Opet pretučen Srbin!!!

dragosh

Veoma poznat
Poruka
11.827
POVREĐEN DEJAN DENIĆ (32), RADNIK ŠUMSKOG GAZDINSTVA „TOPLICA“ KOD PROKUPLJA

Otac i sin pretukli šumara

Thumb_11DEJANDENIC,SUMARDOBIOBATINE.jpg


PROKUPLJE - Šumar Dejan Denić (32) iz Donje Trnave kod Prokuplja, radnik Šumskog gazdinstva „Toplica“ dobio je pre tri dana batine od oca i sina Slavoljuba Ć. i Žarka Ć. iz sela Obrtince, koje je uhvatio u krađi državne šume. Šumar je zadobio lake telesne povrede, a slučaj je prijavljen policiji. Nesvakidašnji incident dogodio se u ponedeljak u večernjim satima dok je šumar Denić obilazio svoj rejon u ataru sela Obrtince.

- Obilazeći rejon naišao sam na traktor natovaren sa oko šest kubika hrastovog drveta. Traktor je vozio Žarko, a iza je išao njegov otac Slavoljub. NJih poznajem odranije jer sam im već pisao prijave zbog krađe šume. Hteo sam da utvrdim da li su oni sekli stabla koja su obeležena za seču od strane ovlašćenih osoba, ali me je Slavoljub zaustavio i rekao: „Zašto prolaziš mojim putem“, dok je njegov sin sišao sa traktora i pitao me zbog čega sam im ranije napisao dve prijave. Pokušao da im na karti pokažem da su sekli državnu šumu koja se graniči sa njihovom i da sam im zato napisao prijavu, ali me je Slavoljub iznenada udario šakom u lice, a njegov sin pesnicom u glavu. Pokušao sam da se odbranim i dohvatio sam Žarka i zajedno smo pali na zemlju. Tada sam osetio udarce u rebra, noge i slabine - prepričava događaj šumar.
On kaže da se posle batina obratio za pomoć prijatelju iz istog sela kod koga je i proveo noć. Dejan kaže da mu još zuji u ušima i da će najverovatnije ići na bolovanje kako bi se oporavio. U šumskoj upravi ističu da je ovo napad na službeno lice i da će i firma tužiti napadače na šumara.
- Naši šumari su na terenu sami i nezaštićeni i ne nose službeno oružje. Jedan šumar u proseku čuva po hiljadu hektara državne i privatne šume i država mora da ih zaštiti na pravi način. Jedan od načina je i povećanje kazni za šumske krađe - kaže Zoran Okiljević, šef Šumske uprave u Prokuplju.



http://www.glas-javnosti.rs/clanak/hronika/glas-javnosti-13-08-2009/otac-i-sin-pretukli-sumara
 
Нема то везе!!!
Драгош се исто радује!!!

A mislim da je i ovom kukavnom Dejanu svejedno :D. Moram da priznam da sam sa nekom zebnjom pogledao temu... i sad mi lakse :D
Dosta bre da tamo neki biju nase ljude, umemo mi to i sami. Eto ljudi krali drva, ovaj ih upecao pa se potukli, sve u redu, ici ce na sud, pomirenje... sa siptarima i ustasama toga nema i ne treba ni biti.
 
A mislim da je i ovom kukavnom Dejanu svejedno :D. Moram da priznam da sam sa nekom zebnjom pogledao temu... i sad mi lakse :D
Dosta bre da tamo neki biju nase ljude, umemo mi to i sami. Eto ljudi krali drva, ovaj ih upecao pa se potukli, sve u redu, ici ce na sud, pomirenje... sa siptarima i ustasama toga nema i ne treba ni biti.


Nemoj tako, :think:
nije lepo da Srbin udara na Srbina u ovom teskom trenutku po drzavu i narod,
uoci najavljene gej parade i ostalih posasti koje nas trenutno snalaze.
 

Back
Top