DA LI SE SAMO JEDNOM VOLI???

Sta mislite da li se samo jednom u zivotu iskreno voli ili vise puta???
Meni se desilo za 23 godine da sam samo jednom volela nekoga vise od sebe same i od tad mi se vise niko ne svidja godinu dana bas me zanima da li cu ponovo nekog voleti?????

Mozda samo jednom ,onako iskreno:)Svaka sledeca nije kao ta, prva.Sretni su oni koji imaju tu privilegiju da osete pravu ljubav.Ja sam je imala,nekada davno :(Ljubavi su razlicite,ali ta bezuslovna,razdragana-ta je vecna.
Voleces opet ,to je sigurno:)Samo,da li tako kao sad,ne znam.
 
Sta mislite da li se samo jednom u zivotu iskreno voli ili vise puta???
Meni se desilo za 23 godine da sam samo jednom volela nekoga vise od sebe same i od tad mi se vise niko ne svidja godinu dana bas me zanima da li cu ponovo nekog voleti?????

ao, zeno, da sa 23 mislis da vise neecs voleti.....:roll:
naravno da hoces, sem ako nisi neki bas tezak baksuz
i naravno da ces uvek vise voleti sebe, nego njega, i dobro je sto je tako, i tako ce biti sve dok ne dobijes dete i jedino ces dete voleti vise od sebe
i, naravno da ne postoji samo jedna velika ljubav u zivotu, u suprotnom bi polovina nas trebala odmah da se ubije
 
Sta mislite da li se samo jednom u zivotu iskreno voli ili vise puta???
Meni se desilo za 23 godine da sam samo jednom volela nekoga vise od sebe same i od tad mi se vise niko ne svidja godinu dana bas me zanima da li cu ponovo nekog voleti?????

Hoćeš.
Osim ako iz nekog razloga ne voliš da budeš žrtva i uživaš u svojoj patnji.Ne pravi od te ljubavi religiju ni od tog čoveka totem. Prihvati da je prošlo i da ima razlog zašto je prošlo. Kad te to pusti, sagledaćeš ga realno, pa možda i shvatiti da ta ljubav nije bila ni tako velika. Ili možda nije bila ljubav nego neka druga potreba koju ti je on ispunjavao.
Pri tome ne mislim na sex :mrgreen: nego na nešto u tebi samoj što on ima, a tebi toliko fali ili treba...
 
Ne.
A ti ces se naravno kad se najmanje budes nadala da se tako zaljubis da ce ti ova ljubav sada biti smesna i smejaces se kad god se budes setila ovog perioda....jos ako ti ova situacija izgleda neprevazidjeno , to je veca sansa da bude onako kako sam ti rekla :ok:;)
 
ao, zeno, da sa 23 mislis da vise neecs voleti.....:roll:
naravno da hoces, sem ako nisi neki bas tezak baksuz
i naravno da ces uvek vise voleti sebe, nego njega, i dobro je sto je tako, i tako ce biti sve dok ne dobijes dete i jedino ces dete voleti vise od sebe
i, naravno da ne postoji samo jedna velika ljubav u zivotu, u suprotnom bi polovina nas trebala odmah da se ubije

I bre ovaj deo ti upropasti ceo post ako si vec htela da u njoj probudis optimizam...
 

Back
Top