Future Dreams

The2ndSun

Zainteresovan član
Poruka
380
You are the sweetest, kindest FORUM that I have ever known. I hope that all of your dreams AND IDEAS come true. You mean the FUNworld to me. I love you so much. You truly rock my world. I want the whole world to know that I think you are a truly exceptional FORUM. You bring me up from my darkest days and bring the light back to my life. I hope in some small way that I do the same for you. I am so excited meeting you EVERY DAY . Everyone says I am crazy for meeting you, but I know that this is the right thing to do. You are the right FORUM for me. We are so much alike that you probably can finish my sentences for me. I love you.

I love you,

PS. Ljubavno pismo do forum koji sam poznavao...
PPS. LJubav i Sex.... zelim ga nazad...a VI?
 
Hocu ga i ja nazad, ali nazalost, tesko ce to da ide, kad je mnogima ovdje chat izgleda najveci intelektualni domet... To je otjeralo mnoge kvalitetne ljude koji su imali sta i htjeli to da kazu... Ali kome, kad se njihovi komentari utope u moru chaterskih postova... :?

P.S. Veliki pozdrav za tebe I.
 
Gazdarica:
Hocu ga i ja nazad, ali nazalost, tesko ce to da ide, kad je mnogima ovdje chat izgleda najveci intelektualni domet... To je otjeralo mnoge kvalitetne ljude koji su imali sta i htjeli to da kazu... Ali kome, kad se njihovi komentari utope u moru chaterskih postova... :?

P.S. Veliki pozdrav za tebe I.
Draga i postovana Gazdarice,
Izbrisi sve takve postove, sta te sprecava?

Sa druge strane, pojedine teme su tooliko visokoparne, dubokomisaone... Da prosto izazivaju da das sve od sebe..
Oni koji hoce da filos(z)ofiraju slobodno nek idu na podforum Romantika ili Filozofija. Takodje, pojedina pitanja na podforumu LjiS jesu zanimljiva, i na njih se moze ozbiljno odgovoriti.
Ali, ako smem da primetim, teme koje se javljaju u poslednje vreme su ili izlizane, ili ocigledno, postavljene iz zezanja.
A chatovanje se javlja upravo zbog nedostatka tema koje bi bile u stanju da zaista i podstaknu nekoga na razmisljanje (pa cak i nas, kojima je jedini intelektualni domet - chat. Uzgred, to sto si rekla jeste vrlo uvredljivo. Ono sta neko radi ili ne radi ovde zaista nema veze sa njegovim intelektualnim sposobnostima. Iskreno bih se zabrinula za psihicko dravlje osobe koja svoju potvrdu trazi odgovaranjem na temu “Ko vise uziva u analnom sexu?”)

Isreno, tvoja
Snezna_kraljica.

p.s. protiv osoba poput nas, dakle, neintelektualnih skotova kojima je jedina zanimacija u zivotu da se nadmudravaju na vasem forumu, preduzmite ostrije mere. Pretpostavljam da bi to bilo mnogo delotvornije.
 
Niko ne brani da se ljudi nasale... Stavise, to je i pozeljno, jer bi bilo dosadno da je sve ozbiljno...
Niko ne brani ni da se provuce poneki chat... Uostalom niko od nas ovdje nije imun na to...
Ali, pretvarati svaku temu u chat, vise je nego kontraproduktivno...
Da, zanimljivo je onima koji u tome ucestvuju, kao i ponekim posmatracima, ali nakon nekog vremena, i jednima i drugima to dosadi, a da se ne prica o onima koji su napustili forum, jer od chatera nisu mogli normalno da diskutuju...
Teme vi sami otvarate... Dakle, ako vam se ne dopadaju one koje su tu, pokrenite onu koja vas zanima...
Mada, kad bi se zaslo malo unazad, naslo bi se mnogo toga i vrijednog za procitati, a i za odgovoriti...
No, mnogo je lakse ici linijom manjeg otpora i pisati kojestarije, bez ulaganja ikakvog intelektualnog napora...
Najvecim dijelom, vi ste ti koji su odgovorni za izgled i sadrzaj foruma...
Mi, moderatori samo smo tu da reagujemo kad stvari pocinju da izmicu kontroli...
Nazalost, prinudjeni smo da reagujemo mnogo cesce nego sto bi realno bilo potrebe za tim, samo da je malo vise ozbiljnosti i zelje da ovaj forum zaista lici na mjesto na koje vrijedi doci - na kom se ima s kim razgovarati, razmijeniti misljenje, ponesto nauciti, a naravno i nasaliti se...

P.S. Ljubav i sex svakako nije oblast u kojoj se moze samo cerekati i lupetati... Naprotiv, jedna je od najvaznijih sfera u zivotu svakog covjeka...
 
Gazdarica:
Hocu ga i ja nazad, ali nazalost, tesko ce to da ide, kad je mnogima ovdje chat izgleda najveci intelektualni domet...
Moja je bila ambicija da jednog dana ovde postanem administrator... snovi su mi sruseni, sada mi je jasno da je za to potrebna neka posebna sposobnost i intelektualni potencijal koji ja ne posedujem :cry: :cry:
Idem da nabijem neku sargarepu u dupe...
 
Kada sam prvi put dosao na forum...(nesto sam trazio na netu i jedan od linkova je bio prem krstarici) dosao i naso jedno zaista fino mesto gde se mogu spodeliti iskustva,malo zezati...da probudis zaspalu mastu...pa da budem iskren cak i nauciti....
I tad sam za nekih dve nedelja stigo 300 komentar ( nije to mnogo) i polako poceo samo da citam...
Sad samo citam ali teme koje su produktivni, interesantni a ne chat koji mozesh komotno da racunash da je najvice dostignuce svojih kreatora ..i naravno odesh....
Pa ljudi..ovde su se desavale ljubavi...bash iz bajkama... ja znam za jednu takvu ( ne nisam to ja) a sad bre...prav haos....

Gazdarica...koju je neko ovde navredio... pa ljudi ona je jedna od retkih ljudi sa razumevanju za sve nas koji smo ponekad zabegivali ..pisale gluposti...ali ipak sa merom...

Ja jedino zelim samo stare dobre forumashke komunikacije... a dokaz da sad nije tako...su netale...i daih ne nabrojavam sad dosta je samo jedna od vecih moderatora ovde....blondi...jovana77...Milojko...
 

Back
Top