BIH SE RASPADA

Rekoh, tamo je prava koalicija, ne sama Amerika. Ovih uopšte i nije puno bilo, sad su malo podebljali.

I kako ne rade što žele, ko ih sprečava? :lol:

prava koalicija?
jel ti citas vesti? jedini i najverniji saveznici kanadjani napustaju afg u 2011 i ameri zesce *****.

to je koalicija amera i sitnih vazalcica, vrlo neuspesna.

da ameri zabranjuju vojsci da gleda youtube, da bude na facebook-u i twiteru ti govori o groznom stanju morala vojske.

o samoubistvima veterana da i ne pricam. ljudi sluze po 3-4 puta, 2 puta u iraku i jos par puta u afganistanu po godinu dana.

izmoreno, ishabano, potroseno i sto rece Sgt. Elias iz Platoon-a: "We've been kicking other peoples asses for so long I figured it's time we got ours kicked."
 
Ukoliko nastavimo sa hegemonijom i da mešetarimo po BiH, vrlo lako nam se može dogoditi ovo



Moramo da se opametimo i usvojimo norme civilizovanog zapadnog sveta.

Mi smo mnogo vise deo tog zapadnog sveta nego sto bi neki voleli..Bez brige..nije se dogodilo kad su bili odlicni uslovi za to..sada je prosao pravi momenat..Nema nista od toga.;)
 
prava koalicija?
jel ti citas vesti? jedini i najverniji saveznici kanadjani napustaju afg u 2011 i ameri zesce *****.

to je koalicija amera i sitnih vazalcica, vrlo neuspesna.

da ameri zabranjuju vojsci da gleda youtube, da bude na facebook-u i twiteru ti govori o groznom stanju morala vojske.

o samoubistvima veterana da i ne pricam. ljudi sluze po 3-4 puta, 2 puta u iraku i jos par puta u afganistanu po godinu dana.

izmoreno, ishabano, potroseno i sto rece Sgt. Elias iz Platoon-a: "We've been kicking other peoples asses for so long I figured it's time we got ours kicked."

Ja učestvujem u pravljenju tih vijesti, šta da ih gledam. :lol:

Društvene stranice su zabranjene radi sigurnosti protoka određenih informacija, a ne radi "morala vojske". Kako pojma nemate, niste ni svjesni.

Što se tiče samoubistava veterana, možemo im držati lekcije. Kod njih država stoji bezrezervno iza svoje vojske, a kod nas?

Ajde da prestanemo jer ti se mišljenje (bazirano na onih pola sata dnevnika naveče) očito teško može promijeniti.
 
Ja učestvujem u pravljenju tih vijesti, šta da ih gledam. :lol:

Društvene stranice su zabranjene radi sigurnosti protoka određenih informacija, a ne radi "morala vojske". Kako pojma nemate, niste ni svjesni.

Što se tiče samoubistava veterana, možemo im držati lekcije. Kod njih država stoji bezrezervno iza svoje vojske, a kod nas?

Ajde da prestanemo jer ti se mišljenje (bazirano na onih pola sata dnevnika naveče) očito teško može promijeniti.

pa ako pravis vesti, kako mi onda govoris o nekoj grand koaliciji koje po tom vestima nema i tek je nece biti?
raskrsti sa sobom sta hoces da kazes prvo pa pisi onda.

kako tretiraju svoje veterane ti najbolje govori to da dnevno izvrse samoubistava 18 veterana i to drzava nema nemare da smanji.
bezrezervno kao sto kazes.

kako tu stojis sa tim informacijama? skuplljas li te info i pravis li te tvoje vijesti?


da promenis moje misljenje mozes samo sa faktima a ne tvojim nagadjanjima i poluinformacijama.
 
pa ako pravis vesti, kako mi onda govoris o nekoj grand koaliciji koje po tom vestima nema i tek je nece biti?
raskrsti sa sobom sta hoces da kazes prvo pa pisi onda.

kako tretiraju svoje veterane ti najbolje govori to da dnevno izvrse samoubistava 18 veterana i to drzava nema nemare da smanji.
bezrezervno kao sto kazes.

kako tu stojis sa tim informacijama? skuplljas li te info i pravis li te tvoje vijesti?

da promenis moje misljenje mozes samo sa faktima a ne tvojim nagadjanjima i poluinformacijama.

Ne možeš ti prepoznati fakte ni da ti u krilu sjede, u tome je problem.

Možda ti ovako bude jasnije - kao što vidiš, u više od pola zemlje Amera gotovo uopće nema. Vojnici im ne čine ni pola koalicijskih snaga.


Završili smo. Dismiss.
 
Ne možeš ti prepoznati fakte ni da ti u krilu sjede, u tome je problem.

Možda ti ovako bude jasnije - kao što vidiš, u više od pola zemlje Amera gotovo uopće nema. Vojnici im ne čine ni pola koalicijskih snaga.


Završili smo. Dismiss.

zavrsio si mozda sa samolaganjem. oni imaju baze tamo gde im trebaju, u ostalim zemljama su postavili diktatore a u nekima ne mogu ni to, i pored velike volje.

koliko im uticaj slabi dovoljno pokazuje i nedavni slucaj u tajlandu gde su im i tajlandjani pokazali gde im je mesto.

urednice, ooo novinare, znas li o kojoj vesti govorim ovde a?

imas 5 minuta da je izguglas posto znam da nemas pojma o cemu se prica.

tri, cetri sad!
 
To je vrlo moguc scenario:cool:

To sto na je silom OTETO..bice VRACENO..Ali..vi PRODAJETE!!!!!:zcepanje:

Niste uspeli ni 15 god.da sacuvate zemlju koju imate.. i to sa takvim potencijalom..Sve ste upropastili.Sad kad covek pogleda unazad i u Jugi ste vi bili ti koji su nas gurali u kredite,jer volite da se hvalite i zivite iznad svojih mogucnosti. Samo sada je doslo dotle da se i zemlja prodaje...

Uzas!!:eek:
 
Bosna i Hercegovina je izgubila moralno pravo na postojanje,u to ne treba sumnjati .Narodi , kao skupovi građana - stanonovnika Federacije i Republike Srbske treba da na referendumu odluče o svojoj budućnosti.Najbolje rešenje je savez suverenih država - konfederacija kako je predlagano za bivšu Jugoslaviju.
 
Bosna i Hercegovina je izgubila moralno pravo na postojanje,u to ne treba sumnjati .Narodi , kao skupovi građana - stanonovnika Federacije i Republike Srbske treba da na referendumu odluče o svojoj budućnosti.Najbolje rešenje je savez suverenih država - konfederacija kako je predlagano za bivšu Jugoslaviju.

sta fali razdruzivanju. :lol:
 
ne propada bih

propada jedno lose stanje, koje je nakaradno i zaceto i nakaradno sprovedeno

lepo sam im ja rekao, pomirite se sa srbima. ne dirajte ih, ne dirajte im vojsku ni policiju, nije tako dogovoreno ni potpisano, sve bi bilo u redu

al oces, ono koji su i krivi za rat-euusaalijaitudjman, drugo i ne znaju osim za konflikte
 
Kakogod...

Mi smo uspeli da stvorimo srpsku drzavu zapadno od Drine sto je bio vekovni san.Ona ima godina kao i hrvatska sto pokazuje da je drzava koja moze da opstane.Ne treba zaboraviti da su njoj za razliku od hr.,gurani klipovi u tockove,a ne vetar u ledja,ali ona ce uspeti da ojaca i da se izdvoji iz Bih koja je samo figurativno okvir za nepostojecu drzavu.

Mogli bi malo da razmisle oni koji stalno tvrde da je Srbija izgubila rat. Mozda nije ostvarila svaki ratni cilj,ali to sto je stvorila RS (sto niko pre nije uspeo) ili sto je vratila Vojvodinu u sopstveno okrilje (a bila je vec koncipirana kao drzava)- to se ne sme zanemarivati.

upravo tako ikel2

Republike Srpska ima godina nezavisnosti koliko Hrvatska, stim sto hrvatska upravo kolabira i bankrotira a RS se drzi i stoji nikad bolje

ZIVELE UJEDINJENE SRPSKE DRZAVE = SRBIJA + REPUBLIKA SRPSKA = UNITED STATES OF SERBIA :super:
 
gazija mi ne stajemo dok se ne obracunamo sa islamom na balkanu .

islam je azijska religija a ne evropska

islam je zlo

Vidis Tihi , ti si bolestan od mrznje prema Islamu, i zbog tog vaseg nacionalizma i mrznje prema svemu sto nije srBsko, svescete Srbiju na Beogradski pasaluk , htjeli ste da ocistite Albance ostali ste bez Kosova, mozete samo da mastate o njegovom vracanju u Srbiju, ostali ste bez RS-a , takodje mozete da je vratite samo u vasim vlaznim snovima, Vojvodina vam je na pola puta do nezavisnosti , a pokusajte nesto sa muslimanima u Sandzaku, osacete i bez Sandzaka, i ostace vam ono sto zelite, etnicki cista, pravoslavna zemlja ali u okviru Beogradskog pasaluka...

Kao sto sam i rekao, sami ste sebi najveci dusmani ...
 
To sto na je silom OTETO..bice VRACENO..Ali..vi PRODAJETE!!!!!:zcepanje:

Niste uspeli ni 15 god.da sacuvate zemlju koju imate.. i to sa takvim potencijalom..Sve ste upropastili.Sad kad covek pogleda unazad i u Jugi ste vi bili ti koji su nas gurali u kredite,jer volite da se hvalite i zivite iznad svojih mogucnosti. Samo sada je doslo dotle da se i zemlja prodaje...

Uzas!!:eek:

zrelo progubljeno(raz)misljanje tipicnog seBskog patriote..
a trudi se da ra(zmislja...odnosno misli)..
samo nekako mu neide...
mi , odnosno rep. hrv. je bila ta, prema tvrdnji ovoga (ove) srBskog patriote, koja je Jugu uvela u dugove :dash: jer smo zivjeli "iznad svojih mogucnosti"...Boze, koja lakrdija ili bezpomocna glupost...da, bezpomocna glupost...
curo ne provaljuj bedastoce
 

Back
Top