Molim POMOC!!!Neophodna!!! Kupovina mazde 626

igormanojlovic

Početnik
Poruka
3
Poznanik iz Svajcarske uvezao je Mazdu 626 2002g, benzinac 2.0, presla 190 000...i ceni je 2700+carina+registracija...interesuje me sta mogu da ocekujem od takvog automobila i da li se isplati kupiti ga...inace udareno mu je levo krilo i vrata i to je sredjeno i zamenjeno, na prvi pogled deluje extra. Da li ima nesto na sta bih trebao obratiti paznju!
Unapred hvala!
 
Poslednja izmena:
Poznanik iz Svajcarske uvezao je Mazdu 626 2002g, benzinac 2.0, presla 190 000...i ceni je 2700+carina+registracija...interesuje me sta mogu da ocekujem od takvog automobila i da li se isplati kupiti ga...
Unapred hvala!

Ako je iz Svajcarske, sigurno je u tehnickom smislu dobar, skoro pa savrsen, ako mu je skoro radio tehnicki pregled.

Da nije havarisan sunce ti?
 
Poznanik iz Svajcarske uvezao je Mazdu 626 2002g, benzinac 2.0, presla 190 000...i ceni je 2700+carina+registracija...interesuje me sta mogu da ocekujem od takvog automobila i da li se isplati kupiti ga...
Unapred hvala!

Proveri da li ima servisnu knjigu.To je jako bitna stvar.Ne daje punu sigurnost,ali ipak,koliko toliko znači.

Generalno,Mazde su jako pouzdani automobili,još ako dolaze iz Svajcarske ili Nemačke,to ne bi trebalo da predstavlja veći problem.

Jedino,što je malo previše prešla. :neutral:
 
Poslednja izmena:

Slične teme


Back
Top