vasa reakcija.

gost 114587

Elita
Poruka
23.661
na pdf-u se stalno spominje da su mali-zeleni vec poodavno medju nama, mada neki govorkaju da se doticni tek stici.
e sad, ajde da zamslimo da su oni dosli, na svim kanalima su vesti, svemirski brodovi iznad grada, bla bla, kakva bi bila vasa reakcija?
 
Ja mislim da su momci iz bg sindikata odavno predvideli da nam se to sprema. Zato su napisali pesmu "zalazak treceg sunca" u nadi da cemo je mi shvatiti kao poruku u datoj situaciji...Kopiracu jako bitan deo kao odgovor na tvoje pitanje :lol:

punim oba pištolja vracam kacigu na glavu
gledam suviše ih ima. bacam bombu neutrona
ekspolozija razbija formaciju kordona
zujanje fejzera, miris sprženog mesa
ne znam stvarno šta da radim kada ne znam ni gde sam
u prostoriji sam ja, ispred nepregledna masa
dok nasumice pucam oni padaju bez glasa
ja se okreæem ka izlazu al da izadem ne mogu
oštar bol padam (padam, padam)... pogodjen u nogu
da se predam? ipak ne dam život suviše je vredan
grabim pištolj pucam, pucam. pao je još jedan
i oseæaj besa dok gledam grozne nemani
ma, nek ide život! dodjite, sad potpuno sam spreman! i
na interfejs vizira pada odsjaj svetlosti
uz kapljice krvi... :)
 
na pdf-u se stalno spominje da su mali-zeleni vec poodavno medju nama, mada neki govorkaju da se doticni tek stici.
e sad, ajde da zamslimo da su oni dosli, na svim kanalima su vesti, svemirski brodovi iznad grada, bla bla, kakva bi bila vasa reakcija?

Prvo zovem porodicu i prijatelje, ako jos uvek rade linije. Proveravam opremu za prezivljavanje (mozda oruzje) i pokusavam da saznam sto vise mogu. Ovo sve u prvih 15-20 min.
 
ja bi u svoj toj panici se dobro naoruzao i otiso u neko skloniste.....naravno hrana i voda obavezno....
posle ako su neprijateljski onda bi gledao da sacuvam zivu glavu,ako prijateljski nikom nista :D
 
na pdf-u se stalno spominje da su mali-zeleni vec poodavno medju nama, mada neki govorkaju da se doticni tek stici.
e sad, ajde da zamslimo da su oni dosli, na svim kanalima su vesti, svemirski brodovi iznad grada, bla bla, kakva bi bila vasa reakcija?


Evo jednog dela iz White Sands incidenta iz 50-ih godina proslog veka, kad je Daniel Fry bio kontaktiran od strane jedne humanoidne rase, molim vas nemojte sad da pocinjete sa pricama on je taj kontakt izmislio itd, jer to nije nimalo bitno, bitan je sadržaj i pravo stanje stvari koje se istice ovde!

„Prošlo je skoro 4 godine od kako si me prvi put kontaktirao. Za nekoliko meseci trebao bi da budeš kompletno adaptovan na našu okolinu. Zašto jednostavno ne spustiš svoju letelicu na travnjak Bele Kuće jednog jutra, zatražiš prostorije za komunikaciju širom sveta i celom svetu preneseš tvoju poruku odjednom?“
„Ovo ’jednostavno rešenje’ je samo želja da bude tako jednostavno sa tvoje strane,“odgovori Alan.
„Diskutovali smo o ovome ranije i ako bi razmislio malo video bi da postoje mnogi razlozi, kako opšti tako i posebni, zašto takav tok događaja ne bi bio uspešan. Na prvom mestu je psihološki aspekt. Ako bi smo se pojavili kao članovi superiorne rase, koji dolaze odozgo da vode narod tvoga sveta, oko 30% ovih ljudi bi insistiralo na tome da nas smatraju Bogovima i pokušali bi da svale na nas svu odgovornost njihovog blagostanja.
Ostalih 70% bi nas smatralo tiranima koji su došli da porobe njihov svet i odmah bi počeli da traže način da nas unište. Da bi iz naših nastojanja proizišlo veliko i trajno dobro vođe moraju da budu iz vašeg naroda.
Nema Sletanja na Travnjak Bele Kuće
„Sa praktične tačke gledišta ti znaš isto tako dobro kao i mi da ako sletimo u blizinu sedišta vaše vlade bili bi smo odmah opkoljeni i vlast nad nama bi imale vojne jedinice čiji je zadatak da štite poglavare vaše vlade od bilo koje moguće opasnosti. Ispitivali bi nas satima, možda i danima pre nego što bi razmotrili bilo koji naš zahtev. Bili bi smo naterani da pokažemo našu superiornost u domenu materijalne nauke. Kada bi ova superiornost bila demonstrirana vojne vođe bi neizbežno zauzele poziciju da je imperativ da njihova zemlja stekne i ’zaštiti’ ovo napredno naučno znanje. Stav vaše vlade, u skladu sa vladama drugih naprednih nacija vaše planete danas, je taj da svo novo znanje, posebno naučno znanje, jeste vlasništvo države.
Ovo nije krivica nijednog pojedinca ili političke frakcije već je jednostavno filozofija vlade koja se razvila tokom dva velika rata na vašoj zemlji. Veliki zalet joj je dat u vašoj zemlji neophodnom tajnošću koja prati razvoj vašeg nuklearnog oružja.
Međutim tajnovitost vojne ’bezbednosti’ je sada prevazišla granice svog razloga i postala je, u mnogim slučajevima, samo izgovor da se sakrije bilo šta što bi moglo da osramoti bilo kojeg člana vaših vladajućih tela. Većina tenzije koja postoji danas između vaših nacija je direktan rezultat ove preterane tajnovitosti. Moraš da shvatiš da bi bilo koja informacija koju bi vaša vlada mogla da dobije što se tiče nas, naše letelice ili našeg znanja, bila smatrana najvitalnijom ’vojnom’ tajnom koju su ikada posedovali.
„Ali pretpostavimo da ste sleteli. Pretpostavimo da ste dali našoj zemlji dobrobit vašeg znanja ne bi li to stremilo tome da se spreči izbijanje još jednog rata?“ rekoh ja.
„Sigurno nas ne smatrate tolikim varvarima da bi smo napali drugu zemlju jednostavno zato što smo osetili da imamo sredstva da je osvojimo?“
„Nipošto,“ odgovori Alan.
„Promašio si poentu potpuno. Kada bi smo sleteli u tvoju zemlju vaša vlada bi pokušala da to zatajiali u tome ne bi uspela kao što nije uspela da sakrije tajne o nuklearnom oružju. Vlada Rusije, pošto bi saznala činjenicu da je vojska Sjedinjenih Država dobila visoko napredno tehničko znanje, bi odlučila da je njihova jedina nada da izbegnu kompletnu dominaciju od strane Sjedinjenih Država bila da pokrenu trenutni napad. Da li si tako brzo zaboravio lekciju vašeg Pearl Harbor-a da ne shvataš ovo?
Ako bi smo sleteli u obe zemlje u isto vreme rezultat bi bio pojačavanje već postojeće trke za naoružanjem i na kraju bi dovelo do holokausta koji mi pokušavamo da sprečimo. Mi ćemo vam pokazati put i dati vam pomoć koju možemo ali ti i ostali ljudi koje smo kontaktirali morate da ’ponesete teret’. Da li će vaša deca da imaju budućnost ili ne će u veliko zavisiti od uspeha ili neuspeha vašeg sopstvenog truda.

na pdf-u se stalno spominje da su mali-zeleni vec poodavno medju nama, mada neki govorkaju da se doticni tek stici.

Odavno oni nas posmatraju i imaju ljude koji zive medju ljudima i koji izgledaju potpuno isto kao mi, jedini razlog zbog cega su oni ovde je sto pokusavaju da nas spasu od potpunog unistenja nuklearnim oruzjem koje bi moglo veoma verovatno da se desi u narednih desetak godina ali opet isticem sve zavisi od nas i ako shvatimo da smo krenuli u potpuno pogresnom smeru i da samo razvijanjem mateijalne nauke a zapostavljanjem duhovne mi pravim veliku gresku koja bi nas mogla kostati nuklearnog rata koji bi nas doveo na ivicu izumiranja!Mi se nalazimo na raskrnici puteva i imamo izbor i znamo koji je pravi put ali da li ce prevladati zdrav razum ili ludacki razum saznacemo veoma uskoro!
 
a odgovor na temu....prica se nesto da smo mi ustvari mocnija bica od njih,samo sto su nas oni ogranicili...na kojekave nacine...bitno je ne pokazati strah....jer su emocije njihova hrana i jako ih privlaci...dakle samo hrabro na njih...i pobeci ce...
 

Back
Top