A sta kažete da se zamenimo

Djesi Djenis I:
Znate zasto zene imaju kraca stopala?
Da bi mogle da pridju blize sudoperi! :lol:

Tipican "savremeni balkanski" muskarac... Ajde ne folirajte se koliko vidim i mushki "vire" po zenskim "prichkama" (forum do nas) :wink: Lepo je znati i mozda nauciti nesto novo sta koga nervira ili muci ili brine, ponekad je zenski odgovor pravi odgovor na musko pitanje (i obrnuto)
 
Dlakava_Strvina:
Djesi Djenis I:
Znate zasto zene imaju kraca stopala?
Da bi mogle da pridju blize sudoperi! :lol:

Tipican "savremeni balkanski" muskarac... Ajde ne folirajte se koliko vidim i mushki "vire" po zenskim "prichkama" (forum do nas) :wink: Lepo je znati i mozda nauciti nesto novo sta koga nervira ili muci ili brine, ponekad je zenski odgovor pravi odgovor na musko pitanje (i obrnuto)
Pa salim se bre!
 
Dlakava_Strvina:
Tipican "savremeni balkanski" muskarac... Ajde ne folirajte se koliko vidim i mushki "vire" po zenskim "prichkama" (forum do nas) :wink: Lepo je znati i mozda nauciti nesto novo sta koga nervira ili muci ili brine, ponekad je zenski odgovor pravi odgovor na musko pitanje (i obrnuto)

Ha,ha,ha,ha,hooooo :lol: :lol: :lol: :lol: Vidi vidi ko to kaze!!!!!
Lik koji voli da raspravlja sa alapacama o depilaciji.Dobro sa obzirom na nick i stoji ti.
Ne stvarno sam zavirio cisto da vidim idu li muskinje tamo i videh da osim tebe i jos par pravih derpea koji raspravljaju o tome ko je najbolji frajer u Serbia and Montenegro nema vise nijednog muskarca a one ovde i postavljaju teme na koje naravno sam zenke odgovaraju.Namerno sam im postavio kod njih i jedan topic nebi li se upecale.
Pozdrav :wink:
 
A jagodice platices mi za ovo!Sacekaj samo da ja nadem neke slicice pa ces videti. :twisted:
Ljudi moji opet uletele neke alapace i jos zezaju strasno :x
pomagajte drugovi :shock:

Evo,evo!Jagodice pogledaj molim te na šta meni ličiti vi muškarače koje se zavlače po muškim forumima.


http://www.avp-vranje.co.yu/arhiva\slike\del_ponte.jpg

Ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha,ha,haaaaaaaaa :!: Zabole me stomak čoveč.Bez ljutnje molim samo vraćam milo za drago. :twisted:
Pozdrav :wink:
 

Back
Top