Republika Srpska vec u Evropskoj Uniji

Bara Kob Ama

Ističe se
Banovan
Poruka
2.416
Pre dve tri nedelje sam bio u Banja Luci i nisam mogao chudu da se nachudim kad sam na jarbolima ispred Vlade Republike Srpske pored zastava RS i BIH video zastavu EU. Nisam stigao da uslikam a na netu ne mogu naci sliku na kojoj se to jasno vidi. Nashao sam samo ovu sliku na kojoj se vide tri zastave, ali nema vetra pa ne vijore. Medjutim verujte mi, ova zastava skroz levo je zastava EU.
Administrativni_centar_Vlade_Republike_Srpske_Banja_Luka_03.JPG
 
Pre dve tri nedelje sam bio u Banja Luci i nisam mogao chudu da se nachudim kad sam na jarbolima ispred Vlade Republike Srpske pored zastava RS i BIH video zastavu EU. Nisam stigao da uslikam a na netu ne mogu naci sliku na kojoj se to jasno vidi. Nashao sam samo ovu sliku na kojoj se vide tri zastave, ali nema vetra pa ne vijore. Medjutim verujte mi, ova zastava skroz levo je zastava EU.
Administrativni_centar_Vlade_Republike_Srpske_Banja_Luka_03.JPG

Па и ови из ДС-а у Београду су изгледа такође ОДАВНО У ЕУ...:roll:

krunska.jpg
Седиште ДС-а у Крунској улици у Београду; Зграда Председништва Србије на Андрићевом венцу (Фото Л. Адровић)
 
Па и ови из ДС-а у Београду су изгледа такође ОДАВНО У ЕУ...:roll:

krunska.jpg
Седиште ДС-а у Крунској улици у Београду; Зграда Председништва Србије на Андрићевом венцу (Фото Л. Адровић)

Gde ti vidish zastavu EU na Andricevom vencu ili bilo kojoj drzhavnoj zgradi. A to shto DS drzhi ne znachi nishta, to je samo jedna stranka.
 
Vlada postavila zastavu EU i šta sad? Kao ovo je vrlo bitna vijest. Mogla je postaviti i zastavu bivšeg SSSR, pa šta bi neko pisao da je to RS u sastavu SSSR-a?

Gluposti....

Nisu to gluposti,ta zastava je znak opredeljenja vlade i stanovništva RS-a dok u drugom entitetu mudžahedinsko- talibanska koalicija čini sve da taj entitet što čvršće veže za Iran i Pakistan.
 
Znam ja to dobro, moj Ekreme. Povjerile su mi se te vaše Vlahinje.

Kažu da im je dosta zdepastih, rutavih i zapuštenih lokalaca i da bi željele više ovako visokih i plavookih kao što sam ja.

:hahaha::hahaha: jes,jes, ubise se za mujama
nego, nema 6 na 1 nego na 6 muskaraca ima 7 zena (1,14-1,17:1 zavod za statistiku rs) medjutim, nije poenta broj nego ljepota. brate, danas u gradu od npr 100 koje vidis jedno 80-90 "avioni" a kolega i ja sjedili skoro u zenici i sa-tuga brate. u centru zenice sjedili sat i po u kafani jer smo nakon pola sata imali dogovor "prva dobra koja naidje i mozemo ici" ali avaj, sjedi,sjedi...i dzaba.odustali. sve "konj na konju" brkati,debeli,krivonogi..

evo malo obicnih cura https://www.facebook.com/group.php?gid=26618312798
 
Nije to propaganda,nego surova realnost.Zato Srbska a sve više i Škutorija hoće da se raziđu sa vama.Niste u srcu Evrope nego na Balkanu,tj.njenoj periferiji.

Nažalost nisi nikada bio u toj Federaciji pa da se uvjeriš. Ljudima je kao i svugdje drugo u interesu progres,a to nemaju ni sa Pakistanom ni Iranom.
Isto kada bi tebe neko iz Bihaća uvjeravao da ti se domovina želi uliti u jednu Moldaviju ili Kazahstan.
"Niđe veze" što bi se reklo...:lol:
 
Свако свога коња хвали. Иначе кључна реч у претходној реченици је коњ.

Možeš me zvati i konjem ako želiš, ali tako stvari stoje. :lol:

Recimo, kad sam jednom došao u Šabac, pola grada me zamrzilo u startu kad sam izašao na ulicu. Ona muška polovina, dabome. Visok, plavook, lijepo građen, dobro obučen i čist, opuštano nasmijan sam reklamirao svog zubara, a oni.... dobar dio neobrijan, mastan, krezav i zapušten, u nekakvim vijetnamkama ili spitfajerkama, katastrofa big time. :lol: Najsmješnije mi je bilo kako su me njihove ribe gledale, krišom, ispod oka. Ribe su im bile napucane do bola, ruku na srce, svaka kao da je upravo iz butika i od frizera izašla, što jest-jest.

BIo sam kasnije i u Turskoj i mogu ti reći da Šapčani više liče na Turke od samih fuckin' Turaka. :lol:
 
Za mene je cijeli Balkan u srcu Evrope. Sve zemlje Balkana...

Balkan je ****** Evrope, onako u celini uzevsi i izostavivsi slavnu grcku proslost i vizantijsku tradiciju koje sa tobom nemaju nikakve veze.

A Baznija je shupak na toj guzici, tamni vilajet iz koga nikad ne stize nista osim smrada, krvi, mrznje, gluposti i ludila.

Nadam se da sam ti sad ovo razumljivo ilustrovao.
 
Balkan je ****** Evrope, onako u celini uzevsi i izostavivsi slavnu grcku proslost i vizantijsku tradiciju koje sa tobom nemaju nikakve veze.

A Baznija je shupak na toj guzici, tamni vilajet iz koga nikad ne stize nista osim smrada, krvi, mrznje, gluposti i ludila.

Nadam se da sam ti sad ovo razumljivo ilustrovao.

Šupak, smrad, tamni vilajet ili šta već. Ali kada maštaš o njenom teritoriju, onda je lijepa...
Ali, za smradove poput tebe, znaj da će ova zemlja uvijek postojati u ovim granicama, što se za Srbiju baš i ne može reći...:plez::plez::plez:
 
Šupak, smrad, tamni vilajet ili šta već. Ali kada maštaš o njenom teritoriju, onda je lijepa...
Ali, za smradove poput tebe, znaj da će ova zemlja uvijek postojati u ovim granicama, što se za Srbiju baš i ne može reći...:plez::plez::plez:

Pa ne, nisi to bas najbolje razumeo. Ne smrdi planina, kotlina ili sta vec, nego divlji azijat mudzahedinski u njoj.

Bez njega je fino.
 

Back
Top