Republika Srpska vec u Evropskoj Uniji

Možeš me zvati i konjem ako želiš, ali tako stvari stoje. :lol:

Recimo, kad sam jednom došao u Šabac, pola grada me zamrzilo u startu kad sam izašao na ulicu. Ona muška polovina, dabome. Visok, plavook, lijepo građen, dobro obučen i čist, opuštano nasmijan sam reklamirao svog zubara, a oni.... dobar dio neobrijan, mastan, krezav i zapušten, u nekakvim vijetnamkama ili spitfajerkama, katastrofa big time. :lol: Najsmješnije mi je bilo kako su me njihove ribe gledale, krišom, ispod oka. Ribe su im bile napucane do bola, ruku na srce, svaka kao da je upravo iz butika i od frizera izašla, što jest-jest.

BIo sam kasnije i u Turskoj i mogu ti reći da Šapčani više liče na Turke od samih fuckin' Turaka. :lol:

То је пословица и ништа више :D

Са својим атрибутима ме заобиђи. Нисам ја из тог миљеа. Пробај код овог модернијег дела форума :ok:
 
Nažalost nisi nikada bio u toj Federaciji pa da se uvjeriš. Ljudima je kao i svugdje drugo u interesu progres,a to nemaju ni sa Pakistanom ni Iranom.
Isto kada bi tebe neko iz Bihaća uvjeravao da ti se domovina želi uliti u jednu Moldaviju ili Kazahstan.
"Niđe veze" što bi se reklo...:lol:

Ja nisam bio u Federaciji hahha.Bio sam najmanje 50 puta od završetka rata,najčešće u Sarajevu.Zelene table na kućama,svugde džamije,na ulicama i knjižarama prodaje se skoro isključivo verska literatura,mračni likovi na sve strane,imena ulica sva muslimanska Zatekao sam se u Sarajevu na dan objavljivanja presude međunarodnog suda u slučaju B i H protiv Srbije ,zaposleni u radnjama hipnotički vezani za televizore,očekuju milijarde i neku pravdu,ne mogu da veruju da su ih lagali i da od milijardi nema ništa,bes,ludilo :hahaha:
 
Ja nisam bio u Federaciji hahha.Bio sam najmanje 50 puta od završetka rata,najčešće u Sarajevu.Zelene table na kućama,svugde džamije,na ulicama i knjižarama prodaje se skoro isključivo verska literatura,mračni likovi na sve strane,imena ulica sva muslimanska
Ovo si slagao, 100%. Slagao si jer ja živim u tom gradu cijeli život i znam svaki čošak ovoga grada. Dakle, lažeš...
Glavna je ulica Titova, eto ja koliko znam Tito nije musliman bio. Jeste da je došlo do izvjesnog mijenjanja naziva ulica, alito se svugdje desilo.
Za kioske, nemoj džabe lagati...

Zašto nisi rekao da je pravoslavna crkva ostala ista kao i prije rata. Da je katedrala kao i prije rata?
Za džamije sitakođe slagao. Pa ovdje ljudi nemaju veze sa svojom vjerom, alkoholizam na svakom koraku (kao i na drugim mjestima), prema tome ne izmišljaj!
 
Pre dve tri nedelje sam bio u Banja Luci i nisam mogao chudu da se nachudim kad sam na jarbolima ispred Vlade Republike Srpske pored zastava RS i BIH video zastavu EU. Nisam stigao da uslikam a na netu ne mogu naci sliku na kojoj se to jasno vidi. Nashao sam samo ovu sliku na kojoj se vide tri zastave, ali nema vetra pa ne vijore. Medjutim verujte mi, ova zastava skroz levo je zastava EU.
Administrativni_centar_Vlade_Republike_Srpske_Banja_Luka_03.JPG

Овај ко да је видео неки зли дух:hahaha::hahaha:
 
Možeš me zvati i konjem ako želiš, ali tako stvari stoje. :lol:

Recimo, kad sam jednom došao u Šabac, pola grada me zamrzilo u startu kad sam izašao na ulicu. Ona muška polovina, dabome. Visok, plavook, lijepo građen, dobro obučen i čist, opuštano nasmijan sam reklamirao svog zubara, a oni.... dobar dio neobrijan, mastan, krezav i zapušten, u nekakvim vijetnamkama ili spitfajerkama, katastrofa big time. :lol: Najsmješnije mi je bilo kako su me njihove ribe gledale, krišom, ispod oka. Ribe su im bile napucane do bola, ruku na srce, svaka kao da je upravo iz butika i od frizera izašla, što jest-jest.

BIo sam kasnije i u Turskoj i mogu ti reći da Šapčani više liče na Turke od samih fuckin' Turaka. :lol:

Џаба ти изглед кад си болестан у мозак. Али можда је то и добра ствар. Знаш ону: благо оном ко се луд роди, читав му живот прође у весељу (што је очигледно из твог примера).
 
Pa prvo da srede svoje dvorište, pa onda ostali , znaš kako to već ide...
A gde nameravaju aerodrom,?

A obecavaju neki aerodrom u blizini trebinja, konketno mjesto zubci. Kao nesto dubrovacki se zatvara, pa se ne zatvara, u svakom slucaju mislim da nam mazu oci, mada su vec osnovali firmu aerodrom trebinje:worth::worth::worth: Kao i slovenci ce da prave neko turisticko naselje, golf terene, tamo vamo....*** koristeci dubrovnik razvijamo turizam:mrgreen:
 
Па и ови из ДС-а у Београду су изгледа такође ОДАВНО У ЕУ...:roll:

krunska.jpg
Седиште ДС-а у Крунској улици у Београду; Зграда Председништва Србије на Андрићевом венцу (Фото Л. Адровић)

....Ах ти пусти,.....ЖУТИ.... снови:zcepanje:..
......мученици, разболеће се од превелике чежње:zper:

.


.
 
Pre dve tri nedelje sam bio u Banja Luci i nisam mogao chudu da se nachudim kad sam na jarbolima ispred Vlade Republike Srpske pored zastava RS i BIH video zastavu EU. Nisam stigao da uslikam a na netu ne mogu naci sliku na kojoj se to jasno vidi. Nashao sam samo ovu sliku na kojoj se vide tri zastave, ali nema vetra pa ne vijore. Medjutim verujte mi, ova zastava skroz levo je zastava EU.
Administrativni_centar_Vlade_Republike_Srpske_Banja_Luka_03.JPG
Lijepa zgrada, lijepa lijepa zastava BiH a najljepši šetaći ispod.
 
Pre dve tri nedelje sam bio u Banja Luci i nisam mogao chudu da se nachudim kad sam na jarbolima ispred Vlade Republike Srpske pored zastava RS i BIH video zastavu EU. Nisam stigao da uslikam a na netu ne mogu naci sliku na kojoj se to jasno vidi. Nashao sam samo ovu sliku na kojoj se vide tri zastave, ali nema vetra pa ne vijore. Medjutim verujte mi, ova zastava skroz levo je zastava EU.
28r2yyr.jpg



Zivela Republika EU Srpska :super::super::super:


ZIVELE BANJALUCANKE!!!! :bye:
 
Poslednja izmena:
Ovo si slagao, 100%. Slagao si jer ja živim u tom gradu cijeli život i znam svaki čošak ovoga grada. Dakle, lažeš...
Glavna je ulica Titova, eto ja koliko znam Tito nije musliman bio. Jeste da je došlo do izvjesnog mijenjanja naziva ulica, alito se svugdje desilo.
Za kioske, nemoj džabe lagati...

Zašto nisi rekao da je pravoslavna crkva ostala ista kao i prije rata. Da je katedrala kao i prije rata?
Za džamije sitakođe slagao. Pa ovdje ljudi nemaju veze sa svojom vjerom, alkoholizam na svakom koraku (kao i na drugim mjestima), prema tome ne izmišljaj!

Jovo Divjak,jesi to ti delijo?BH Srbenda :rotf:
 
Šupak, smrad, tamni vilajet ili šta već. Ali kada maštaš o njenom teritoriju, onda je lijepa...
Ali, za smradove poput tebe, znaj da će ova zemlja uvijek postojati u ovim granicama, što se za Srbiju baš i ne može reći...:plez::plez::plez:

Jel hoce neko od modova/admina da ovom pajseru i Srbo/Srbijamrzcu skine ovo Srbin iz nickname-a, lazno predstavljanje treba da bude kaznjivo svuda a ne samo u face to face konverzaciji! :rtfm:
Pozdrav :cool:
 

Back
Top