tebe.Bila sam sa dosta njih ali samo nekolicina me je zadovoljila i za koje mogu reci da su me osetili na pravi nacin. Nikako nemojda glumis,pokusavajte sve,nemoj misliti na to kako ti telo izgleda,o tome da li je to ispravno jer sve polazi iz glave.Razmisli da li si zadovoljna i vaom vezom uopste,da li ste intelektualno povezani,da li ti uliva osecaj poverenja?

Elita smaki* (avatar)
    Učlanjen
    07.05.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    225

Citat Original postavio katka Pogledaj poruku
    Ako se on maksimalno trudi,ako mislis da sve dobro radi a ti ponovo ne uzivas tada on mozda jeste dobar ali nije pravi za tebe.Bila sam sa dosta njih ali samo nekolicina me je zadovoljila i za koje mogu reci da su me osetili na pravi nacin. Nikako nemojda glumis,pokusavajte sve,nemoj misliti na to kako ti telo izgleda,o tome da li je to ispravno jer sve polazi iz glave.Razmisli da li si zadovoljna i vaom vezom uopste,da li ste intelektualno povezani,da li ti uliva osecaj poverenja?
    Verovatno si u pravu.
    I jare i pare.

Buduća legenda
    Učlanjen
    07.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ne opterećuj se time, sačekaj, potrebno je vreme za uhodavanje, uči se i to, samo strpljivo, pokazaće se da li će sve biti u redu ili će ti trebati neka vrsta pomoći. Ne paniči... Kasnije postaje sve bolje. A desi se da nekad uživanje izostane i kad se stekne iskustvo. Inspiracija je bitna.

Elita Stroncijum (avatar)
    Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1020

Ti si nasla momka za koga racionalno mislis da je sve ono sto si trazila.
    Medjutim, ocigledno je da niste kompatibilni u sexu.
    Mislim da treba da nadjes nekog ko te privlaci, ne onog za koga zakljucis da bi trebalo da te privalci

Početnik
    Učlanjen
    15.08.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio LindaLee Pogledaj poruku
    tek mesec dana se ***** a vec bi rezultate
    e pa cekaj,iskustvo praksa a mozda i tvoj decko nije spretan(iako ima 31)
    meni nije jasno da si cekala da zavrsis faks a zelela si sve vreme,otkud to?
    Nisam čekala da završim s faksom. Samo sam tad bila preokupirana faksom i nisam ni tražila ozbiljnog dečka, imala sam samo neozbiljne avanturice bez seksa.
    A sad sam slobodna, više sam izlazila i našla onog pravog.

Iskusan V (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    96

Svi su vec dodali najbitnije pre mene..
    Ja samo dodajem: ako tokom seha razmisljas o nedostacima istog ili pak si u stanju iscekivanja da se nesto desi s tobom na dobrom putu si da se desi obrnuto..

Vidi, bit je da dodje do medjusobnog zadovoljstva. Ti njemu trebas dati nesto i pokrenuti njegovu tenziju, kao sto on treba to uciniti s tobom. Sve zavisi od osobe do osobe. Meni je predigra recimo bitnija od samog seha. Tu se vec odredjuje da li cu stici do cilja..

Ne uvek naravno, nekad je to samo seh, dobar, los, zavisi od dana..

Opusti se, manje mozga vise osecaja ..
    Na svetu vise nema prvobitnog zla. Svi samo recikliraju bol..

Buduća legenda
    Učlanjen
    07.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Velikimood Pogledaj poruku
    Svi su vec dodali najbitnije pre mene..
    Ja samo dodajem: ako tokom seha razmisljas o nedostacima istog ili pak si u stanju iscekivanja da se nesto desi s tobom na dobrom putu si da se desi obrnuto..

Vidi, bit je da dodje do medjusobnog zadovoljstva. Ti njemu trebas dati nesto i pokrenuti njegovu tenziju, kao sto on treba to uciniti s tobom. Sve zavisi od osobe do osobe. Meni je predigra recimo bitnija od samog seha. Tu se vec odredjuje da li cu stici do cilja..

Ne uvek naravno, nekad je to samo seh, dobar, los, zavisi od dana..

Opusti se, manje mozga vise osecaja ..
    Da, tu se vidi hoće li ići ili neće...

Veoma poznat
    Učlanjen
    16.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio damnjan Pogledaj poruku
    Trgni jedno dve ljute da se opustis.
    Koji bezobrazluk.Smatram da je dovoljna čaša do dve vina.Zašto uvek mora da bude žestica.

Primećen član
    Učlanjen
    21.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

Probavamo mi već mesec dana, nije bilo samo jednom.
    Da li si sigurna da si zavrsila faks?

Elita crveni oblak (avatar)
    Učlanjen
    25.01.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    379

Probaj da preispitas sledece mogucnosti i ustanovis da li su tacne, naravno, bez laganja sebe:
    1. Decko ti se ne svidja dovoljno.
    2. Nije neki kvalitetni je8ac.
    3. Opterecena si drugim problemima i ne mozes da se opustis.
    4. Ne znas dovoljno o mogucnostima u seksu.
    5. Umorni ste, lenji ste, niste razgibani...
    ...

Buduća legenda
    Učlanjen
    07.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Najgore što može da je snađe je da bude "kriva" po svim tim tačkama...

Iskusan stevca (avatar)
    Učlanjen
    15.03.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1069

Citat Original postavio dachazr Pogledaj poruku
    Najgore što može da je snađe je da bude "kriva" po svim tim tačkama...

Buduća legenda
    Učlanjen
    07.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio stevca Pogledaj poruku

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5977

Ja cu svoju decu uciti da voze bajs i plivaju sa 2-3 godine..pa ako im ne dopadne da traze neke druge zanimacije na vreme
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •