Moja natalna, please

bela_

Početnik
Poruka
20
Ako bi neko bio ljubazan da mi kaze da li ima nesto od skorasnjeg zaposljenja i sta mi sledi na ljubavnom planu, nedavno sam okoncala vezu. Hvala puno!
bela.jpg
 
Poslednja izmena:
Ih, i ja sve nadjem da otvorim karte sa pitanjima na koje ne znam odgovor...:think:
( a to je svaka gde se trazi vise od znak~podznak!!!!!!!! )
Blizanci, podznak Blizanci sa Mesecom u Biku u 11.

A sta se onda dodjavola petljam?
A mislim, bolje i ovako, dok ne dodje neko ko zna!

Drugo polje (finansije) ti je u Raku...a nedavno je bila Solarna eklipsa bas u Raku,
tako da je moguce da ces imati drugacije ideje kojim poslom da se bavis i kako da zaradjujes,ili da ces hteti da radis isti posao, ali na drugaciji nacin, ili....?

Cime se inace bavis?

A za ljubav, sto god je u Devici ( a tvoje peto polje pocinje u Devici)
ja tipujem na jadnog Saturna,,, odgovoran ili ne,
bio kriv~ne bio...
sasvim je moguce da sopam~sopam...ali vi ispravljajte i dodavajte....:)
 
Zavrsila sam srednju medicinsku, zavrsila sam sa pripravnickim i polozila drzavni ispit, tako da mogu da radim kao medicinska sestra. Ali nisam do sad radila.

A sta znace te stvari koje si nabrojala za ljubav?
Ma ok, koliko znas - toliko. Hvala sto se trudis.
 
Zavrsila sam srednju medicinsku, zavrsila sam sa pripravnickim i polozila drzavni ispit, tako da mogu da radim kao medicinska sestra. Ali nisam do sad radila.

A sta znace te stvari koje si nabrojala za ljubav?
Ma ok, koliko znas - toliko. Hvala sto se trudis.

Za par dana ce Mesec prelaziti preko natalnog Marsa i natalne Venere
bice neke dinamike..
A do kraja avgusta tranzitni Mars prelazi preko natalne Venere na 25 Blizanaca
a tranzitna Venera dodje do natalnog Marsa koji je na 25 Raka
da li ce biti neki konkurs u vezi posla. zaradjivanja,( tvoja druga kuca finansije~Rak)
ili ce naici neki dasa koga ces "smazati kao sampitu" posto je druga kuca i klopa~hrana...
Hi,hi...:)
 
Krenuo Saturn prema 5, kvadrat Venera... (ovo sad i ja nagadjam za raskid)
Mars je trenutno u prvoj kuci, ne znam kako se osecas ovih dana, trebalo bi da si puna energije, cak malo agresivnija i svadjalacki nastrojena?

DIVNO!!!!
Evo, jesam kazala da ce doci neko ko zna!?

Hvala Zvako na pomoci i podrsci!!!
Valjda nisam puno nalupala? A? Ne smem da pitam u mnozini.

A sta kaze lepa bela?
 
Vala jesam agresivna ovih dana, stvarno :) Ne znam da li ce biti konkursa, za sad mi taj covek koji je odgovoran za zaposljavanje u toj oblasti kaze da nema, mada s obzirom da znam kakav je, vrlo je moguce da me laze (znate ovde je sve sa takvim muckama :) )
 
DIVNO!!!!
Evo, jesam kazala da ce doci neko ko zna!?

Hvala Zvako na pomoci i podrsci!!!
Valjda nisam puno nalupala? A? Ne smem da pitam u mnozini.

A sta kaze lepa bela?

A ja se ubrajam u te sto znaju? :rumenko:

Ovo sto si napisala za Veneru prema Marsu i Mars prema Veneri sam i ja zapazila, mislim da joj muska paznja nece manjkati. :) Ali zanimljivo mi je, inace natalno, vladar 5. u 12, kao skrivanje ljubavnog zivota?
 

Back
Top