Sta vas je danas iznerviralo

..čula sam jednu tužnu vest
naš mlekadžija koji nam je ranije donosio mleko (posle nam je nosio njegov sin, pa njegova snaja, sa kojom sam se posebno zblžila, jer kad god bi nam donela mleko, nas dve smo znale da pričamo i po pola sata, tako..na vratima :) )
sad nam više ne donose mleko jer daju u mlekaru
dakle, mlekadžija je umro u svojoj 80 i nekoj godini, bolovao je dosta
jeste bio star i što se kaže, neka ide redom, ali ipak...
 
pre par god u mojoj blizini otvorena goldwill apoteka, i tada dobijem nekakvu karticu `lojalnosti`, i kao koliko kupujes, tako skupljas bodove i dobijas popust...kupovala mnogo x, i danas slucajno zagledam racun a ono pise skroz drugi br. kartice lojalnosti a ne moj br kartice
koji smo mi mulj od drustva, pa to je strasno, drpa se i vara i na sitnice kamo li na krupno
 
pre par god u mojoj blizini otvorena goldwill apoteka, i tada dobijem nekakvu karticu `lojalnosti`, i kao koliko kupujes, tako skupljas bodove i dobijas popust...kupovala mnogo x, i danas slucajno zagledam racun a ono pise skroz drugi br. kartice lojalnosti a ne moj br kartice
koji smo mi mulj od drustva, pa to je strasno, drpa se i vara i na sitnice kamo li na krupno
Da ti nisu geskom dali tudji racun?
Ja imam njihovu karticu ali je i ne koristim jer ih izbegavam. Preskupi su, kao daju 10% popusta a i sa tim popustom puno toga je skuplje nego u drugim apotekama.
 
У суседном месту бацили бебу у ве-це шољу стара свега неколико сати.. мртва, нажалост. Анђео мали. :(
Ona je koliko sam čitao rekla da nije ni znala da je trudna...:neutral:
Tema...Sva ova halabuka oko Haradinaja, Makedonije me podseća na zbrku u autobusu ili na pijaci koju prave saučesnici džepara da bi ispraznili novčanike ljudima i mislim da neće biti drugačije ni u ovom slučaju...Spoljni svet me ne pogađa mnogo kada naša sopstvena država čini ekonomski teror nad nama svima...
 
Mislim da moje kuce, papagaj i ja necemo moci da izdrzimo do 20 ovog meseca.
Opet cu morati da se igram prezivljavanja, kao sto sam radila za docek 2017. koja mi naravno nista lepo nije donela.
Ne da se nerviram, vec ludim od panicnog straha.
Sta ako mi se kuce razboli, vec ima probleme sa stomakom, cese usi, drhti, dahce.
Ja sam vec mrtva.
 
Goxy, to ne bih nikada, ali nikada uradila.
Mozda sam nekoga svojim postom zaprepastila, mozda neki misle da trazim neku pomoc, ne, samo sam se izjadala, na pogresnoj temi, tako da cu post obrisati, da me neko ne bi verbalno napao.

Nije mi omoguceno da obrisem poruku, suvise je vremena proslo, pa molim moderatora da izbrise moj gornji post, a i ovaj.
Pogresila sam temu. Izvinjavam se. Unapred hvala.
 
Poslednja izmena:
Mislim da moje kuce, papagaj i ja necemo moci da izdrzimo do 20 ovog meseca.
Opet cu morati da se igram prezivljavanja, kao sto sam radila za docek 2017. koja mi naravno nista lepo nije donela.
Ne da se nerviram, vec ludim od panicnog straha.
Sta ako mi se kuce razboli, vec ima probleme sa stomakom, cese usi, drhti, dahce.
Ja sam vec mrtva.

meni je dobro poznat ovaj osecaj..dete ja i macka smo se par nekih tamo godina borili bukvalno za koru hleba.....i pored svakog pokusaja da malo lakse zivimo, nisam uspevala...i ja sam samo zelela da spavam...dugo da spavam misleci da, kada se probudim, sve ce biti lakse i drugacije...
drzi se, okrenuce ti se nesto u zivotu, ne moze do veka biti tako...
i ne brini sto si ovde napisala, i sta te briga sta ce neko pomisliti, bitno je da si mrvicu olaksala dusi sto si to rekla
:zag:
 
Danas me je opet cekao u zasedi da me pita da li ima sanse kod mene.
Rekla sam da nema i da me to ne zanima.
Ostavio mi je rok do ponedeljka da razmislim i da nece odustati. A ja tamo gde se i on pojavljuje moram da idem, sto je najgore.
Sta da radim da me ostavi na miru.
Zaista sam iznervirana i pun mi je kofer svega.
Gde mene nadje, ovakvu, svu nikakvu...
 
Danas me je opet cekao u zasedi da me pita da li ima sanse kod mene.
Rekla sam da nema i da me to ne zanima.
Ostavio mi je rok do ponedeljka da razmislim i da nece odustati. A ja tamo gde se i on pojavljuje moram da idem, sto je najgore.
Sta da radim da me ostavi na miru.
Zaista sam iznervirana i pun mi je kofer svega.
Gde mene nadje, ovakvu, svu nikakvu...

...reci tom smoru da ces ga prijaviti za uznemiravanje, mozda onda shvati da si odlucna i ozbiljna pa da te ostavi na miru...
 

Back
Top