Malena trazi nekog ko ce je voleti i cuvati zauvek

jelennabg

Početnik
Poruka
50
Pre nekoliko dana vracajuci se kuci u cik zore, iz kola sam cula krike nekog psa. Mislila sam da je nekog od mojih sticenika sa ulice udario auto, medjutim kada sam se okrenula videla sam ovu malu lepoticu kako stoji na sred suprotne trake i vristi na sav glas dok je kola obilaze. Okrenula sam auto i vratila se do nje. Delovalo mi je kao da je upravo ostavljena tu. Sa druge strane ulice je isao neki covek (jedan od retkih prolaznika posto je bilo oko 6 ujutru), a ona se trudila da ga stigne (mozda je cak i on ostavio tu) i tako se nasla na sred ulice, gde od straha od automobila nije umela nista drugo nego da se tu ukopa i da vristi na sav glas. Sreca pa u tim trenucima nije prolazio neki kreten koji bi je namerno pregazio, nego su je svi obilazili. Uzela sam je u narucje, a ona se upiskila valjda od srece sto je neko uzeo. Sada je ociscena od parazita, vakcinisana i trazi dom. Ima oko 2 meseca, izrazito je vesela i pozitivna kuca, pa ako neko zeli veselu drugaricu moze da mi se javi na 064 486 28 80
 

Prilozi

  • Picture 026.jpg
    Picture 026.jpg
    29,5 KB · Pregleda: 28
  • Picture 030.jpg
    Picture 030.jpg
    29,9 KB · Pregleda: 28
  • Picture 033.jpg
    Picture 033.jpg
    24,8 KB · Pregleda: 25

Back
Top