Maske su pale ¤¤¤¤ Šešelj priznaje da ga je Milošević naoružavao

Reißverschluss

Obećava
Banovan
Poruka
97
Uploadovao sam deo šešeljevog govora u Glini koji se odnosi na saradnju sa Miloševićem i odbijanju Z4 (krajiškog Dejtona).


Sada vam prenosim deo šešeljevog govora u Glini, koji se odnosi na Miloševića, tekst:

Veovali smo Miloševiću 1991. i 1992.
Uostalom, Slobodan milošević je tada pomagao zapadne srpske zemlje. I Srpsku Krajinu i Republiku Srpsku.
Uz njegovu pomoć uspostavljena je Srpska KKrajina i Republika Srpska.

Uostalom, nama Srpskim Radikalima je dao oružje za 30000 dobrovoljaca, koje smo upućivali na sve frontove, gde je bilo najpotrebnije. Pa nam nam davao Autobuse, uniforme... Celu kasarnu u Bubanj Potoku stavio na raspolaganje Srpskoj Radikalnoj Stranci. Mi mu to nismo zaboravili.
Omogućio nam je da smo splavovima noću prebacivali oružje u Istočnu Slavoniju.
Oružje koje smo dobijali iz policijskih magacina i magacina Teritorijalne Odbrane Srbije. Uz miloševićevu naredbu.
I odužili smo se Miloševiću. Podržali smo ga kad mu je bilo najteže.

Milošević je negirao da je bio umešan u rat u BiH i HR. Negirao je da je imao velikosrpski plan sa Šekijem, kao i da je naoružavao neku formaciju koja bi išla na ratište.
1. Razbijena teza da Milošević nije naoružavao i komandovao određenim para-vojskama
2. Razbijena teza da Srbija nije učestvovala u ratu (pošto je Srbija naoružavala pobunjene Srbe u Republici Hrvatskoj.

P.S. Pogledajte kako je protiv plana Z4. A posle godinu dana je kukao za tim planom, a izbeglice su bez krova nad glavom umirale od gladi po Srbiji.
:):):)
 
Poslednja izmena:
P.S. Pogledajte kako je protiv plana Z4. A posle godinu dana je kukao za tim planom, a izbeglice su bez krova nad glavom umirale od gladi po Srbiji.
:):):)

Да, да, да....
Да су остали у Хрватској,
данас би сви били весели и задовољни грађани.
Додуше, било би их много мање.:dash:
 
Uploadovao sam deo šešeljevog govora u Glini koji se odnosi na saradnju sa Miloševićem i odbijanju Z4 (krajiškog Dejtona).


Sada vam prenosim deo šešeljevog govora u Glini, koji se odnosi na Miloševića, tekst:



Milošević je negirao da je bio umešan u rat u BiH i HR. Negirao je da je imao velikosrpski plan sa Šekijem, kao i da je naoružavao neku formaciju koja bi išla na ratište.
1. Razbijena teza da Milošević nije naoružavao i komandovao određenim para-vojskama
2. Razbijena teza da Srbija nije učestvovala u ratu (pošto je Srbija naoružavala pobunjene Srbe u Republici Hrvatskoj.

P.S. Pogledajte kako je protiv plana Z4. A posle godinu dana je kukao za tim planom, a izbeglice su bez krova nad glavom umirale od gladi po Srbiji.
:):):)

..ma znamo mi za to "sve"..ali rodoljubi .:hahaha:..nece da shvate..kužiš..eno sam ti dodijelio bonu "za istinu"..
 
ovde je jedno vazno, da se ustanovi da li je pomagao ili nije.
Ovde je važno da se ustanovi da li je Srbija učestvovala u ratu i agresiji na Hrvatsku. Kada presdesnik i policija neke države daju oružje Teritorijalne Odbrane nekoj paravojnoj formaciji, da ratuje u susednoj državi, to je onda direktno učešće u ratu.
E sad, ne samo da su DB Srbije i Milošević naoružavali, nego su pravili planove za napade. Recimo, poznato je da je zločin uTrnovu oreganizovala DB Srbije.

I ono što je najbitnije, Milošević je sve vreme negirao umešanost u rat!
Viš kako istina uvek pobedi :mrgreen:

P.S. Poslaću vam još klipova ove tematike.
 
Ovde je važno da se ustanovi da li je Srbija učestvovala u ratu i agresiji na Hrvatsku. Kada presdesnik i policija neke države daju oružje Teritorijalne Odbrane nekoj paravojnoj formaciji, da ratuje u susednoj državi, to je onda direktno učešće u ratu.
E sad, ne samo da su DB Srbije i Milošević naoružavali, nego su pravili planove za napade. Recimo, poznato je da je zločin uTrnovu oreganizovala DB Srbije.

I ono što je najbitnije, Milošević je sve vreme negirao umešanost u rat!
Viš kako istina uvek pobedi :mrgreen:

P.S. Poslaću vam još klipova ove tematike.

jos dosad od tebe nisam cuo da si pricao o agresiji Hrvatske na BiH..? sto jer je nije bilo..ili branis tvoju bracu....?
 
Ovde je važno da se ustanovi da li je Srbija učestvovala u ratu i agresiji na Hrvatsku. Kada presdesnik i policija neke države daju oružje Teritorijalne Odbrane nekoj paravojnoj formaciji, da ratuje u susednoj državi, to je onda direktno učešće u ratu.
E sad, ne samo da su DB Srbije i Milošević naoružavali, nego su pravili planove za napade. Recimo, poznato je da je zločin uTrnovu oreganizovala DB Srbije.

I ono što je najbitnije, Milošević je sve vreme negirao umešanost u rat!
Viš kako istina uvek pobedi :mrgreen:

P.S. Poslaću vam još klipova ove tematike.

..ajde samo postavi...svaka ti dala..
 
..to i vrapci na grani znaju da je od Miloševića..sve krenilo..tj..od one legendarne.."Niko ne sme da Vas bije"..

Ne. Nije od te krenulo. I ja bih to rekao da sam na Slobinom mestu tamo bio. Srbi su bili ugroženi na Kosovu tada.

Krenulo je od 1991. kada je shvatio da ne može da postane novi Tito, jer su Hrvatska i Slovenija htele ocepljenje. Potom je uvideo realnost da veliku Jugoslaviju ne može da sačuva i krenuo je u projekat velike Srbije, ili pak skraćene Jugoslavije ali da Srbi kontrolišu 1/3 hrvatske i 2/3 Bosne i Hercegovine.
 
Poslednja izmena:
Svako ko kaže da Srbija (državni vrh Srbije) nije učestvovala u ratovima u RH i RBiH laže.

Кад изговараш ову реченицу
1 Да ли осећаш топлину
2 Да ли ти жмарци пролазе преко целога тела
3 Да ли осећаш да си овлажио у међуножју.
Ако си на сва питања одговорио са ДА, онда си ти
ПАТОЛОШКИ СРБОМРЗАЦ:dash:
 
..to i vrapci na grani znaju da je od Miloševića..sve krenilo..tj..od one legendarne.."Niko ne sme da Vas bije"..
..ali za svaku pohvalu je postavljaču teme..na iznošenju istine..:ok:..

tu istinu znaju i malja deca.
to sto neko to javno priznaje, a neko izbegava ovakve teme ili negira ono sto je ocigledno, to ti je iwo balkan.
 
Svako ko kaže da Srbija (državni vrh Srbije) nije učestvovala u ratovima u RH i RBiH laže.

Oni su hteli, valjda, da pomognu, ali nisu znali kako. Da je vojska bila vojska a ne organizacija organizovana po sistemu glup, gluplji, najglulji i imala bar jednog čovka koji bi znao šta mu je činiti nikada ne bi bile budale poput Miloševića i Tuđmana bile na vlasti.
 
Кад изговараш ову реченицу
1 Да ли осећаш топлину
2 Да ли ти жмарци пролазе преко целога тела
3 Да ли осећаш да си овлажио у међуножју.
Ако си на све одговоре одговорио са ДА, онда си ти

Daću ti bonu, stvarno si me nasmejao :D.

Naravno da ne osećam gore pomenuto :ok:. Osećam jezu, jer je neko u ime mog naroda i moje države počinio zločine.
Istorija slavne Srpske države je uprljana debilima poput Miloševića i Mladića.
 
Moj posao nije da se bavim hrvatskim eventualnim agresijama i zločinima :).
To je posao vas "patriota".

ovo je interesantno kao tema.
ko se kakvim pitanjima bavi na forumu. svi mi vidimo obe strane medalje, ali nekima vise smeta jedna a nekima druga strana... mada ima takvih koji kritikuju obe ili ne kritikuju ni jednu, ali ih je veoma malo
 
..to i vrapci na grani znaju da je od Miloševića..sve krenilo..tj..od one legendarne.."Niko ne sme da Vas bije"..
..ali za svaku pohvalu je postavljaču teme..na iznošenju istine..:ok:..

Zaboravio si da je tada rekao da Srbima ne sme ni dlaka sa glave da fali.

Kad se sve to sabere dobijamo da je tako i bilo, Srbe nisu bili nego ubili, i nije im falila dlaka sa glave ali za glavu niko nije garantovao.
 
nije ni cudno sto su te banovali na sajtu Burek Forum, jer samo provociras,.i otvaras po stotine duplih naloga....

nemoj lagati.
ja ne pamtim kada sam bio na bureku... i mozda imam par psotova tamo, ali banovan nisam.
evo sad cu otici tamo

evo sta pise na forumu ..sada se ulogovao

Pozdrav, adem_ks
Imate 5 poruka, 0 novih
Nove poruke od prethodne posete.
Novi odgovori na teme u kojima sam učestvovao/la.
Prikaži teme na koje sam se prijavio/la.
Na forumu ste proveli: 0 dana, 13 sata i 48 minuta.
 
Poslednja izmena:

Back
Top