vasa reakcija.
Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 146

Tema: vasa reakcija.

Elita
    Učlanjen
    30.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano vasa reakcija.

na pdf-u se stalno spominje da su mali-zeleni vec poodavno medju nama, mada neki govorkaju da se doticni tek stici.
    e sad, ajde da zamslimo da su oni dosli, na svim kanalima su vesti, svemirski brodovi iznad grada, bla bla, kakva bi bila vasa reakcija?

Buduća legenda buudala (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    29
    Reputaciona moć
    1173

Podrazumevano Re: vasa reakcija.

Buduća legenda neladm (avatar)
    Učlanjen
    19.02.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1256

isto kao ovaj iznad mene.
    Ako je A uspeh u zivotu,tada je A jednako X plus Y plus Z.X je rad,Y je igra, a Z je drzati jezik za zubima.

Elita
    Učlanjen
    30.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

znaci vas dvoje bi lupali glavom u zid. ok.

Učlanjen
    01.05.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    29
    Reputaciona moć
    1173

Elita
    Učlanjen
    30.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

aha, budala sprema oruzje

Učlanjen
    01.05.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    29
    Reputaciona moć
    1173

Početnik Xad (avatar)
    Učlanjen
    25.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ja mislim da su momci iz bg sindikata odavno predvideli da nam se to sprema. Zato su napisali pesmu "zalazak treceg sunca" u nadi da cemo je mi shvatiti kao poruku u datoj situaciji...Kopiracu jako bitan deo kao odgovor na tvoje pitanje

punim oba pištolja vracam kacigu na glavu
    gledam suviše ih ima. bacam bombu neutrona
    ekspolozija razbija formaciju kordona
    zujanje fejzera, miris sprženog mesa
    ne znam stvarno šta da radim kada ne znam ni gde sam
    u prostoriji sam ja, ispred nepregledna masa
    dok nasumice pucam oni padaju bez glasa
    ja se okreæem ka izlazu al da izadem ne mogu
    oštar bol padam (padam, padam)... pogodjen u nogu
    da se predam? ipak ne dam život suviše je vredan
    grabim pištolj pucam, pucam. pao je još jedan
    i oseæaj besa dok gledam grozne nemani
    ma, nek ide život! dodjite, sad potpuno sam spreman! i
    na interfejs vizira pada odsjaj svetlosti
    uz kapljice krvi...
    ...život je samo kap rose na lotosovom listu...

Poznat oziman (avatar)
    Učlanjen
    17.02.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    251
    Reputaciona moć
    218

Citat Original postavio buudala Pogledaj poruku
    U pravu si budalo. Mozda su dosli samo na pivo.

https://www.youtube.com/watch?v=8KjSEnKmwSE

Aktivan član Unknown Entity (avatar)
    Učlanjen
    06.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    113

Citat Original postavio milica cobanica Pogledaj poruku
    na pdf-u se stalno spominje da su mali-zeleni vec poodavno medju nama, mada neki govorkaju da se doticni tek stici.
    e sad, ajde da zamslimo da su oni dosli, na svim kanalima su vesti, svemirski brodovi iznad grada, bla bla, kakva bi bila vasa reakcija?
    Prvo zovem porodicu i prijatelje, ako jos uvek rade linije. Proveravam opremu za prezivljavanje (mozda oruzje) i pokusavam da saznam sto vise mogu. Ovo sve u prvih 15-20 min.

Učlanjen
    01.05.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    29
    Reputaciona moć
    1173

Otmem komshiji auto zhenu i plazmu ...

sta ce mi plazma kad ne emituju program...?
    Sta ce mi auto kad nesmem na ulicu ...?
    .............?
    A i shta ce mi dve zhene?

Domaćin
    Učlanjen
    19.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

odma bi se premazala zelenom bojom

Elita
    Učlanjen
    30.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio ArionZeleni Pogledaj poruku
    Prvo zovem porodicu i prijatelje, ako jos uvek rade linije. Proveravam opremu za prezivljavanje (mozda oruzje) i pokusavam da saznam sto vise mogu. Ovo sve u prvih 15-20 min.
    imas opremu za prezivljavanje?

Elita
    Učlanjen
    30.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

ja sam za to, da se mi ovde sa ovog pdf-a lepo izorganizujemo i napravimo skloniste za nas i nase porodice dok je vreme

Učlanjen
    01.05.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    29
    Reputaciona moć
    1173

Zadrugu da nachinimo?

Elita hypnotoad (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    405

ja bi u svoj toj panici se dobro naoruzao i otiso u neko skloniste.....naravno hrana i voda obavezno....
    posle ako su neprijateljski onda bi gledao da sacuvam zivu glavu,ako prijateljski nikom nista

Elita
    Učlanjen
    30.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio seen Pogledaj poruku
    ja bi u svoj toj panici se dobro naoruzao i otiso u neko skloniste.....naravno hrana i voda obavezno....
    posle ako su neprijateljski onda bi gledao da sacuvam zivu glavu,ako prijateljski nikom nista
    cuj naoruzao se u panici?? sad je vreme, kupuj pusku!

Učlanjen
    01.05.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    29
    Reputaciona moć
    1173

Ma zadruga nek obezbedi naoruzanje i SDO.

Elita hypnotoad (avatar)
    Učlanjen
    22.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    405

cuj naoruzao se u panici?? sad je vreme, kupuj pusku!
    ma dok je panika svi beze a ja znam de se u gradu prodaju oruzija pa bi otiso tamo i opljacko

Početnik G@ndalf (avatar)
    Učlanjen
    04.01.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio seen Pogledaj poruku
    Ma sta ce nam voda,samo nam treba pivo i cas cemo da izadjemo na kraj sa njima

Zainteresovan član Carick235 (avatar)
    Učlanjen
    07.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    35

Evo jednog dela iz White Sands incidenta iz 50-ih godina proslog veka, kad je Daniel Fry bio kontaktiran od strane jedne humanoidne rase, molim vas nemojte sad da pocinjete sa pricama on je taj kontakt izmislio itd, jer to nije nimalo bitno, bitan je sadržaj i pravo stanje stvari koje se istice ovde!

„Prošlo je skoro 4 godine od kako si me prvi put kontaktirao. Za nekoliko meseci trebao bi da budeš kompletno adaptovan na našu okolinu. Zašto jednostavno ne spustiš svoju letelicu na travnjak Bele Kuće jednog jutra, zatražiš prostorije za komunikaciju širom sveta i celom svetu preneseš tvoju poruku odjednom?“
    „Ovo ’jednostavno rešenje’ je samo želja da bude tako jednostavno sa tvoje strane,“odgovori Alan.
    „Diskutovali smo o ovome ranije i ako bi razmislio malo video bi da postoje mnogi razlozi, kako opšti tako i posebni, zašto takav tok događaja ne bi bio uspešan. Na prvom mestu je psihološki aspekt. Ako bi smo se pojavili kao članovi superiorne rase, koji dolaze odozgo da vode narod tvoga sveta, oko 30% ovih ljudi bi insistiralo na tome da nas smatraju Bogovima i pokušali bi da svale na nas svu odgovornost njihovog blagostanja.
    Ostalih 70% bi nas smatralo tiranima koji su došli da porobe njihov svet i odmah bi počeli da traže način da nas unište. Da bi iz naših nastojanja proizišlo veliko i trajno dobro vođe moraju da budu iz vašeg naroda.
    Nema Sletanja na Travnjak Bele Kuće
    „Sa praktične tačke gledišta ti znaš isto tako dobro kao i mi da ako sletimo u blizinu sedišta vaše vlade bili bi smo odmah opkoljeni i vlast nad nama bi imale vojne jedinice čiji je zadatak da štite poglavare vaše vlade od bilo koje moguće opasnosti. Ispitivali bi nas satima, možda i danima pre nego što bi razmotrili bilo koji naš zahtev. Bili bi smo naterani da pokažemo našu superiornost u domenu materijalne nauke. Kada bi ova superiornost bila demonstrirana vojne vođe bi neizbežno zauzele poziciju da je imperativ da njihova zemlja stekne i ’zaštiti’ ovo napredno naučno znanje. Stav vaše vlade, u skladu sa vladama drugih naprednih nacija vaše planete danas, je taj da svo novo znanje, posebno naučno znanje, jeste vlasništvo države.
    Ovo nije krivica nijednog pojedinca ili političke frakcije već je jednostavno filozofija vlade koja se razvila tokom dva velika rata na vašoj zemlji. Veliki zalet joj je dat u vašoj zemlji neophodnom tajnošću koja prati razvoj vašeg nuklearnog oružja.
    Međutim tajnovitost vojne ’bezbednosti’ je sada prevazišla granice svog razloga i postala je, u mnogim slučajevima, samo izgovor da se sakrije bilo šta što bi moglo da osramoti bilo kojeg člana vaših vladajućih tela. Većina tenzije koja postoji danas između vaših nacija je direktan rezultat ove preterane tajnovitosti. Moraš da shvatiš da bi bilo koja informacija koju bi vaša vlada mogla da dobije što se tiče nas, naše letelice ili našeg znanja, bila smatrana najvitalnijom ’vojnom’ tajnom koju su ikada posedovali.
    „Ali pretpostavimo da ste sleteli. Pretpostavimo da ste dali našoj zemlji dobrobit vašeg znanja ne bi li to stremilo tome da se spreči izbijanje još jednog rata?“ rekoh ja.
    „Sigurno nas ne smatrate tolikim varvarima da bi smo napali drugu zemlju jednostavno zato što smo osetili da imamo sredstva da je osvojimo?“
    „Nipošto,“ odgovori Alan.
    „Promašio si poentu potpuno. Kada bi smo sleteli u tvoju zemlju vaša vlada bi pokušala da to zatajiali u tome ne bi uspela kao što nije uspela da sakrije tajne o nuklearnom oružju. Vlada Rusije, pošto bi saznala činjenicu da je vojska Sjedinjenih Država dobila visoko napredno tehničko znanje, bi odlučila da je njihova jedina nada da izbegnu kompletnu dominaciju od strane Sjedinjenih Država bila da pokrenu trenutni napad. Da li si tako brzo zaboravio lekciju vašeg Pearl Harbor-a da ne shvataš ovo?
    Ako bi smo sleteli u obe zemlje u isto vreme rezultat bi bio pojačavanje već postojeće trke za naoružanjem i na kraju bi dovelo do holokausta koji mi pokušavamo da sprečimo. Mi ćemo vam pokazati put i dati vam pomoć koju možemo ali ti i ostali ljudi koje smo kontaktirali morate da ’ponesete teret’. Da li će vaša deca da imaju budućnost ili ne će u veliko zavisiti od uspeha ili neuspeha vašeg sopstvenog truda.
    Odavno oni nas posmatraju i imaju ljude koji zive medju ljudima i koji izgledaju potpuno isto kao mi, jedini razlog zbog cega su oni ovde je sto pokusavaju da nas spasu od potpunog unistenja nuklearnim oruzjem koje bi moglo veoma verovatno da se desi u narednih desetak godina ali opet isticem sve zavisi od nas i ako shvatimo da smo krenuli u potpuno pogresnom smeru i da samo razvijanjem mateijalne nauke a zapostavljanjem duhovne mi pravim veliku gresku koja bi nas mogla kostati nuklearnog rata koji bi nas doveo na ivicu izumiranja!Mi se nalazimo na raskrnici puteva i imamo izbor i znamo koji je pravi put ali da li ce prevladati zdrav razum ili ludacki razum saznacemo veoma uskoro!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

ne da su medju nama,nego su bili tu pre nas...a mi smo im glavna vrsta ishrane...gde inace nestane nekoliko miliona ljudi godisnje,koji nestanu u svetu?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

a odgovor na temu....prica se nesto da smo mi ustvari mocnija bica od njih,samo sto su nas oni ogranicili...na kojekave nacine...bitno je ne pokazati strah....jer su emocije njihova hrana i jako ih privlaci...dakle samo hrabro na njih...i pobeci ce...

Aktivan član Unknown Entity (avatar)
    Učlanjen
    06.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    113

imas opremu za prezivljavanje?
    Pa,... imam ponesto sto sam sakupio vremenom. Standardne sitnice, planinarske, hajkerske,...

A baci pogled i na ovo : http://www.instituteforhumancontinuity.org/#/initiatives/safeHaven/SurvivalPrep

Aktivan član Zabranjena_Arheologija (avatar)
    Učlanjen
    15.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    43

Kakwa bi reakcija bila? Ne bi mogli da reagujemo,jer bi ostali ukopani u mestu.

Dobar dijalog,inace.

Ljudi,oni su medju nama. Kraj price.

Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. Vaša prva reakcija na 23.06.2008. je bila
    Autor Iron Lord u forumu Politika
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 14.01.2009., 23:53
  2. Vaša prva reakcija na 11.9. je bila
    Autor _::::_ u forumu Politika
    Odgovora: 52