Sta vas je danas iznerviralo

ma jok
samo je rekao (istina bilo na nekom papiruispisano) tolikomdece (odatle vidim da mi je zaračunao 4 deteta više) popijeno toliko toga i ukupno je to toliko i toliko.
Kakav račun, kakav specifikacija...

e svasta!
kod nas je ovdje, na svu srecu, stupio zakon da apsolutno svugdje moras dobiti racun. ako nemas racun placas oko 25eura kazne a i trgovina koja ti nije izdala isti .

meni se tvoj slucaj desavao u gradu, vikendom. na kraju veceri kad ti dodje konobar, od citave diskoteke, ona tacno zna tvoje ture i cijenu (uvijek bi te zapalio) , naravno racuna ni na pomolu. od sada ga lijepo donesu nakon svakog pica.:)
 
:rtfm:Svaki dan me nesto dovede do ludila,ali ako nekom ispricam cini mi se da je lakse,a jos ako svima ispricam pola problema reseno.:besna:Ona fraza "papir trpi sve" mogla bi malo da se modifikuje u "tema na forumu koja trpi sve",pa da ne bi svako zapocinjao temu sa svojim trenutnim problemom na koju dobije par odgovora,mislim da nam upravo takve strane nedostaju.:hvala:

Stigle mi knjige, i kad sam videla kolika je fizika, mozak mi se prevrnuo :sad2:
 
Kad ono sto bi trebalo biti prednost bude prepreka.
Mrzim kad neko pod izgovorom "mi smo svoji" radi protiv toga da takvi i ostanemo.
Ako nema dovoljno para u firmi izostace uplata onome s kim je vlasnik "svoj", jer svoj ce ga sacekati. Ako je baka nesto na levu nogu istrest ce zivce na kcerki nece na nevesti, sa kcerkom je "svoja". Ako je covek na poslu celi dan se smeskao klijentima i to onim najbezobzirnijim kuci ce obavezno pokazati da mu je dosta pa ce se onako istresti bez razloga jer kuci smo svi "svoji" pa cemo se razumeti. Deca ce u skoli precutati i nastavniku i razrednom nasilniku ali ce zato sa vrata u kuci iskazati nezadovoljstvo zbog nedovoljno ugrijanog rucka.
Ne znaju ljudi da to "svoji smo" uglavnom bude osnovni razlog problema u medjusobnom odnosu. Zar nije bolje imati pristojnu distancu bez obzira da li kontaktiramo sa onim ko nas je rodio ili koga smo mi odgojili? Zar nije bolje ponekad i "svojima" pokazati i onu lepsu (makar usiljenu) stranu nase licnosti? Pa valjda i "svojima" treba da im se neko nasmesi i barem iz uctivosti pita za zdravlje!? da li to "svoj" obavezno podrazumeva i sposoban i prisiljen da nas voli i trpi u onom najgorem izdanju?
 
:rtfm:Svaki dan me nesto dovede do ludila,ali ako nekom ispricam cini mi se da je lakse,a jos ako svima ispricam pola problema reseno.:besna:Ona fraza "papir trpi sve" mogla bi malo da se modifikuje u "tema na forumu koja trpi sve",pa da ne bi svako zapocinjao temu sa svojim trenutnim problemom na koju dobije par odgovora,mislim da nam upravo takve strane nedostaju.:hvala:

Mm neće da ide samnom u grad.............aaaaaaaaaaaaaa.............. baš je bezobrazan....... nikad neću naći haljinu..............:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:
 
Uzmem neke majice na crtu u butiku( ,znam vlasnika).Kada sam ih uzimala pre mesec dana bile 29 eur, pre neki dan ga zovem da pitam( koliko beše) kaže 30, danas odem da platim kad ono 32 eur -a... :evil:[/

хахаха мало офф
сети ме ова прича на деведесете и "фолиранте"
"даћете ми ову помаду од 200 динара"
- мислилте на ову од 300?
"да ту од 400"
"колико кошта"
- 500 динара
"600 ?"
- да 700
"па извините...имам само 800 динара..донећу сутра још 100 динара"
- никакав проблем комшинице, донећете сутра тих двеста динара
"ма да, зар да се брукамо због дуга од 300 динара"... :klap:
 
Uzmem neke majice na crtu u butiku( ,znam vlasnika).Kada sam ih uzimala pre mesec dana bile 29 eur, pre neki dan ga zovem da pitam( koliko beše) kaže 30, danas odem da platim kad ono 32 eur -a... :evil:[/

хахаха мало офф
сети ме ова прича на деведесете и "фолиранте"
"даћете ми ову помаду од 200 динара"
- мислилте на ову од 300?
"да ту од 400"
"колико кошта"
- 500 динара
"600 ?"
- да 700
"па извините...имам само 800 динара..донећу сутра још 100 динара"
- никакав проблем комшинице, донећете сутра тих двеста динара
"ма да, зар да се брукамо због дуга од 300 динара"... :klap:

:zcepanje::zcepanje::zcepanje:
 

Back
Top