Umnjaci....

Miki Maus

Početnik
Poruka
2
Moze li mi neko reci ako ih je vec povadio kakva su iskustva?!
meni je jedan nikao pokvaren i mislim da tu nece biti frke,ali za ova 2 sto trebam da vadim bice tesko jer nisu nikli pa ce se morati prvo seci meso,a onda usivati tako mi je bar rekao zubar.
Neki kazu ne boli a drugi opet boli pa bih htio da cujem vase misljenje:)
Unaprijed HVALA SVIMA
POZDRAV :P
 
ne znam koliko imas godina, jer valjda i to ima veze, ja sam izvadila 3 i nije me bolelo nista vise od nekog drugog zuba,ali injekcija dosta boli.mnogo vise boli umnjak pod karijesom nego kad se isti vadi.to je bar moj slucaj
 
Ja sam izvadila 3 i to ne normalno, vec tako kao sto si ti objasnila, znaci prvo seckaju meso, pa ga turpijaju na dva dela, jel je veliki, pa ga onda cupaju. Cirka svaka operacija trajala oko sat vremena. E ovako o bolesti. Ne boli nista, jel ti daju anesteziju, jedino je odvratan osecaj kad cujes da ga seku na dva dela i kad osecas da ga cupa. al veruj mi ne boli ama bas nista. EEE al posle toga krece ludilo :cry: Kod gornjih nema vecih problema, ali su mi donji napravila peklo od zivota /ne mora naravno da znaci da ce i tebi biti tako :wink: :D /. Po recima zubara, sam njihov polozaj je zeznut jel hteo i il ne hteo, sve sto pojedes /mislim ono malo sto pojedes :roll: / ti se zadrzava dole tako da ne daj boze ulazi u te male ranice. Meni se pojavila infekcija posle mesec dana, stekla sam sva, ali ni to nije tako strasno, malo ti samo ciste kanale nedelju dana i posle si ko nova :wink: . Nadam se da ti nisam zagorcala zivot, al rekoh u svakom slucaju moras to da uradis :? , tako da ti kazem sta sam sve prezivela. Ej ali nije tako strasno, veruj mi :wink:
Pozdrav i da sve bude oki doki :D sa zubicima
 
imam 24 god,ne znam sta reci na ovo sve kada sednem za stolicu onda cu videti kako je:)
jedan prijatelj mi rece da ima i dan danas traume od toga......
u svakom slucaju hvala svima na odgovorima :P
 

Back
Top