Borilacke vestine i godine, da li je kasno?

mozda u ringu
ni MMA nije imun na lude klince koji udaraju sa ledja, buse srafcigerom i sl.


Haha, dobro ja nisam mislio bas na to... :lol:

Samo hocu da kazem sledece: video sam tuce uzivo, i video sam borbe na UF.... I deluju mi prilicno razlicito, eto samo sam to hteo da kazem.

Naravno da SVAKO vezbanje neke BV ili sporta povecava sansu da dobro prodjes na ulici. Recimo ako gledamo Dzudo, neko bi rekao sport, nema udaraca itd. ali ne znaci da nekome u nekom trenutku nece pomoci ako ga neko napadne na ulici...

Ne znam da li ste me razumeli, sta sam hteo da kazem.
 
iskreno, ne znam ni jedan sport koji je kompletniji od MMA, u takmicarskom smislu po meni je broj 1.
Ako predjemo na ulicu, to vec vise nije ni tuca, ni borba, to je skroz druga dimenzija i tesko da moze da se uporedi. Setim se onog klipa koji milosmalic postavi u vezi sa MMA borcima koji su otisli na borilacku obuku sa marincima = cim su se nasli u nepoznatom okruzenju propali su kao m..a kroz djedove gace - umlatili su ih motkama, ili jos gore su prosli 2 vs 1 bez obzira na su snagu i spremnost u ringu.
 
Poslednja izmena:
iskreno, ne znam ni jedan sport koji je kompletniji od MMA, u takmicarskom smislu po meni je broj 1.
Ako predjemo na ulicu, to vec vise nije ni tuca, ni borba, to je skroz druga dimenzija i tesko da moze da se uporedi. Setim se onog klipa koji milosmalic postavi u vezi sa MMA borcima koji su otisli na borilacku obuku sa marincima = cim su se nasli u nepoznatom okruzenju propali su kao m..a kroz djedove gace - umlatili su ih motkama, ili jos gore su prosli 2 vs 1 bez obzira na su snagu i spremnost u ringu.

Americki marinci su pi*kice.... :zcepanje:
 
E sad,idemo u krajnost.
Ja sam oduvek bio za fer,resis pesnicama pa ko dobije,iako je toga sve manje

U ulicnoj tuci ne postoji fer,pogotovu u danasnje vreme kada se napada coporativno,raznom vrstom oruzja,podmuklo itd.
Nikada toga nije ni bilo,mozda ' 60 i ' 70-tih god.proslog veka pod uticajem kinematografije i odredene prevashodno "romanticarske" literature.
 
@Muska Sponzorusa

Naravno da ne. Uglavnom svi agresivci osete koga mogu da istabaju pa se sa njim pokace. Takodje i oni kpruniji razvijeni...

Ali takodje mislim da agresivni tipovi privlace jedni druge da se potuku, nesvesno, podsvesno, ne znam kako da to nazovem...

U pravu si samo sto su to dve razlicite situacije.
U prvoj imamo agresivce koji su sigurno gore navedeni.
U drugoj pak je mozda neka borba za dominacijom,ali i tu cekaju svoj trenutak,ne nasrcu bas tako lako i nepromisljeno.
Uglavnom nemam bas neko visoko misljenje o njima,milje u kome se oni krecu treba izbegavati.
 

Back
Top