Kako se oswetiti zeni

:hahaha: :hahaha:

pu prva (ovo ce biti interesantna tema)

Delim twoj entuzijazam sa primesama skepticizma :D.
@tema.
Moja istraziwanja su me uwerila u to d aje zena nesto poput monstruma, koji n eosetj anista, i uglawnom swe podredjuje sebi. Tako nesto. i onda ne znam wishe na koji nacin bih se mogao izboriti protiw takwog motjnog neprijatelja..
Ajde zene pomagajte, recite mi koje su washe naslabije tacke :D
 
Zena zeni, ili muskarac zeni? Osveta se zaista sluzi kao hladno jelo. Najpre moras dobro da proucis objekat osvete, za sta je potrebno vremena i strpljenja. Puno vremena i puno stpljenja. Uocavas vrline, slabosti, do cega mu je stalo. Sta mu je slaba tacka; udaras tek nakon sto si napravio jako dobru pripremu i 100% si siguran da ces moci da odradis strategiju....Nije to za svakoga, nema svako zivaca, strpljenja a ni pameti za kvalitetnu osvetu. Obicno ljudi urade neku sitnu pakost pa je racunaju u osvetu, sto meni bude prosto smesno. Nije to to, jok :ljutko:
 
Povrediti je... tako sto ces joj reci da je k.urva, i debela.... na to su sve osetljive...
A osveta... ja to ponavljam svim ortacima koje su ribe prevarile...
Pronaci njenu drugaricu iz Osnovne skole, i urediti da vas vidi dok se j.ebete...
mean... hell yeah! :per:
 
Povrediti je... tako sto ces joj reci da je k.urva, i debela.... na to su sve osetljive...
A osveta... ja to ponavljam svim ortacima koje su ribe prevarile...
Pronaci njenu drugaricu iz Osnovne skole, i urediti da vas vidi dok se j.ebete...
mean... hell yeah! :per:

Ahahahah... baš će je povrediti kad vidi da ebeš njenu drugaricu iz osnovne... ahahahah...:zcepanje::zcepanje::zcepanje:

Kako klinački...:zcepanje:
 
Ahahahah... baš će je povrediti kad vidi da ebeš njenu drugaricu iz osnovne... ahahahah...:zcepanje::zcepanje::zcepanje:

Kako klinački...:zcepanje:

Nije bre klinacki...
Ovo je direktan udarac na zensku psihologiju...
I teranje konstantno razmisljanje da li si to uradio namerno, ili slucajno... sta to ona nema sto ima njena drugarica... zasto od svih devojaka bas sa njenom drugaricom iz osnovne, i sl...
Nije to kao kad odradish sa bilo kojom ribom...
Drugarica iz osnovne je ipak malo vishi atak na sujetu :)
 
Treba naći slabu tačku i udariti tamo gde najviše boli. Za to moraš dobro da je poznaješ.

Verovatno nemaš nameru da počiniš zločin i povrediš je tako što ćeš učiniti neko zlo ljudima koje ona voli.

Pretpostavljam da misliš na kresanje sa njenom drugaricom, sestrom, kevom, da joj kažeš da je previše debela / mršava, da je ku.r.va / da je nesposobna u krevetu i sl. u zavisnosti od situacije i osobe.

Drugi faktor je da je njoj bitno tvoje mišljenje i da joj je stalo do tebe. Ako joj nije stalo. sigurno se neće potresti šta god od navedenog ti da uradiš ili kakvu god priču da proširiš. A ako se ona ne reaguje na tvoje pokušaje osvete, još više ćeš se iznervirati.;)
 

Back
Top