BIH SE RASPADA

Ja sam protiv nezavisne Vojvodine. To mi ne odgovara. A i Vojvodina nebi postojala da nije Srbije, to je fakat! Ali je fakat da većina stanovnika Vojvodine ŽELI NEZAVISNOST!

U Vojvodini ima 30% nacionalnih manjina, to znači da je dovoljno samo da se 21% Srba zalaže za nezavisnost. Na eventualnom referendumu, vojvodina bi postala nezavisna.

Izvini,a informacije su iz prve ruke? Bila neka anketa? Mora da sam tad bio u kafani..
a022.gif
 
Dobro, sa Vojvodinom smo završili. Većina stanovnika te pokrajine želi nezavisnost.

Ajmo sad na Sandžak. Sandžak neće biti nezavistan, jer niko neće džamahiriju u srcu Evrope.
Sandžak će biti u konfederalnom odnosu sa Srbijom, ukoliko bi Srbija napravila neko njesra u Bosni.

Ukupna teritorija je 8.686 km² a stanovništvo je, prema popisu iz 1991. godine, 440.000. Od tih, 228.000 (52%) su bili Bošnjaci a 198.000 (45%) Srbi i Crnogorci. Ipak, smatra se da je danas demografija Sandžaka značajno promijenjena nakon ratova 90-tih godina. Na referendumu koji je organiziran od strane bošnjačkih predstavnika 1991., a na kojem je učestvovalo 69% glasača, 98% su glasali za autonomiju. Аžuriranje biračkih spiskova је bilo neadekvatno i protuzakonito. Danas se predpostavlja da Bošnjaci u Sandžaku čine oko 60%.

http://www.sandzakforum.com/
 
jedino ih hebe sto su oni i vecina njihovih saveznika u dzihadu sa postenim muslimaskim svijetom:mrgreen: samo se vi trpajte, kad' vam mujica digne samo jednom makarsku u zrak-zbogom turisti:per: al' nema veze, doci ce ameri. malo malo pa ciste balaste na razaracima i nosacima po jadranu:whistling:

U džihadu sa kojim svijetom? Sa Arabijom, Emiratima, Kuvajtom, Turskom surađuju izvrsno, dobri su i sa Indonezijom, Malezijom, u Pakistanu njihov režim.... o čemu ti? :lol:

Ti dovoljno govoriš svojim ponašanjem da si nevaspitano čeljade puno kompleksa. Kad pogledam tvoj postove jasno mi je koliko si jadan i čemeran.
Moj prvi post je bio jasno pitanje, ali ti tako iskompleksiran i nevaspitan moraš da provociraš. Teško je iskoreniti ono što ti je u krvi.

Zbog čega sam ja nevaspitan ako sam rekao da si "napaćena nejač", a ti vaspitan ako si rekao "mudo od provokatora"?

Ti mora da si član neke republikosrpske MENSA-e, takav intelEgentan i fin. :lol:

pa zato sto su tolko alavi bili, zato i pucaju.

sad su u ofanzivi u afganistanu?
to samo govori o njihovoj slabosti, koliko oni dugo krvare tamo, znas li?
i chemu ta nagla ofanziva sad nego da izvuku zadnjeg keca iz rukava i agresiju na tu neduznu i siromasnu zemlju pretvore u masakr i onda ocigledno i tradicionalno povlacenje?
sta ce ta ofanziva da donese nego rasplet i to takav da njihov vijetnam stil povlacenje odande ce biti i onaj zavrsni udar na imperiju.

gotovi su, i iznutra i spolja.

Koliko krvare? Tamo su gotovo 8 godina, rade što žele, ali nisu samo Ameri tamo nego koalicija. Amera i nije bilo toliko mnogo, neke dijelove zemlje nisu nikad ni pokušali kontrolisati, pa je prije izvjesnog vremena dio USMC-a prebačen iz Iraka u Afgan.

Vijetnam im je bio lekcija, međutim tad su lokalci imali milion i po mrtvih a Ameri 60 hiljada, pa ti sad vidi kakva je to "pobjeda" bila. Usporedbe radi, za 6 i po godina qrčenja po Iraku imaju 5 hiljada mrtvih.
 
red bi bio da za ovaj off topic banacanin/shutz popije vaspitnu
missim
tema je o neodrzivosti BiH i kako i zapad to polako priznaje a ne o njegovim perverznim fantazijama o vojvodini lalama i ostalim gedzovanima
 
najjace mi je ovo kad napise "drugaciji pogledi na svijet" to je kao da si automatski pljunuo u lice 90% srpske populacije na forumu, jer, jelte, mi smo zaostali a ti imas drugacije poglede na svijet. kako te nije sramota?
 
Koliko krvare? Tamo su gotovo 8 godina, rade što žele, ali nisu samo Ameri tamo nego koalicija. Amera i nije bilo toliko mnogo, neke dijelove zemlje nisu nikad ni pokušali kontrolisati, pa je prije izvjesnog vremena dio USMC-a prebačen iz Iraka u Afgan.

Vijetnam im je bio lekcija, međutim tad su lokalci imali milion i po mrtvih a Ameri 60 hiljada, pa ti sad vidi kakva je to "pobjeda" bila. Usporedbe radi, za 6 i po godina qrčenja po Iraku imaju 5 hiljada mrtvih.

8 godina i rade sta zele?
izvini, lupas.

da rade sta zele, zavrsili bi stvar za godinu dana a ne izvodili grand ofanzive posle 8 godina ko da se tamo cisto vezbaju.

ostao si bez argumenata ocigledno
 
ti imas drugacije poglede na svijet.

Nemam ja. Ja ni u ludilu ne bih bio za otcepljenje Vojvodine, pa makar šta god da se desi!!!!!!!

Vojvodina bi brže u EU bez Srbije, Vojvodina je bogatija od Srbije. U Vojvodini pobeđuju razumne demokrate, a u centralnoj Srbiji nacionalisti (DSS+Velja+Šešelj).

vojvođani žele slobodno društvo, novac i EU.
Srbijanci žele Rusiju i previše su nacionalisti.
 
Ja sam protiv nezavisne Vojvodine. To mi ne odgovara. A i Vojvodina nebi postojala da nije Srbije, to je fakat! Ali je fakat da većina stanovnika Vojvodine ŽELI NEZAVISNOST!

U Vojvodini ima 30% nacionalnih manjina, to znači da je dovoljno samo da se 21% Srba zalaže za nezavisnost. Na eventualnom referendumu, vojvodina bi postala nezavisna.
Dobro, napisao si svoje već nekoliko puta na ovoj temi, i to bez ikakvih dokaza i bez ikakvih činjenice koje idu u prilog tome. Vršiti ovako agresivnu propagandu na forumu je smešno. Rekao si svoje mišljenje i to je to. Nećeš valjda sad da ponavljaš svaki post jedno te isto?

Samo da kažem, tek da pokažem kolika je tvoja zadojenost i mržnja, sve u skladu sa tvojom lokacijom Fond bla bla bla, kada u onih 30% nacionalnih manjina nisi računao da ima i maloletnih lica koji još nemaju pravo glasa. Tako da treba mnogo, mnogo više od tih 21% Srba!

Rekao si svoje. Prijatno! :bye:
 
:dash::dash::dash: ti meni kažeš da lažem????? Meni, koji sam živeo u četiri vojvođanska grada???!!! :dash:
Pa valjda ja znam stvari bolje od tebe. A to što se tebi ne sviđa i ne želiš da prihvatiš činjenice, možeš slobodno da pukneš.
:dash::dash::dash:

Alo,deћко, ајd' kad pises o tome,daj link da vidimo to. Ili lepo,kulturno reci - moje misljenje je da.. - Radzume?
a032.gif
 
Ja sam protiv nezavisne Vojvodine. To mi ne odgovara. A i Vojvodina nebi postojala da nije Srbije, to je fakat! Ali je fakat da većina stanovnika Vojvodine ŽELI NEZAVISNOST!

U Vojvodini ima 30% nacionalnih manjina, to znači da je dovoljno samo da se 21% Srba zalaže za nezavisnost. Na eventualnom referendumu, vojvodina bi postala nezavisna.

OPET LAZES!
Nisu sve nacionalne manjine za nezavisnost.siguran sam da ogromna vecina rumuna nije za nezavisnost, zatim slovaka, rusina.......sto se madjara tice, siguran sam da i tu siyuacija nije jasna, i da postoji znacajan deo madjarkse nacionalne manjine koji nije za nezavisnost(dobro, sto se madjara tice sigurno ih je za nezavisnost preko pola, ali ne bih rekao cak ni preko dve trecine).
Sto se tih , po tebi 21% Srba , tvrdim ti da ne postoji ni 5 % Srba koji su za nezavisnost.
To je samo prica za malu decu.

I gde ti to zivis, pod kakvim zvonom, kad pricas takve nebuloze?
dovoljno je pogledati tendenciju procenata glasova na izborima koji dobijaju stranke koje se zalazu za otcepljenje, i da stvar bude jasna i petogodisnjem detetu......ali izgleda ne i tebi.
 
U džihadu sa kojim svijetom? Sa Arabijom, Emiratima, Kuvajtom, Turskom surađuju izvrsno, dobri su i sa Indonezijom, Malezijom, u Pakistanu njihov režim.... o čemu ti? :lol:

ocito je da si politicko istorijski amater i to dokazujes vec danima na svim temama. sa REZIMIMA pomenutih zemalja koji ugl. nemaju cak ni demokratsku podrsku vlastitog stanovnistva a tamo gdje imaju "svoj" rezim kao sto ti kazes u pakistanu, zemlja se raspada i talibani imaju u sjevernom djelu serijat i fakticku autonomiju. odmori sa ozbiljnijim komentarima, hvataj se zeze i podyebavanja-to je tvoj nivo:mrgreen:
 
Nemam ja. Ja ni u ludilu ne bih bio za otcepljenje Vojvodine, pa makar šta god da se desi!!!!!!!

Vojvodina bi brže u EU bez Srbije, Vojvodina je bogatija od Srbije. U Vojvodini pobeđuju razumne demokrate, a u centralnoj Srbiji nacionalisti (DSS+Velja+Šešelj).

vojvođani žele slobodno društvo, novac i EU.
Srbijanci žele Rusiju i previše su nacionalisti.

Evo OPET lazes............Koliko je meni poznato samo na poslednjim izborima DS je imala bolji rezultat od radikala u Vojvodini........
Dokle vise takve lazi?????????????????????
Koga ti bre zajeb.avas, kao da mislis da su svi nepismeni??????
 
ocito je da si politicko istorijski amater i to dokazujes vec danima na svim temama. sa REZIMIMA pomenutih zemalja koji ugl. nemaju cak ni demokratsku podrsku vlastitog stanovnistva a tamo gdje imaju "svoj" rezim kao sto ti kazes u pakistanu, zemlja se raspada i talibani imaju u sjevernom djelu serijat i fakticku autonomiju. odmori sa ozbiljnijim komentarima, hvataj se zeze i podyebavanja-to je tvoj nivo:mrgreen:

:eek:

Dakle, osim Pakistana (a i to djelimično), u kojoj od navedenih zemalja vlast nema podršku sopstvenog pučanstva?
 
Evo OPET lazes............Koliko je meni poznato samo na poslednjim izborima DS je imala bolji rezultat od radikala u Vojvodini........
Dokle vise takve lazi?????????????????????
Koga ti bre zajeb.avas, kao da mislis da su svi nepismeni??????

smiirriii se.. deћko je malko,nekako je bas,otprilike..
f048.gif
Da mu damo bonu,a? Ce bude dobar deћko ondak.. :D
 
Kad Hrvati i šiptari imaju pravo na samoopredeljenje to je borba za ljudska prava, a kad Srbi imaju pravo na samoopredeljenje to je onda pravljenje "njesra", je l' tako???

Jeste. Jes' sad ogorčen?

Zbog čega sam ja nevaspitan ako sam rekao da si "napaćena nejač", a ti vaspitan ako si rekao "mudo od provokatora"?

Ti mora da si član neke republikosrpske MENSA-e, takav intelEgentan i fin. :lol:
Moj prvi post je bio vrlo jasan, a tvoja provokacija je usledila potom. Ili si glup ili se praviš da si glup? Posle toga je samo reakcija na tvoje provokacije, tipične za tebe. Iako ne učestvujem često ovde na Politici, pratim šta se piše i ko provocira. A ti upravo prednjačiš u tome.

Za razliku od tebe sam svakako kulturniji, što pokazuje tvoje ponašanje prema ljudima sa kojima nisi do sada imao kontakta ni preko foruma. Primer je upravo gore u prva 2 citirana posta.
 
Poslednja izmena:
Vojvodina bi brže u EU bez Srbije, Vojvodina je bogatija od Srbije. U Vojvodini pobeđuju razumne demokrate, a u centralnoj Srbiji nacionalisti (DSS+Velja+Šešelj).

vojvođani žele slobodno društvo, novac i EU.
Srbijanci žele Rusiju i previše su nacionalisti.

Zar?

Ko ne želi Rusiju, zapravo kome nije u interesu da imamo bolje veze sa Rusijom? Samo neznalice i vrtirepi koje privlače šarene laže sa zapada. Zašto nam treba Rusija? Zato što koliko god hrane i voća da proizvedemo Rusiji to nije ni za zub. Rusi ne proizvode robu široke potrošnje te bi trebali agresivno da nastupamo na njihovom tržištu jer Rusi plaćaju sve i odma.

Što se tiče naših stranaka - motka i Crna reka je za njih, za sve. Tehnokrate nama trebaju, vrhunski majstori i stručnjaci u svojim oblastima koji zaista znaju da naprave nešto a ne samo da teoretišu. Kada bi bar približno bilo para u okruženju (mislim na teritoriju ex SFRJ) kao krajem 80-tih godina, gotovo trenutno bi se stvorila bar neka konfederacija između naroda...
 
Kakogod...

Mi smo uspeli da stvorimo srpsku drzavu zapadno od Drine sto je bio vekovni san.Ona ima godina kao i hrvatska sto pokazuje da je drzava koja moze da opstane.Ne treba zaboraviti da su njoj za razliku od hr.,gurani klipovi u tockove,a ne vetar u ledja,ali ona ce uspeti da ojaca i da se izdvoji iz Bih koja je samo figurativno okvir za nepostojecu drzavu.

Mogli bi malo da razmisle oni koji stalno tvrde da je Srbija izgubila rat. Mozda nije ostvarila svaki ratni cilj,ali to sto je stvorila RS (sto niko pre nije uspeo) ili sto je vratila Vojvodinu u sopstveno okrilje (a bila je vec koncipirana kao drzava)- to se ne sme zanemarivati.
 
Moj prvi post je bio vrlo jasan, a tvoja provokacija je usledila potom. Ili si glup ili se praviš da si glup? Posle toga je samo reakcija na tvoje provokacije, tipične za tebe. Iako ne učestvujem često ovde na Politici, pratim šta se piše i ko provocira. A ti upravo prednjačiš u tome.

Za razliku od tebe sam svakako kulturniji, što pokazuje tvoje ponašanje prema ljudima sa kojima nisi do sada imao kontakta ni preko foruma. Primer je upravo gore u prva 2 citirana posta.

Prvi svojim postom si se napravio budala, stoga sam te pitao da li si ogorčen.

Sad je to već potpuno jasno. Jesi.
 

Back
Top