Обезбеђења(МУП,САЈ,ПТЈ,КОБР Е)

Које од наведих једница најбоље обезбеђује јавне и познате личности по вама?

  • САЈ

  • ПТЈ

  • КОБРЕ


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
јесам ја схватио тему али си ти побркао лончиће....
Јавне (и познате личности) немају исте безбедносне захтеве као нпр одређена службена лица (чијим чувањем се баве "Кобре"). За разлику од "Кобри" и САЈ и ПТЈ могу бити ангажовани на заштити "јавних и познатих личности" ....
 
јесам ја схватио тему али си ти побркао лончиће....
Јавне (и познате личности) немају исте безбедносне захтеве као нпр одређена службена лица (чијим чувањем се баве "Кобре"). За разлику од "Кобри" и САЈ и ПТЈ могу бити ангажовани на заштити "јавних и познатих личности" ....

Друже грешиш
 
Ne da ti ne verujem!!!!

Nego,TVRDIM da lupas gluposti!!!

To vezano za temu.A sto se tice komsije:
-Koga zabole sta je bio tvoj komsija!?To vise ni njega ne interesuje.Opstanak je trenutno opsesija svih ljudi na ovim prostorima.

I,poslusaj moj savet:
Mani se supljih prica,nemas informacije,a ovo sto pises nije tacno.Ako mislis da je ono sto drugi pisu ovde laz,ne unosi zbrku pisuci i sam gluposti u fazonu "ubo sam jos jedan post".Citaj,ako hoces.Ili pisi o proverenim stvarima.

Ne mesaj pomenute jedinice.Malo stosta im je zajednicko,razlicite su prirode posla.To je "drzare" hteo da ti kaze.
 
Ne da ti ne verujem!!!!

Nego,TVRDIM da lupas gluposti!!!

To vezano za temu.A sto se tice komsije:
-Koga zabole sta je bio tvoj komsija!?To vise ni njega ne interesuje.Opstanak je trenutno opsesija svih ljudi na ovim prostorima.

I,poslusaj moj savet:
Mani se supljih prica,nemas informacije,a ovo sto pises nije tacno.Ako mislis da je ono sto drugi pisu ovde laz,ne unosi zbrku pisuci i sam gluposti u fazonu "ubo sam jos jedan post".Citaj,ako hoces.Ili pisi o proverenim stvarima.

Ne mesaj pomenute jedinice.Malo stosta im je zajednicko,razlicite su prirode posla.To je "drzare" hteo da ti kaze.

Не лупам глупости.
 
10X10 Zeznuo si stvar ,jedan od zadataka Vojne Policije je i obezbeđenje ličnosti. A Kobre su u sastavu VP .Dovoljno je da vidite da je Tadića sledovalo obezbeđenje MUP-a, ali je tražio Kobre zato što je video ko su dok je bio ministar.
Trenutno se u okviru Žandarmerije formira poseban odred za obezbeđenje ličnosti i objekata i oni će preuzeti ličnosti i ambasade. Ove jedinice se ne mogu međusobno upoređivati,uslovi rada, i drugi činioci su drugačiji u svakoj. Neka oni imaju što manje posla biće bolje svima .
 
Ne da ti ne verujem!!!!

Nego,TVRDIM da lupas gluposti!!!

To vezano za temu.A sto se tice komsije:
-Koga zabole sta je bio tvoj komsija!?To vise ni njega ne interesuje.Opstanak je trenutno opsesija svih ljudi na ovim prostorima.

I,poslusaj moj savet:
Mani se supljih prica,nemas informacije,a ovo sto pises nije tacno.Ako mislis da je ono sto drugi pisu ovde laz,ne unosi zbrku pisuci i sam gluposti u fazonu "ubo sam jos jedan post".Citaj,ako hoces.Ili pisi o proverenim stvarima.

Ne mesaj pomenute jedinice.Malo stosta im je zajednicko,razlicite su prirode posla.To je "drzare" hteo da ti kaze.



NEPAMETUJ
 

Back
Top