UPOMOC!

mia_

Početnik
Poruka
49
Nije lep, nije zgodan, a opet okrenem glavu kad on naidje. Glumi savremenog muskarca i nervira me, jer ostao je sa svojim ponasanjem u ko zna kom veku!
Sta da mu radim?
 
Alo moderator,
Pa šta je ovo sve neke ženke razvezle priču a ja sam mislio da je ovo topic za muškinje.
:x
daj bre ili njih prebaci u ženski kutak ili reci meni da više ne zalazim ovamo.
Pozdrav :?
 
wizard32:
Alo moderator,
Pa šta je ovo sve neke ženke razvezle priču a ja sam mislio da je ovo topic za muškinje.
:x
daj bre ili njih prebaci u ženski kutak ili reci meni da više ne zalazim ovamo.
Pozdrav :?
Alo, alo !
Alo Požega !
Ma neka, što si na kraj srca ? Vidiš da devojčicama treba muški savet. Bolje da si nešto lepo odgovorio.
 
Jaoj bre Milojko sta moze njoj jedan muskarac pametno da odgovori na ovakvu temu.Prvo je uopste nerazumem sta je htela da kaze time"Nije lep nije zgodan a ja opet okrenem glavu kad on naidje".Valda je time okrenem glavu mislila pogledam ga.Ali to nikako nisu isti pojmovi.I nikako mi nije jasno zasto je zapocinjala ovu temu na ovoj rublici.Da nije mozda mislila da je taj lik savremeni muskarac.I jos nesto nemoj da mislis da sam ja nekakav sovinista,bas naprotiv imam mnogo dobrih drugarica,neke su mi cak i bolji drugari nego vecina ortaka,ali stvarno sto neke znaju da budu dosadne i glupe to je strasno.Onu sam temu namerno postavio da vidis koliko ce se alapaca naci prozvano i koliko ce uvredljivih odgovora biti,molim te nemoj da je zakljucavas.A za Miu sta da ti kazem mozda je bas on tvoja srodan dusa.
Pozdrav :P
 
wizard32:
Jaoj bre Milojko ...
Jaoj bre Čarobnjače ...
wizard32:
sta moze njoj jedan muskarac pametno da odgovori na ovakvu temu ?
Ma ništa, naravno.
wizard32:
Prvo je uopste nerazumem sta je htela da kaze time"Nije lep nije zgodan a ja opet okrenem glavu kad on naidje".
Ni ja ne razumem
wizard32:
Valda je time okrenem glavu mislila pogledam ga.Ali to nikako nisu isti pojmovi.I nikako mi nije jasno zasto je zapocinjala ovu temu na ovoj rublici.Da nije mozda mislila da je taj lik savremeni muskarac.
Ćud je ženska smiješna rabota.

wizard32:
I jos nesto nemoj da mislis da sam ja nekakav sovinista,bas naprotiv ...
Ma sve i da jesi, od mene sigurno nisi veći muški šovinista. (To me čini savremenim 8) )

----------------------------------------------------------------------------------------------
Mala digresija:
- Zašto žene imaju manja stopala od muškaraca ?
- Da bi mogle bliže da priđu sudoperi. :D :D :D
-----------------------------------------------------------------------------------------------

wizard32:
Onu sam temu namerno postavio da vidis koliko ce se alapaca naci prozvano i koliko ce uvredljivih odgovora biti,molim te nemoj da je zakljucavas.
Cool i opušteno 8)

Nego, jedan prijateljski savet: bilo je i biće mnogo tema koje ti nisu po volji. Ali, mojne da se nerviraš i smaraš sa takvim temama. Samo ih iskuliraj. Jer, nekima su ipak interesantne, a i to se mora uzeti u obzir.
 
mia_:
Nije lep, nije zgodan, a opet okrenem glavu kad on naidje. Glumi savremenog muskarca i nervira me, jer ostao je sa svojim ponasanjem u ko zna kom veku!
Sta da mu radim?
_mia, zlato to je hemija ! I mene neretko privlače one koje me nerviraju. Priznaj sebi da te neverovatno pali i predaj se.
 
Milojko Vasic:
wizard32:
Jaoj bre Milojko ...
Jaoj bre Čarobnjače ...
wizard32:
sta moze njoj jedan muskarac pametno da odgovori na ovakvu temu ?
Ma ništa, naravno.
wizard32:
Prvo je uopste nerazumem sta je htela da kaze time"Nije lep nije zgodan a ja opet okrenem glavu kad on naidje".
Ni ja ne razumem
wizard32:
Valda je time okrenem glavu mislila pogledam ga.Ali to nikako nisu isti pojmovi.I nikako mi nije jasno zasto je zapocinjala ovu temu na ovoj rublici.Da nije mozda mislila da je taj lik savremeni muskarac.
Ćud je ženska smiješna rabota.

wizard32:
I jos nesto nemoj da mislis da sam ja nekakav sovinista,bas naprotiv ...
Ma sve i da jesi, od mene sigurno nisi veći muški šovinista. (To me čini savremenim 8) )

----------------------------------------------------------------------------------------------
Mala digresija:
- Zašto žene imaju manja stopala od muškaraca ?
- Da bi mogle bliže da priđu sudoperi. :D :D :D
-----------------------------------------------------------------------------------------------

wizard32:
Onu sam temu namerno postavio da vidis koliko ce se alapaca naci prozvano i koliko ce uvredljivih odgovora biti,molim te nemoj da je zakljucavas.
Cool i opušteno 8)

Nego, jedan prijateljski savet: bilo je i biće mnogo tema koje ti nisu po volji. Ali, mojne da se nerviraš i smaraš sa takvim temama. Samo ih iskuliraj. Jer, nekima su ipak interesantne, a i to se mora uzeti u obzir.


U hvala bogu nisi me izmazao, hahahaha......... Ti muski sovinista sigurno nisi, a sto se tice onog gore navedenog drvosece, pa mislila sam da je savremen ali od savremenog nema ni ono S, tj. ima ga samo u imenu.
 
Milojko Vasic:
wizard32:
Jaoj bre Milojko ...
Jaoj bre Čarobnjače ...
wizard32:
sta moze njoj jedan muskarac pametno da odgovori na ovakvu temu ?
Ma ništa, naravno.
wizard32:
Prvo je uopste nerazumem sta je htela da kaze time"Nije lep nije zgodan a ja opet okrenem glavu kad on naidje".
Ni ja ne razumem
wizard32:
Valda je time okrenem glavu mislila pogledam ga.Ali to nikako nisu isti pojmovi.I nikako mi nije jasno zasto je zapocinjala ovu temu na ovoj rublici.Da nije mozda mislila da je taj lik savremeni muskarac.
Ćud je ženska smiješna rabota.
vomit.gif


wizard32:
I jos nesto nemoj da mislis da sam ja nekakav sovinista,bas naprotiv ...
Ma sve i da jesi, od mene sigurno nisi veći muški šovinista. (To me čini savremenim 8) )
vomit.gif

vomit.gif


----------------------------------------------------------------------------------------------
Mala digresija:
- Zašto žene imaju manja stopala od muškaraca ?
- Da bi mogle bliže da priđu sudoperi. :D :D :D
-----------------------------------------------------------------------------------------------
vomit.gif

vomit.gif

vomit.gif


wizard32:
Onu sam temu namerno postavio da vidis koliko ce se alapaca naci prozvano i koliko ce uvredljivih odgovora biti,molim te nemoj da je zakljucavas.
Cool i opušteno 8)

Nego, jedan prijateljski savet: bilo je i biće mnogo tema koje ti nisu po volji. Ali, mojne da se nerviraš i smaraš sa takvim temama. Samo ih iskuliraj. Jer, nekima su ipak interesantne, a i to se mora uzeti u obzir.
:shock: :shock: Kakvo je ovo bezobrazno licemjerje, interesantno da ovakav savjet daje netko tko je onomad pozakljucavo silne teme samo zato sto se tog dana pogledao u ogledalo i osjetio iskompleksiranim. A da ne pricamo o tome sta je sve izbrisao i s razlogom i bez razloga... mene bi bilo sramota da napisem nesto ovako poslije onakvog ponasanja
Neupuceni neka pogledaju temu Obavestenje ukoliko nije i nju obrisao,
jerkoff.gif
...

 

Back
Top