gde idemo posle smrti?

  • Začetnik teme medica_ca
  • Datum pokretanja
medica_ca:
pozdrav svima!!!
Ja sam samo htela da malo razgovarmo o ovoj temi..gde idemo posle smrti? u sta verujemo? sve u svemu koja je svrha ovog zivota ?...
:)
Kako koja, pa zivot posle smrti loodice. Eheee necesh se ni ti izvuci ima da se tresesh malko pred "Sv" Petrom dok ne odesh u raj, posle zaboravish i uzivash u svojoj rajskoj oazi.
 
Kako koja, pa zivot posle smrti loodice. Eheee necesh se ni ti izvuci ima da se tresesh malko pred "Sv" Petrom dok ne odesh u raj, posle zaboravish i uzivash u svojoj rajskoj oazi.[/quote

ja znam da idemo u zivot posle smrti ali vas pitam koji je to zivot koji ste vi izabrali??
a sto se tice tresenja ispred Sv Petra nebi bas rekla ako cu se ispred ikoga tresti je ispred Boga ali ja nemoram da se plasim toga jer ja negledam u Boga kao u moga sudiju ili nekoga koga bih trebala da se plasim.onos koji ja imam sa njim je odnos oca i cerke a ne sudije i gresnika.....
pozdrav :D
 
Posle smrti idemo u grob tj. ne idemo nego nas tamo odnesu i to je to.
Ovo je inace tema za Filozofiju, a da ste malo pogledali tamo, sigurno biste nasli ovakve teme.
Dakle, urednici, ako vas ima, ili pomerajte ili lockujte ovo!
 
ti ocigledno nisi u toku, u pitanju je lik koji vec danima vodi monologe sa samim/samom sobom, ponekad na zadovoljstvo svih nas jer umije da nasmije do suza, otkad je banovana sa ZK uselila se na dom i porodicu i dnevno postuje bar tri teme. :shock: :D :D Sad je pocela da se bavi filozofijiom prethodno su joj preokupacija bile zivotne drame
 
Tipkaros:
Posle smrti idemo u grob tj. ne idemo nego nas tamo odnesu i to je to.
Ovo je inace tema za Filozofiju, a da ste malo pogledali tamo, sigurno biste nasli ovakve teme.
Dakle, urednici, ako vas ima, ili pomerajte ili lockujte ovo!
izivini molim te zalosno je to sto kazes da ova tema treba da bude pomerena jer bas naprotiv mnogi bi trebali da razmisle doboro o ovome , nije filozofija nego realnost ..ovaj svet u kome zivimo ce da se zavrsi jednog dana i svi mi cemo negde ici posle toga a moje pitanje je bilo koji ste put vi izabrali ? Bog je imao cilj kad je stvorio ovaj svet i nas ljudska bica ali taj cilj je odavno izgubljen i unisten ....ali taj cilj ce biti ponovo vracen na ovaj svet i malo ljudi ce biti u njemu sto je zalosno a ja sam zelela samo da vas podsetim na to jer mi neznamo kad ce taj cas doci a zasto nebiti spremni i imati tu sigurnost u sebi i nebojati se nicega jer znamo da imamo Boga u nasim zivotima...
pozdrav :D
 

Back
Top