TRECI SVETSKI RAT

Sa kim, to jest na cijoj strani?

  • Rusija (Kina itd..)

  • USA


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Postoji nekoliko varijanti za 3 svetski rat...npr. 1. Da se stvori protiv teza NATO-u na relaciji Rusija-Kina-Indija..i onda da dodje do pickaze....2. Ono sto ja prizeljkujem...rat pocinje u Evropi (gde bi drugde) i sta moze jakim Evropskim zemljama da zasmeta neko veliki priliv imigranata(citaj muslimana) koji se kote ko ludi??Mislim da nece dugo Francuzi trpeti da im gore predgradja glavnog grada... I tu dolazimo do versok sukoba i totalnog proterivanja muslimana iz Evrope..mi cistimo balije i siptare sa balkana i onda zovemo ostatak evrope na pivo:pivce: *** al bi bilo lepo :D
 
takvog rata nece biti, ni u snu.
ameri, istorijski i kao sirom poznati agresivnci uglavnom napadaju crkotine a ne sile.
stoga, nekakav napoad na rusiju ili kinu je prosto nemoguc.
sem ako brzezinski ne planira da se ugljenise, cisto onako iz inata
 
Pa ,"rata zvezda".

ma kakav bre rat zvezda, ona vrhunska holivudska budala regan je otiso odavno.
ti paceri ne umeju da postave ni svemirsku stanicu par metara dalje od atmosfere, niti da posalju njihovo djubre od dva tona u tu stanicu bez rusa a kamoli da postave neko efektno oruzije tamo, koje ce da ispali makar dijabolu.

nemo zayebavas bre
 
Pa tesko je pitanje sve zavisi, ako bi rat sada izbio onda bi trebalo stati uz Amere (pod uslovom da je EU uz njih), a ako bi EU ostala po strani zasto bi se onda mi glupirali.

A ako bi rat izbio za 10-20 godina, onda ko zna, zavisi.
 
Priče kako ti Svetski Ratovi služe da se ''pročisti'' čovečanstvo od zlih i pokvarenih ne drže vodu...U 90% slučajeva izginu NAJNEVINIJI,a OLOŠ preživi i zagađuje zemlju svojim prisustvom:cool:
 

Back
Top